Skocz do zawartości
poeee

lg 32 nbox ucinanie bokow na hd

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor obcina boki jak to wyglada na kanalach hd np discovery obraz mam ladnie piekny na calym ekranie lecz logo jest juz obciete nie widze wcale globsa, na mgm hd mam mgm i pol napisu hd, eurosport jest juz bez napisu hd!W opcjach moge przesowa obraz lewo i wprawa jak to zrobie to mam cale logo lecz druga strona jest ucieta! 2cm z karzdej!

Jest to strasznie uciazliwe wyminilem nbox na nowego i to samo, na kineskopowym tv jest to samo!

W ustawieniach tv i nbox prubowalem wszystkiego nic. Na tv kumpla nic nie ucina na hdmi?

Da sie z tym cos zrobic, na infolini lg pan mowil cos o letter box, ale to glupota bo u kumpla dziala ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś podał model tego TV ,byłoby znacznie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 lcr2 ale pewien nie jestem wisi na scianie i niewidze etykiet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Telewizor obcina boki jak to wyglada na kanalach hd np discovery obraz mam ladnie piekny na calym ekranie lecz logo jest juz obciete nie widze wcale globsa, na mgm hd mam mgm i pol napisu hd, eurosport jest juz bez napisu hd!W opcjach moge przesowa obraz lewo i wprawa jak to zrobie to mam cale logo lecz druga strona jest ucieta! 2cm z karzdej!

Przecież tego się nie da czytać... gdzie Ty byłeś na lekcjach polskiego? Proponuję przeczytać instrukcję obsługi TV, na pewno znajdziesz rozwiązanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor LG 26LC2R to po pierwsze przekątna 26" a nie 32 jak napisałeś w pierwszym poście.Rozdzielczość robocza telewizora to WXGA i wynosi 1366x768 pikseli, wiec najpewniej wystarczy przełączyć dekoder w tryb 720p.A po tym zabiegu, jeśli nie przyniesie pozytywnego rezultatu pozostaje studiowanie instrukcji obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...