Skocz do zawartości
Sober

Nowe promocje n - ktoś coś z tego rozumie?

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę sobie na stronkę nki pod kątem aktualnych promocji i co widzę:

1. Duży baner "Wielkanocne promocje", po kliknięciu na który jesteśmy przekierowani do stronki ze starą i znaną promocją "Wielka Rewolucja" (tylko tak zmodyfikowaną, że jest miesiąc kanałów premium i VOD gratis)

2. Po kliknięciu na "Promocje" widzimy starą promocję "Wielka Rewolucja" (czyli bez miesiąca gratis)

3. Po kliknięciu na nowości jest informacja o nowych promocjach od 15go marca, między innymi "Wielka Rewolucja 2" (która różni się od poprzednich tym, że można ją zamówić tylko z rekorderem, ale za to jest 2 miesiące gratis kanałów premium i VOD)

Dodam, że do "nowych" promocji nie ma nigdzie regulaminu... Takiego bajzlu w ofercie to dawno nie widziałem! Ktoś coś z tego rozumie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi doradzi czy brac n w tej promocji obecnej czy poczekac te kilka dni na nowa? chcialem skorzystac z rekordera i abo 48/full - bedzie cos lepszego? wiecej nie chce wydawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to wie? Aktualna promocja jest praktycznie bez zmian od grudnia, a były już też zapowiedzi, że n dni do końca promocji.

Raczej bałbym się, że nowa oferta będzie gorsza od obecnej. Ale raczej będzie porównywalna... albo nawet bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku cyfry czekałem na promocję zbliżoną do tej gwiazdkowej i się ostro przeliczyłem, bo aktualne nawet w połowie nie są tak dobre jak tamte. W związku z czym myślę, że jak promocje jest dobra (czytaj: odpowiada Tobie) to nie ma co czekać na jeszcze lepszą tylko trza brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto to wie? Aktualna promocja jest praktycznie bez zmian od grudnia, a były już też zapowiedzi, że n dni do końca promocji.

Raczej bałbym się, że nowa oferta będzie gorsza od obecnej. Ale raczej będzie porównywalna... albo nawet bez zmian.

no i miales racje, w zasadzie jest bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz widzę że sa jakies nowe promocje :

Wszystkie Pakiety N, Mini Full i Full . Umowy są na 13 miesięcy jak się zamówi przez net. Moim zdaniem jest kusząca właśnie ta : Wszystkie Pakiety N - ma się 13 kanałów w HD i daja z tego co widze opcje dodatkowe na 1 miesiąc jako bonus i nFilm HD na pół roku. Ale to wszystko wtedy jak się zamawia przez net. Wychodzi na to że opłacałoby się bardziej skorzystać właśnie z takiej formy zamówienia promocji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam pytanie do was czy warto zamówić tą promocje za 54zl na 12 miesięcy?

A i czy ta promocja dotyczy tylko kupna przez internet?

A niemożna iść do salonu n-ki i zamówić?

Tylko trzeba przez internet,jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdź do salonu i sie dopytaj. Jednak czekanie na kuriera w niektórych przypadkach bywa wkurzające :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...