Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy, koleżanki;

Jak już wiecie pod koniec roku zostanie wydana kolekcja obcego na Blu-Ray.

Wydania szykują się bardzo bardzo bardzo fajne.

Edytowane przez Lukasz436

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest 700 sztuk jak na taki film? :rolleyes: To niech pojawią się preordery.... trudno chyba, żeby prosić się o jakiś film do X sklepu. To chyba nie jest aż taka partyzantka, że napisów nie dadzą bo 700 sztuk nie będzie. Bez jaj.....

Problem jest też taki, że ostatnio wielkie tytuły to niezła lipa (Gladiator, LOTR itd....). W ciemno trochę ciężko zamówić. Ja chcę najpierw zobaczyć czy wydanie będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co? Dołożą pl suby do wydania europejskiego czy będzie specjalne wydanie tylko na polski rynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo mam się prosić o napisy i gwarantować zakup bo inaczej nie będzie ?! w Imperialu chyba na głowę upadli, ale przecież są napisy z dvd to jakiś problem je dołożyć nawet amatorzy to potrafią. jaja wielkanocne albo primaaprilisowe chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są chyba jaja na 1 kwietnia bo jeśli to prawda to ci z imperiala przeginają na maksa to jakaś kpina żart załamka na całej linii a potem płaczą że piractwo to chyba jakiś spisek bo inaczej o tym myśleć nie można :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety.

Przepraszam, a czy mozna poznać źródło, tej informacji?

Konkretnie kto stoi za tą wypowiedzia, bo chciałbym osobiście gościowi napisać, żeby wracał do handlu na straganie a nie decydował w wydawnictwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nic nie czekam tak jak na obcego BD

Edytowane przez pwt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy zamówią nawet 5 tysięcy, ale w normalnych cenach. Jeżeli informacja nie jest żartem pryma-aprylisowym powinna razem z nią pojawić się cena takiego pakietu. Biorąc pod uwagę obecne trendy sugeruję Imperialowi cenę 120 zł za komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę 500, ale na wyłączność - możesz przekazać wydawcy ... PARODIA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak nie jest to kiepski żart pryma aprylisowy

Jeśli dystrybutor nie dostanie do piątku wstępnych zamówień ze sklepów na co najmniej 500 szt to prawdopodobnie

obcego nie będzie z napisami PL

jeśli nie będzie z polskimi napisami to znowu kupimy za granicą (bo za ten sam towar zapłacimy mniej) i kółko się zamyka...

parodia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie jest to kiepski żart pryma aprylisowy

Jeśli dystrybutor nie dostanie do piątku wstępnych zamówień ze sklepów na co najmniej 500 szt to prawdopodobnie

obcego nie będzie z napisami PL

I jeszcze jedno. Proponuję Imperialowi pójść dalej. Niech na złość wszystkim przestana wydawać filmy i całkowicie zrezygnują z dystrybucji filmów Blu-Ray 20Fox-a, Sony, Paramountu i innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pwt skąd masz te fotki? Na 200% są oryginalne? Ja za to wydanie z głową i jajem dałbym się pokroić normalnie :lol: "Obcy", to najbardziej wyczekiwany przeze mnie film na Blu-ray w tym roku. Oby tylko pod względem jakości była to edycja na miarę "Braveheart", a nie "Gladiatora" ;)

Co do tej sytuacji z napisami, to jeżeli faktycznie nie jest to żart na 1 kwietnia, to ktoś tam z Imperialu chyba nieźle głową o mur przywalił. My mamy pisać do sklepów z prośbą, żeby kupiły to wydanie od dystrybutora? Który sklep kupi w ciemno produkt, który może się nie sprzedać, bo dystrybutor nie doda polskich napisów? Po sytuacji z "Kompanią braci" chyba będzie ich bardzo mało. Zresztą promocja produktu należy do dystrybutora, a nie do klienta, który nawet nie wie jak to wydanie będzie wyglądało pod względem jakościowym. Niech Imperial takich głupot nie wymyśla, tylko zacznie się brać za dodawanie polskich napisów do tego wydania; i do filmów i do dodatków. Jeżeli jeszcze przyjdzie im do głowy wyrzucić płyty z dodatkami tak jak w "X-Men", to na mnie nie zarobią ani grosza ;) Jeżeli wydadzą ten pakiet naprawdę porządnie, to kupię i kupię go w Polsce. Uważam, że porządne wydanie warte jest kupna w naszym kraju (np. wspomniany już "Braveheart"), a jak dystrybutor leci w kulki i olewa klienta usuwając płyty, lub mocno zawyżając cenę, to wtedy się ściąga produkt z zagranicy. Wnerwiłem się lekko przyznać muszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Proponuję Imperialowi pójść dalej. Niech na złość wszystkim przestana wydawać filmy i całkowicie zrezygnują z dystrybucji filmów Blu-Ray 20Fox-a, Sony, Paramountu i innych.

