Skocz do zawartości
vandel1

nowe firmware do pioneer 51/lx71/lx91/lx08/lx52/320

Rekomendowane odpowiedzi

probowalem na LX52 i nie bierze (WRT FAILED) mimo, ze mam aktualnie 3.41 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie kolejne mutacje bywają czasami stresujące. Obecna wersja 1.39 czyta ważne dla mnie pliki AVCHD.

Porzedni soft który miałem 1.32 nie czytał ich w moim F51D co stwierdziłem przypadkowo gdy po dłuższej przerwie

musiałem przejrzeć nowe pliki przegrane z kamery. Ciekawi mnie czy inni mieli problemy z AVCHD na poprzednich wersjach , choć to już historia ale jak to ona lubi się powtarzać i przy nowej wersji za ileś tam czasu znowu coś może się usprawnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi czytal od wersji 1.32 bez problemu, jedynie pliki przerobione z mkv musialy byc do profilu 4,1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update jest dla wszystkich modeli pionka z data 15 lub 20 kwietnia 2010 r pozdrawiam aha wreszcie w pliku ISO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrany i powiem tak widzę postęp w szybkości działania wgrywają się płyty szybciej o jakieś 10 sekund na niektórych wydaniach . wyraźnie szybciej i płynniej działa tez manu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
update jest dla wszystkich modeli pionka z data 15 lub 20 kwietnia 2010 r pozdrawiam aha wreszcie w pliku ISO

zawsze był plik ISO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym Pioneer udostępnił nowe aktualizacje do kilku swoich odtwarzaczy BDP, szczegóły tutaj:http://www.pioneer.eu/eur/support/software/tax/952/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym Pioneer udostępnił nowe aktualizacje do kilku swoich odtwarzaczy BDP, szczegóły tutaj:http://www.pioneer.eu/eur/support/software/tax/952/index.html

Tylko niestety przy każdej próbie rozpakowania aktualizacji do 320 wyskakuje komunikat o uszkodzonym archiwum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co mają coś walnięte na stronie, bo ja też próbowałem bezpośrednio zaciągnąć do mojego pionka wersję 2.72, ale mi pokazuje komunikat, że moja wersja jest aktualna. A przecież mam starszą bo 2.71.

Kiedyś też tak było, ale minęła doba i wszystko już można było zaciągać i uaktualniać.

Pewnie w tym przypadku tak i jak i w moim trzeba trochę cierpliwości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło bez problemu. miałem problem z filmem Jumanji (bluray) i po aktualizacji śmiga aż miło i ogólnie filmy się wczytują szybciej o jakieś 10s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy !!!

mam pionka LX71,chciałem wgrac dziś nową aktualizacje,wszystko było ok,nagle wyłączyli prąd,lipa... teraz na wyświetlaczu jest napisane power on i nie mogę nic zrobić !!!

czy czeka mnie wizyta w serwisie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jestes zdesperowany ale wystarczy napisac w 1 temacie o swoim problemie :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...