Skocz do zawartości
depe

4-8.02 w MediaExpert po 29.00 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, koledzy, za relację z Poznania, oszczędziliście mi trochę benzyny i sporo czasu ;).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie cudowne, ustawiane "promocje" trzeba przyzbroić się w obojętność. Ja sobie to juz wyćwiczyłem i dzięki temu oszczędzam sobie czas, pieniadze /dojazd/ i ..zdrowie

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w markecie nic z promocji a na allegro wysyp filmów po ok 50 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, koledzy, za relację z Poznania, oszczędziliście mi trochę benzyny i sporo czasu ;).

Pozdrawiam.

Przyłączę się do podziękowań, też się wybierałem.

pozdrawiam,

silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME w Świdnicy zostały jeszcze tylko Anioły i Demony 2szt. Pozostałem tytuły kupiłem z wyjątkiem Walkirii.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś miał na zbyciu Anioły i Demony to chętnie kupię w takiej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos kupil 2 szt. anioly i demony i chcialby jedna odsprzedac ?

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpucha jak nic !! bylem w Lubinie to tylko madagaskar i grim po 29 natomiast anioly i demony i walkiri sie nie uswiadczy ... bylem o 10.05 a juz ponoc nie bylo walkiri bo byla 1plyta tlyko ... ma byc domowione ale niewiedza na kiedy bedzie ... dostalem info od sprzedawacy ze sa 3plytki walkirii i 2szt aniolow w Polkowicach no to ja szybko tel do media w polkowicach a Pani przy telefonie mowi ze nie ma nic ... na to ja mowie ze w komputerze w sklepie wyswietla sie iz sa na pewno te pltyty u nich na sklepie a ona ze nie moze tego potwierdzic bo jest to niemozliwe ... jeden wniosek nachodzi mi na mysl ... sprzedawcy zorientowali sie o co kaman i zaczeli dla siebie odkladac pod lade filmy ... w taki sposob klient nigdy nie kupi "prawdziwej okazji" n/c :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to czekam na info

Nie mam już płytki ;) poszła do Fantoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku na Granicznej ( teraz wróciłem) jest Madagaskar 2 .Na otwarcie o godz 10.00 poszła żona i wróciła z niczym.Miły pan powiedział że sprzedarz rozpoczęła się wczoraj o 20.00 ( ponoć mają takie pozwolenie) Chciałem Anioły i Demony.Uważam że filmy rozprowadzili między sobą sprzedawcy z tą akcja to jedna wielka ściema.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tą akcja to jedna wielka ściema.

Nie było by tej ściemy gdyby to była prawdziwa promocja.

Nie wierzę, że nie mają tych filmów na magazynach.

Szefostwo sieci ME, zaryzykuję stwierdzenie, nakazuje sklepom, że mogą sprzedać po 1,2 sztuki filmu i nie więcej.

Taka głupia forma reklamy.

Ale to jest antyreklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest akcja obliczona na zapędzeie motłochu do sieci... Rzucają po 3 filmy na sklep. Nie moze byc ich za duzo bo logicznym jest ze kazdy film to dla nich strata. Im mniej filmow tym strata mniejsza. Najchetniej nie rzuciliby filmów wogóle ale wtedy UOKiK by im wje..ał taką karę ze by się z rozumem nie połapali. Są wiec jakieś pojedyncze egzemplarze które wyłapuje obsługa i kombinatorzy - musi byc podkładka że sprzedaz w promocji była

Dla normalnych fanów HD zostaje ...zezowate szczęście że się trafi :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław, ul. Krakowska - Nieustraszeni szt. JEDNA. Pytam o następne tytuły. Uprzejmy Pan kłamiąc jak najęty, zeznaje, że pozostałe już się rozeszły. Od rana kolejka stała...