oooo...bardzo mi się podoba ten pomysł ! :lol:

a co do napisów-w d... niech się pocałują-kupi się w Czechach hahahah naprawdę wierzycie w te kity o napisach ? ;) tam będą nawet po "watykańsku" ;) a opowiadanie o braku polskich mnie rozczula-śmiecie wydają z polskimi napisami a nie wydaliby OBCEGO...litości... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówię w preorder tylko to JAJO:)

A tak w ogóle to niezły patent na 1 kwietnia, po prostu PRIMA heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...tam będą nawet po "watykańsku" ;) ...

lol ; - )

Ale te obrazki wyglądają wypas. Trzeba będzie wysupłać $ (obojętne czy z PL czy nie bo filmy znane od A do Z a jak jeszcze ma być łaska to bez jaj...), myślę, że dadzą radę z jakością. Ale to co napisałeś Lukasz436 jest naprawdę dziwne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się nabrać - to żart prima-aprylisowy. Co wy nie oglądaliście obcego? Przecież te jaja tak nie wyglądały - prędzej bym pomyślał, że jest to wzięte z gremlinów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą jestem ciekaw jaką cenę przywalą na wersję z "jajem"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żart prima aprilisowy.

Zainteresowanie tytułem jest ponoć duże. Dlatego na polskim rynku pojawi się obcy.

Sugerowane ceny z pakiety:

Pakiet normalny od 349,99 do 399,99zł

Pakiet z Jajkiem od 549,99zł do 599,99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pakiet normalny od 349,99 do 399,99zł

Pakiet z Jajkiem od 549,99zł do 599,99zł

Tych tekturowych "JAJ" za dodatkowe 200 pln. to zbyt wiele nie sprzedadzą ... ciekawe jaka będzie cena w pre-orderze na Amazonie ? - stawiam na 69 $ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pakiet normalny od 349,99 do 399,99zł

Tu akurat należy wierzyć, że to nie jest żart prima-aprilis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu akurat należy wierzyć, że to nie jest żart prima-aprilis :)

350 zł za 6 płyt to cena którą jestem w stanie zaakceptować (ale tylko jako wielki fan uniwersum Aliena...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że nie będzie z napisami PL. Wolę aby umieścili lektora PL DD 5.1,a najlepiej DTS HD Master Audio 5.1 PL.

Po co komu napisy\podpisy w filmie,wiec dla mnie może być bez napisów i nawet lepiej po co te durne napisy, proszę wytłumaczcie mi to PRZECIEŻ FILM TO NIE KSIĄŻKA.

Ja wolę się skupić na filmie niż czytać durne napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAK19T

Widzisz czlowieku za bardzo skupiasz sie na swojej osobie.

Niestety isnieja osoby, które nie słyszą. Czasy niemego kina odeszły w zapomnienie. Czy chiałbyś skazać ich wyłącznie na czytanie książek?

Dla sporej części ogladających beznamiętny i jednostajny głos lektora niweczy ekspresje aktorów. Być może nie było to problemem w czasach, kiedy w telewizja nadawała głównie radzieckie filmy wojenne, ale czasy sie zmieniły i mamy bogatszy repertuar. W kinie napisy to coś naturalnego, wiec dziwie się Twojemu nastawieniu. Chyba , że oglądasz jedynie bajki albo nie chodzisz do kina wogóle.

A co z tymi, którzy chcieliby podciągnąć języki obce, podczas oglądania filmu, albo tymi, którzy znaja je już na tyle, aby dostrzec błędy (czy wręcz głupoty), jakie pojawiaja się czasem w tłumaczeniu ? Ich też chciałbyś skazać na lektora?!

Nie wiem dlaczego napisy w filmie to jakiś kłopot dla Ciebie. Jeżeli masz problemy z czytaniem, to może warto poćwiczyć trochę. Na nauke nigdy nie jest za późno.

Ewentualnie zawsze możesz pozostać przy oglądaniu telewizji. Tam chyba przeważają filmy z lektorem.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...