Skocz do zawartości
Jedo

Sony KDL-52Z5800 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Dzisiaj natrafiłem ( szperając po wyszukiwarkach cen ) na taki oto model. Próbowałem się czegoś więcej dowiedzieć, ale niestety, jakoś bezowocnie. Czy ktoś sięorientuje, jakie są różnice między w/w a Z5500 ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba model 5800 ma wbudowany tuner dvb-s2. Reszta ta sama.

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to chyba model 5800 ma wbudowany tuner dvb-s2. Reszta ta sama.

Czy tuner ten wart jest AŻ 1700 zł ? Taka jest różnica między 5500 a 5800

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wart ze 150zł,haha ale za nowość trzeba płacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie KDL-52Z5500 można już dostać za 8 tyś ( z dostawą ). I tu rodzi się odwieczny problem "polującego". Jak wymarzony telewizor jest już prawie w zasięgu, to zawsze musi się pojawić coś nowszego, lepszego ( patrz Seria Bravia HX900 ) I jak tu żyć...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto sprawdzić z jakiego źródła jest z5800 bo z tego co się orientuje nie ma ich w polskiej dystrybucje w takiej sytuacji może być problem z przedłużoną gwarancją (do końca miesiąca). Co do różnic to zasadnicza tkwi w tunerze satelitarnym więc zdecydowanie lepiej kupić zwykłe z5500... Co do nowości to szczerze mówiąc są zacne, miałem okazje zobaczyć prezentacje możliwości 3D i to jest to, pytanie jak szybko stanie się dość popularne.

Edytowane przez MarcoGrando

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do nowości to szczerze mówiąc są zacne, miałem okazje zobaczyć prezentacje możliwości 3D i to jest to, pytanie jak szybko stanie się dość popularne.

Myślę, że jeden rok i zaczną wchodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się okaże, sam nie spodziewałem się takiego szybkiego bumu na 3D a tutaj duże zaskoczenie, z drugiej strony po olbrzymim sukcesie kasowym avatara doczekamy się większej liczby filmów które wycisną z telewizora ile tylko się da. Tak sam jak wspomniałem wcześniej chyba największy potencjał tkwi w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D spopularyzuje telewizja satelitarna a nie bluray. Oraz gry. Podobnie jak było i jest z HD. Ile osób ma w domu hd i jest to bluray? Na pewno duzo mniej niz hd przez telewizje satelitarna i kablowa oraz siec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą telewizją satelitarną to się jeszcze okaże, na razie są mgliste zapowiedzi kanałów 3D i nie wiem czy tak szybko zostaną wprowadzone biorąc pod uwagę, że telewizorów obsługujących standard w najbliższym czasie nie będzie aż tak wiele, tak samo jest teraz z HD, oferta kanałowa się poszerza, ale nie zmienia to faktu, że i tak u nas mamy żenująco niewielki wybór... Ale to już odrębny temat, często brakuje fundamentalnej świadomości, że kupując telewizor full HD powinno się zapewnić mu możliwie dobry sygnał... (i potem są kwiatki telewizor za 6000zł podłączony przez eurozłącze)...

Edytowane przez MarcoGrando

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...