Skocz do zawartości
slawek2535

FERGUSON I CYFRA +

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , prosze o odpowiedz na nurtujace mnie pytanie. Mianowicie mam cyfre+ zakupilem sobie pare miesiecy temu Sony 40Z5500 , telewizor podlaczony jest do starego tunera Philipsa , dostalem wiadomosc od cyfry ze za zlotowke dostane tuner MediaSat abym mogl odbierac dobrze wszystki programy. Jednak chcialbym wziac tuner HD , pomyslalem ze sprzedam te dwa tunery za grosze i kupie sobie FERGUSONa ARIVe 200HD. Jednak teraz mam pytanie , czy jak włożę kartę z cyfry do tego tunera to wszystko będzie działać poprawnie bez żadnych reakcji w soft, chciałbym tez spytać czy jeśli nie wypożyczyłem dekodera od cyfry+ to będę mógł zamówić sobie kanały HD bezproblemowo informując ze mam swój własny dekoder z HD ? Czy moze cyfra+ robi problemy i trzeba na przymus wypożyczać jej dekodery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając własny dekoder Ariva 200 odbierzesz bez problemu C+. Masz swój sprzęt, a Cyfra nie robi tu żadnego problemu przy wykupie pakietu z kartą .

Mój brat posiada Arive 100 i cyfre odbiera bez problemu. Niedawno naocznie to sprawdziłem.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ich system nie pozwala w momencie odbierania dekodera SD aktywować programów HD; mam arivę 200, kanały HD musiałem sobie aktywować dzień czy 2 później poprzez ICA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żebym wiedział co to ICA , możesz wyjaśnić mi proces aktywacji kanałów HD. Bo już niedługo będę mieć arive 200 hd i chce zamówić sobie canal+ i tvp w jakości HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze żebym wiedział co to ICA

Witaj.

Internetowe Centrum Abonenta

Poczytaj www.cyfraplus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w gruncie rzeczy jak sobie te programy w HD zamowie na arive 200HD to beda smigac po konfiguracji w ICA i bedzie pieknie ? bo wiecie ligi sie zaczynaja i canal + sport w hd to jest dla mnie priorytet , a ogolnie jak z obrazem w tym HD ? jest duzo ladniejszy niz normalny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...