Skocz do zawartości
acanga

Yamaha RX V459

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zmienić swoje chińczyki (Prism) na coś porządniejszego ale kompletnie nie wiem w co celować.. ;)

Chodzi o zestaw 5.0 (suba dokupie później) Budżet 1500-2000 pln. Zależy mi na czystym i dobrym stereo - w tej cenie oczywiście. 60% muzyka 40% kino. Muzyka CD, FLAC, DTS AUDIO... r'n'b, soul, troche amerykańskiego hip hopu i troche klasyki Beethoven, Vivaldi etc. Moc tej Yamahy to 6x140 wat. Proszę o sugestie.. ;)

Edytowane przez acanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki ampli kiedyś i grało to dosyć dobrze z Yamaszkami , które mam do dziś (może niedługo wymienię) NS55+NSP60+Sub Y012. Nie ma rewelacji, ale w pokoju 18m2 dawało radę. Tzn dalej daje radę tylko teraz z rx-v765 (dlatego niedługo zmienię) bo do tego ampli chcę coś lepszego. Takie kolumny z subem nowe kupisz do 2000zł.

Do Yamaszki polecają też Jamo 606+ sub 250 ,ale to przekracza twój budżet. Najlepiej to sobie pójdź do jakiegoś salonu i sam posłuchaj. Nikt nie wie czego oczekujesz od brzmienia kolumn. Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia i preferencji kino/muzyka/gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw yamaha ns 7900 lub 8900 lub juz polecane jamo 606 lub 506 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokój 12m2. Najbardziej zależy mi na poprawnym stereo bo te Prismy które dostałem przy zakupie ampli i dvd to porażka w stereo. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tyg. będe miał Jamo 606 z subem 200. Tylko zastanawiam sie czy ten subwoofer wystarczy na mój pokój..

Edytowane przez acanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim metrażu powinien dać radę . A jeśli chodzi o stereo to nie zależy wyłącznie od kolumn ale także od ampli, no a ta Yamaszka nie jest w tym najlepsza. Mam wyższy model i też nie ma rewelacji , jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co ta Yamaszka musi mi jeszcze posłużyć. Kiedyś na pewno będe zmieniał na jakiś wyższy model 7.1 z DTS HD MA itd. Dzięki za sugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...