Tymczasem w pracy byłem przed ósmą (50 m od ME) i żadnej kolejki nie stwierdziłem. Cały czas obserwowałem z okna rozwój sytuacji. Spokojnie zjadłem śniadanie, kawka i poszedłem na "polowanie". A tu rozczarowanie - kolejka rozebrała wszystkie filmy...Trzeba mieć fantazję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrocław, ul. Krakowska - Nieustraszeni szt. JEDNA. Pytam o następne tytuły. Uprzejmy Pan kłamiąc jak najęty, zeznaje, że pozostałe już się rozeszły. Od rana kolejka stała...

W kolejce stali pewnie Angole. Jutro będą te filmy w ich sklepach za 9 funtów. Z napisami PL:)

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrocław, ul. Krakowska - Nieustraszeni szt. JEDNA. Pytam o następne tytuły. Uprzejmy Pan kłamiąc jak najęty, zeznaje, że pozostałe już się rozeszły. Od rana kolejka stała...

No nie wiem jak to mój kumpel zrobił ale dziś w w/w ME kupił mi 1 szt. Aniołów i 2 szt. Madagaskaru. Może miał super szczęście a może obsługa co jakiś czas dokładała po 2-3 szt. każdej z płyt na półkę po to aby ktoś nie kupił całej puli od razu?

Tak czy siak, takie hiciarskie promocje rządzą się specyficznymi prawami - prawami sprzedawców ze sklepu którzy wykorzystują swoje stanowiska do dorabiania do pensji. Tak było, jest i będzie :-(

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wymienię Walkirię lub Madagaskar2 na Anioły i Demony :huh:

Wrocław

Gwoli wyjaśnienia ...... Mam Walkirię i Madagaskar2 a chcę mieć Anioły i Demony :(

Pzdr.

Edytowane przez Jarek777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moje historii ciąg dalszy.

Moja żona wracając z pracy zahaczyła o ME, zrobiła ładne oczy i .... nagle się znalazł Madagaskar2 :) Sprzedawca stwierdził, że mieli dostawę.

Oczywiście innych tytułów nie było.

Wniosek Panowie ... do kupowania wysyłajcie żony :angry: O wiele większa szansa, że się coś dostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na "polowanie" wyjechałem z Wrocławia do Świdnicy. Na moje pytanie o promocję BR miły pan odparł, że było full płyt (m.innymi Anioły i Demony), ale wszystko wyprzedali.

Tymczasem od rana prosiłem znajomych, aby kupili mi ten tytuł. Na ich pytanie o BR pan z I zmiany zeznał, że wszystko sprzedali wczoraj...

No wszystko potrafię zrozumieć, ale nie oszustwa. Piszę oszustwa, bo wczoraj kłamali mi w oczy we Wrocku, a dziś w Świdnicy. Dwa kolejne kłamstwa, w tej samej sprawie, to dla mnie już zwykłe oszustwo. Skreślam Media Expert z mojej listy miejsc do zakupów. Dotychczas często ME odwiedzałem, bo zawsze mam "po drodze". Teraz mi przeszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś na "polowanie" wyjechałem z Wrocławia do Świdnicy.

Tylko nie pisz, że specjalnie po te płyty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, bez przesady. Ale tak się wku..., że właśnie puściłem maila do UK z listą życzeń. Niczego nie kupiłem przed świętami, bo ceny były zaporowe. Teraz ceny są "normalne", tyle że filmów nie ma. Wybrałem wariant, gdzie mają i cenę, i filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to moje historii ciąg dalszy.

Moja żona wracając z pracy zahaczyła o ME, zrobiła ładne oczy i .... nagle się znalazł Madagaskar2 :) Sprzedawca stwierdził, że mieli dostawę.

Oczywiście innych tytułów nie było.

Wniosek Panowie ... do kupowania wysyłajcie żony :D O wiele większa szansa, że się coś dostanie :)

Widzę, że sobie poradziłeś :angry:

Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sobie poradziłeś ;)

Gratulacje :)

Ano udało się :)

Opisałem to dosyć humorystycznie ale wniosek jest jeden ... jeśli komuś bardzo zależy to trzeba chodzić parę razy na to pożal się boże "promocyje" ... może coś się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...