Skocz do zawartości
equerdo

n-box, nagrywarka, plazma

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pare prostych pytan....jestem zielony w tym temacie...

1.Jak wyglada podlaczenie takiego n-boxa do nagrywarki DVDR (nie HD-ready) tak aby nagrac np. kanaly HD.
Czy przez to ze nagrywarka nie jest HD-ready oznacza to ze nie ma znaczenia (wiekszego) czy jest to podlaczenie przez composie/rgb/s-video czy scart (w tescie jest napisane ze scart nie obsluguje HD, ale czy to oznacza ze nie mozna wogole przez scart nagrywac - brak sygnalu - czy tylko jakosc nagrywania nie bedzie HD a bedzie np. SD). Wyglada na to ze moja nagrywarka ma tylko component output :blink:.

2. Co z plazma (42') ktora nie jest HD-ready...rozumiem ze jakosc nie bedzie HD ale czy bedzie np roznica pomiedzy C+ a N?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='equerdo' post='13384' date='09.10.2006, 15:49 ']Mam pare prostych pytan....jestem zielony w tym temacie...

1.Jak wyglada podlaczenie takiego n-boxa do nagrywarki DVDR (nie HD-ready) tak aby nagrac np. kanaly HD.
Czy przez to ze nagrywarka nie jest HD-ready oznacza to ze nie ma znaczenia (wiekszego) czy jest to podlaczenie przez composie/rgb/s-video czy scart (w tescie jest napisane ze scart nie obsluguje HD, ale czy to oznacza ze nie mozna wogole przez scart nagrywac - brak sygnalu - czy tylko jakosc nagrywania nie bedzie HD a bedzie np. SD). Wyglada na to ze moja nagrywarka ma tylko component output <_<.

2. Co z plazma (42') ktora nie jest HD-ready...rozumiem ze jakosc nie bedzie HD ale czy bedzie np roznica pomiedzy C+ a N?

Pozdrawiam[/quote]

[1]Wszystko nagrasz na zewnętrzną nagrywarkę ale tylko w SD. Do HD wymagany jest HDTV recorder.

[2]Lepiej zobacz czy ta plazma ma HDCP. Znając życie może nie mieć. Wtedy zobaczysz tylko SD.Ale może masz component wtedy będzie HD. Jakość kanałów i tak będzie lepsza niż na CRT. I tak bedziesz miał banana na twarzy. : ) Będzie lepiej niż Ci się wydaje chociaż dla mnie obraz na takiej plaźmie to jednak w porównaniu chociażby do LCD 720p to kiepska jakość. Nie mówie już o Full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[2]Lepiej zobacz czy ta plazma ma HDCP. Znając życie może nie mieć. Wtedy zobaczysz tylko SD.Ale może masz component wtedy będzie HD. Jakość kanałów i tak będzie lepsza niż na CRT. I tak bedziesz miał banana na twarzy. : ) Będzie lepiej niż Ci się wydaje chociaż dla mnie obraz na takiej plaźmie to jednak w porównaniu chociażby do LCD 720p to kiepska jakość. Nie mówie już o Full HD.
[/quote]

Plazma ma juz pare lat, ale ma wejscie component. Problem jest w tym ze do component jest podlaczony jej zewnetrzny tuner...aj beda kombinacje...mam jeszcze pare innych wejsc bede chyba kombinowal z tunerem. Do niego podlaczona jest tylko kablowka :(

a wiec rozumiem ze tylko komponent....

dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz kupic takie smieszne uzadzonko jak Component Video Swicher (ok 400zl) lub Amplituner (np. Pionner za 1400zl) w ten sposob pod jeden component podepniesz 3 uzadzenia.

u nas niestety szanse na kupienie tego CVS masz bardzo male (o ile jakies wogole) ja kupilem z eBay'a UK, wyszlo mi 400zl i wsumie jestem zadowolony.
Jedynie w Dashu Xbox'a 360 lekko rogi migaja, ale w samej grze czy przy ogladaniu filmu juz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...