Skocz do zawartości
Gmeru

Ale się dzieje z 3D sat! Finał Ligi Mistrzów w 3D na nsport HD? Wygląda na to, że tak!

Rekomendowane odpowiedzi

news-shadow.pngZapowiada się super niespodzianka od nki z 3D i prawdziwe wydarzenie gdyż Finał Ligi Mistrzów to najwyższej klasy spotkanie sportowe! Na kanale testowym nki nr 801 (T2) pojawiła się takowa plansza testowa:

dsc07393.jpg



Poziom będzie raczej lepszy niż krakowskie spotkanie :) Sobota, wieczór, już przygotowuję Soniacza 3D HX800 : ) Bo tym razem na takowym będę testował 3D. Podobno nie migocze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
news-shadow.pngZapowiada się super niespodzianka od nki z 3D i prawdziwe wydarzenie gdyż Finał Ligi Mistrzów to najwyższej klasy spotkanie sportowe! Na kanale testowym nki nr 801 (T2) pojawiła się takowa plansza testowa:

dsc07393.jpg

Poziom będzie raczej lepszy niż krakowskie spotkanie :) Sobota, wieczór, już przygotowuję Soniacza 3D HX800 : ) Bo tym razem na takowym będę testował 3D. Podobno nie migocze ;)

Izold potwierdził transmisję na kanale 801

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wytrzasnąć okulary ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Masz telewizor 3D np. Samsunga to i okulary możesz kupić ;)

ps. Póki co kanał zniknął. Mam nadzieje, że się pojawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki model tv, na pace hd da się

Samsung UEC7000 . Model dekodera HD to PACE PVR 500 GB. Na jakim kanale będzie to możliwe do oglądnięcia ? I dziwi mnie to, że na oficjalnej stronie Cyfry + nie ma o tym żadnej wzmianki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd wytrzasnąć okulary ?

Najlepiej ze sklepu. Dostępne są np tutaj -> http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a...content=B223430 za "jedyne" 449 zł ;] Dla mnie bzdurą jest wydawać tyle kasy za okulary. Swoje wymaniłem jako gratis przy kupnie telewizora 3D. Planuję też zakup dla innych członków rodziny, jednak wolę poczekać aż pojawią się jakieś tańsze, zastępcze albo jak ten model stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsung UEC7000 . Model dekodera HD to PACE PVR 500 GB. Na jakim kanale będzie to możliwe do oglądnięcia ? I dziwi mnie to, że na oficjalnej stronie Cyfry + nie ma o tym żadnej wzmianki :)

Ale to będzie na nSport .... czyli w n.

Kanał 59:

dsc01316r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to będzie na nSport .... czyli w n.

Kanał 59:

dsc01316r.jpg

mam kolorowe okularki to sobie popatrze :)

żart:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ale to będzie na nSport .... czyli w n.

Kanał 59:

dsc01316r.jpg

Ok spoko :) Chodziło mi właśnie o to czy będę mógł obejrzeć ten kanał posiadając Cyfrę + . Widać, że nie - trudno :)

Dzięki za info

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, idzie. No co tu dużo mówić. To nie jest stadion w Krakowie ; ) Póki co pokazy. W sumie to jest właśnie w tym momencie pierwsze, największe wydarzenie sportowe w 3D z piłką w roli głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie u mnie brak dostepu:) chociaz mam nsport...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
U mnie też "brak dostępu"... Pakiet sport posiadam

na początku nie bylo dostepu ale juz jest

dziwne, mimo ze nie mam okularów i TV tez nie jest 3De to lepiej to wygląda niż w sklepie, jak sie popatrzy na srodek ekranu na ten czarny pasek i zrobi zeza to prawie jak trzy de :)

aha na 3D dźwięk skaszaniony, w porównaniu do zwykłego HD

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na początku nie bylo dostepu ale juz jest

dziwne, mimo ze nie mam okularów i TV tez nie jest 3De to lepiej to wygląda niż w sklepie, jak sie popatrzy na srodek ekranu na ten czarny pasek i zrobi zeza to prawie jak trzy de :)

aha na 3D dźwięk skaszaniony, w porównaniu do zwykłego HD

No właśnie, że nie ma...

Ale nic to... GP na żużlu ciekawsze... Gollob is the winner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wrażenia po meczu ? Tak samo jak na Canal + 3D test podczas meczu Wisły z Odrą ? ( chodzi mi oczywiście o jakoś obrazu i przekaz, a nie poziom piłkarski, bo ten jest nieporównywalny :) ) . Podczas meczu Polskiej Ekstraklasy efekt był widoczny szczególnie przy zbliżeniach, z oddali jak kamera "łapała" rozmycie było niewielkie, a co za tym idzie efekt gorszy. Jak było tym razem ?

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, transmisja inna bajka. Super ujęcie, wielki stadion, dużo efektów 3D. Kamery wysoko bo stadion inny. Oglądaliśmy w 3 osoby. Kumple podjarani więc działa. Canal+ też robił no ale to jednak efekt podwórkowy ; ) w porównaniu do tego co było dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podczas oglądania finału ligi mistrzów zauważyłem, ze na liście kanałów mam kanał nr 59 nSport HD 3D, na którym mecz miał być transmitowany w 3D.

Niestety po włączeniu kanału ekran był czarny i nie pojawiał się żaden komunikat.

Dzwoniłem do BOK, ale nie potrafili podać powodu braku obrazu i stwierdzili, że to transmisja testowa i nie gwarantują, że wszyscy będą odbierali sygnał.

Sprawdzałem przed chwilą i kanał zniknął - czyli był dostępny tylko w trakcie meczu.

Czy odbieraliście ten kanał?

Czy na to, ze ja go nie odbierałem może mieć wpływ, że mam telewizor Sony 40EX500 czyli bez funkcji 3D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
wczoraj podczas oglądania finału ligi mistrzów zauważyłem, ze na liście kanałów mam kanał nr 59 nSport HD 3D, na którym mecz miał być transmitowany w 3D.

Niestety po włączeniu kanału ekran był czarny i nie pojawiał się żaden komunikat.

Dzwoniłem do BOK, ale nie potrafili podać powodu braku obrazu i stwierdzili, że to transmisja testowa i nie gwarantują, że wszyscy będą odbierali sygnał.

Sprawdzałem przed chwilą i kanał zniknął - czyli był dostępny tylko w trakcie meczu.

Czy odbieraliście ten kanał?

Czy na to, ze ja go nie odbierałem może mieć wpływ, że mam telewizor Sony 40EX500 czyli bez funkcji 3D?

To, ze masz TV bez 3D nie powinno miec wplywu. Powinny wyswietlac Ci sie 2 ekrany rownolegle do siebie. Moze jakis nizszy pakiet programow masz ?

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne ale ja tez nie miałem zadnego obrazu na 59, pomimo ze mam aktywny pakiet sport i...

Gdym miał tv3D to niezle bym sie wqrzył na n. C+ jakos testowo dał rade wyswietlic dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby nie było użyłem opcji szukaj ale w zakresie działu forum dotyczącego N-ki

mam wykupiony pakiet Sport, ale niestety ekran był cały czas czarny

nawet niby odnowili mi uprawnienia i zrobiłem restart twardy dekodera i nic nie pomogło ;)

na forum czytałem, że n-ka na początku będzie nadawała 3d dla tv bez funkcji 3d - miały wystarczać specjalne okulary

ale w newsie na stronie n-ki jest wyraźnie "konieczne jest posiadanie telewizora zgodnego ze standardem 3D"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...