Skocz do zawartości
Samsung AV

BD-C8500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

Proszę o informację co znaczy w specyfikacji następująca linijka:

DVD-Video/DVD±R/DVD±RW - Tak (V-mode only)

Czy to znaczy że z płyt DVD±R można oglądać tylko materiały filmowe, a muzyka albo zdjęcia nie będą odtwarzane?

Czy ktoś sprawdzał lub może sprawdzić czy muzyka albo zdjęcia odtwarzają się z tych płyt?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Proszę o informację co znaczy w specyfikacji następująca linijka:

DVD-Video/DVD±R/DVD±RW - Tak (V-mode only)

Czy to znaczy że z płyt DVD±R można oglądać tylko materiały filmowe, a muzyka albo zdjęcia nie będą odtwarzane?

Czy ktoś sprawdzał lub może sprawdzić czy muzyka albo zdjęcia odtwarzają się z tych płyt?

Pozdrawiam

Zdjęcia i muzykę z płyt DVD R i RW obu standardów odtwarza bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czyjest w tym odtwarzaczu możliwość regulacji siły głosu dla kazdego kanalłu osobno?

u mnie jedynka i dwojka sa wyraznie glosniejsze od reszty programow , wieczorem to jest problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czyjest w tym odtwarzaczu możliwość regulacji siły głosu dla kazdego kanalłu osobno?

u mnie jedynka i dwojka sa wyraznie glosniejsze od reszty programow , wieczorem to jest problem...

Nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj do drugiego mieszkania to cudeńko (Media Markt cena 1.050 zł) ...jutro sobie podłączę:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem funkcje kopiowania, Samsung podłaczony po Wi-Fi do komputera stacjonarnego + flash po USB.

kopiowanie działa we wszystkie strony ale dotyczy tylko plików video, audio i zdjęć - testowałem pliki .mkv, .avi (DivX), .jpeg, .mp3 - nie można skopiować nagranej audycji

odtwarzanie po Wi-Fi tez działa nawet w przypadku plików .mkv aczkolwiek tutaj daje znać przpustowac sieci - tnie się dźwięk

PS nie mam filmów z napisami więc nie moge sprawdzić jak urządzenie sobie radzi z ich odczytem

Mam pytanie dotyczące zgrania plików MKV lub m2ts przez allshare samsung na HDD wewnetrzny.. Pojawia się okno przetwarzanie... postęp operacji na pliku: wogóle nie staruje. Przy zgrywaniu Divix nie ma problemu. Czy to kwestia foramtu plików HDD wewnętrznego? Może fabrycznie jest ustawiony na FAT32? Można zmienić na NTFS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...