Skocz do zawartości
kristoferson

Wymiana- tunera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na obecnym forum

mam pytanie do was mieszkam za miedza i w dniach 16 .10 bede w polsce chcialbym kupic tuner n-ki
jak juz sie zorientowalem w tym czasie bedzie tylko tansza wersja bez dysku czy po paru miesiacach bede mial mozliwosc wymiany na drozszy model z dyskiem czy bede musial caly rok czekac za wszelkie wiadomosci dzieki tv -SONY BRAWIA I kabelek hdmi juz czeka jestem pod wrazeniem i pelen uznania dla N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na obecnym forum

mam pytanie do was mieszkam za miedza i w dniach 16 .10 bede w polsce chcialbym kupic tuner n-ki
jak juz sie zorientowalem w tym czasie bedzie tylko tansza wersja bez dysku czy po paru miesiacach bede mial mozliwosc wymiany na drozszy model z dyskiem czy bede musial caly rok czekac za wszelkie wiadomosci dzieki tv -SONY BRAWIA I kabelek hdmi juz czeka jestem pod wrazeniem i pelen uznania dla N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kristoferson' post='12870' date='04.10.2006, 21:50 ']Witam wszystkich na obecnym forum

mam pytanie do was mieszkam za miedza i w dniach 16 .10 bede w polsce chcialbym kupic tuner n-ki
jak juz sie zorientowalem w tym czasie bedzie tylko tansza wersja bez dysku czy po paru miesiacach bede mial mozliwosc wymiany na drozszy model z dyskiem czy bede musial caly rok czekac za wszelkie wiadomosci dzieki tv -SONY BRAWIA I kabelek hdmi juz czeka jestem pod wrazeniem i pelen uznania dla N[/quote]

Z tego co wiadomo na teraz to już od 12 listopada będziesz mógł wymienić nboxa na pvr-a dopłacając różnicę.

Było o tym na forum nie raz. A poza tym zdublowałeś posta.

pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybka odpowiedz widze ze zdublowalem posta mysle ze zauwazyles ze jest to moj pierwszy post na tym forum dlatego jeszcze nie wiem jak to wszystko dziala ale mam nadzieje ze sa ludzie kierujacy tym forum i moga to skorygowac napwewno maja wyrozumialosc dla takich laikow jak ja nie natknelem sie jeszcze na temat wymiany dekodera no ale moze nie wszystko czytam z pozdrowieniami kristoferson ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kristoferson' post='12871' date='05.10.2006, 00:22 ']Witam wszystkich na obecnym forum

mam pytanie do was mieszkam za miedza i w dniach 16 .10 bede w polsce chcialbym kupic tuner n-ki
jak juz sie zorientowalem w tym czasie bedzie tylko tansza wersja bez dysku czy po paru miesiacach bede mial mozliwosc wymiany na drozszy model z dyskiem czy bede musial caly rok czekac za wszelkie wiadomosci dzieki tv -SONY BRAWIA I kabelek hdmi juz czeka jestem pod wrazeniem i pelen uznania dla N[/quote]


Hmmm, jak mieszkasz za miedzą to możesz mieć kłopoty bo nboxa się nie kupuje. Nie wiem czy ITI zabonuje cię za granicą, no chyba że masz polski dowód czy paszport i się nie przyznasz ;) .
Podpisujesz umowę o abonament więc bedziesz musiał co miesiąc płacic.
Wtedy z wymianą boxa nie będzie problemu bo dopłacisz różnicę w opłacie aktywacyjnej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za podpowiedz mam stale zameldowanie rodzice tez moga na siebie wziasc kiedys mialem jako jeden z pierwszych WIZJE TV potem cyfre mysle ze teraz nie bedzie problemow z n-ka tylko czy ja dostane bez zapisow bede tylko pare dni 14- 18 pazdziernik w polsce ale jestem dobrej mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopłacisz dokładnie 350zł za nbox HDTV recorder. Myślę, że tuner dostaniesz chociaż już wiadomo, że zainteresowanie jest GIGANT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak to bedzie najgorsze jest to ze mieszkam w niewielkiej miejscowosci Boleslawiec woj Jelenia Gora jak ktos by mial mozliwosc jakos sprawdzic gdzie w tym miescie bedzie N rozprowadzane byl bym wdzieczny ojciec troszke starszy i nie chce go obciazac lataniem po miescie a jak nie to bede musial gdzies do wiekszego miasta udezyc ale wolal bym w Boleslawcu bo rodzinka zawsze moze jakis pakiet podbic albo zrobic jakies oplaty za pomoc dzieki Krzysztof :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boleslawiec to jest woj DOLNOŚLĄSKIE a nie Jelenia GÓRA ! do dekodera ,, n ,, może jeszcze dokup mape POLSKI ! :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapisz się przez infolinię,
daj adres polski i numer poskiego telefonu,
zrób stałe zlecenie przelewu z karty visa
i odbierz 16 bm. w uzgodnionym w infolinii mieście i miejscu.
Dla elegancji rozwiązania poczekaj do wejścia Polski do układu tgz. Mastrich czyli likwidacji kontroli celnej na Odrze i Nysie Łużyckiej. Coś ok. 2008 r.
infolinia 0 801 055 555
lub 012 291 5555.
Jest wykluczona sprzedaż dla mieszkańców zagranicznych z uwagi na fakt iż wiele licencji np. na filmy czy wydażenia sportowe dotyczy wyłącznie obszaru RP. I to ograniczenie dotyczy wszystkich polskich nadawców: TVN, TVP, POLSAT .
Niemcy jeszcze żądali posiadania niemieckiego konta bankowego.
To pierwszy taki przypadek, że działa to w drugą stronę.
No proszę, już chcą nas za graniacą.
Liga mistrzów + F1 za 4 eu/miesiąc w HD. Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janunio' post='12954' date='05.10.2006, 20:56 ']Liga mistrzów + F1 za 4 eu/miesiąc w HD.[/quote]
Ze niby co? F1 ma być w n w HD? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie janunio, coś wiesz na temat f1 na n, czy może na jakimś FTA, ale tam chyba nie dają tego w HD?
pozdrufka

No chyba, że to tak modny ostatnio i powszechnie używany przez miłościwie nam panujących "skrót myślowy" :)

Edytowane przez rqsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...