Skocz do zawartości
BoDeX

G.I.JOE - CZAS KOBRY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie przepadam za takim kinem, ale wczoraj byłem "zmuszony" do zawieszenia na nim oka ...

Jestem pod wrażeniem ... fabuła wiadomo jaka, ale i tak 100 razy lepsza od Transformersów :)

Efekty piorunujące, warto obejrzeć . Dżwięk powalający, tak, że warto pokręcić "gałą" .

POLECAM - mocno rozrywkowa pozycja ! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo a myślałem, że to jakaś lipa. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Transformers 2 ile oglądałeś - minutę ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Oldboy'a. Jako fan ekranizacji komiksów i przygód wszelkiej maści superbohaterów zawiodłem się na filmie straszliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Transformers 2 ile oglądałeś - minutę ? ;)

Co prawda to prawda, Transformers 2 do dziś w całości nie obejrzałem. Takiej nudy dawno nie widzialem, choć efekty fajne... A jedynka bardzo mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie mnie, że to nuda bo właśnie zamówiłem płytę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widowiskowe kino dla zabicia czasu ale na pewno nie przenoszące żadnych głębszych treści, nie rozumiem czego tu oczekiwać. Oglądam coś takiego by nie myśleć i mózg mógł odpocząć. Przyjemna forma odpoczynku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zawiodłem. Myślalem, że będzie coś lepszego, ale wyłaczyłem po 15 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Transformers 2 ile oglądałeś - minutę ? ;)

w kinie cały,ale było ciężko...

na Blu Ray jeszcze nie oglądałem,płyta czeka na półce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film jest do bani, Stephen Sommers tym razem sie nie popisal,a myslalem ze film bedzie super po takich produkcjach jak Mumia, Mumia Powraca i Van Helsing, a co do Transformers 2 to nie bylo tak zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wypowiedzi, tyle opinii, ale można już się pokusić o małe podsumowanie:

Więc, jak się podkręci gałę i zawiesi oko, to jest szansa, że po 20 minutach filmu się nie wyłączy. Chyba że myśli się wtedy o czymś innym, np. o Transformers 2. Wtedy lipa. O Avatarze nie wspomnę.

Gdyby nie efekty piorunujące, to film byłby do bani i rzeczywiście Sommers się nie popisał. Mógł wcześniej nie siedzieć przy Mumii, skubany, kto mu kazał. Ale mózg za to odpoczywa.

Seanse w kinach już odpadają, ale nie ma co żałować bo było ciężko.

Pozostaje seans na BD, ale to też nie jest proste, bo albo jest dopiero w drodze na zamówienie, albo leży i czeka na półce. I lipa generalnie. Kolejny komiks na ten temat wyszedłby z tego lepszy.

Ogólnie widowiskowo ale bez przesady, nikt tu nie zamierza wzdychać. Chyba że po francusku po scenie w Paryżu.

P.S.

Jestem na razie po 10 minutach oglądania. Zawsze coś przeszkadzało w kontynuowaniu seansu. Ale jak ktoś napisał, jest to raczej przyjemna forma odpoczynku, więc wrócę do niego.

Chyba że definitywnie wyłączę po 20 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o filmie (Surrogates) albo o (Pandorum) ten drugi mi osobiscie sie podoba,a co do Surrogates to myslalem ze bedzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Surrogates jak dla mnie cieniutki.....Co do G.I.JOE to właśnie wczoraj przyszedł, więc dziś lub jutro go zobaczę :)

p.s. przyszedł też 2 płytowy star-trek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zwiastunach sądziłem że będzie całkowita porażka, olałem kino. Potem obejrzałem i okazało się, że film jest o wiele lepszy niż się spodziewałem, oczywiście jest to pozycja z kategorii "efektowna, bezmózga rozwałka" ale w tej kategorii bije na głowę przygłupawe Transformers 2 czy niedorobionego, z dziurawą jak sito fabułą, silącego się na powagę Terminatora Salvation, przy czym z obydwoma tymi filmami niestety przegrywa jeśli chodzi o jakośc efektów bo te chwilami są marne, choć genrealnie trzymają w miarę przyzwoity poziom.

W moim rankingu blockbusterów 2009 roku znajduje się na czwartym miejscu:

1. Watchmen

2. Star Trek

3. Avatar

4. G.I.Joe

5. Wolverine

6. Transformers 2

7. Terminator Ocalenie

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Brachu, bo dziwnie mi było samemu z moja oceną .... :) Nikt nie wymaga od tego dramaturgii Herzoga , ot taki

odmuleniec weekendowy, ale bardzo fajniuśki - ja w dalszym ciągu polecam jako kino rozrywkowo-efektowne ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się dopisuję jako trzeci :)

obejrzałem z przyjemnością... fajny film na odmóżdżenie po całym tygodniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER - dzięki .... :)

Just fun - zero rozkminiania ... !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz się zdecydowałem (3 filmy za 200zł więc łyknąłem) i.... JAK JA JARAM SIĘ TAKIMI FILMAMI ; ) Po to właśnie kupuje mega wypasiony TV, mega wypasiony sprzęt grający żeby zaliczyć coś takiego jak po tym filmie. Dla mnie super zabawa :D Polecam!

Jakość mega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można nabyć ten film najtaniej z wersją polską? Zestaw napisów w polskim wydaniu nie napawa optymizmem. Polskie sklepy natomiast nie schodzą poniżej 100 zł. Allegro z kolei też ma wywindowane ceny. Taki drogi film czy coś w poszukiwaniach przeoczyłem? Dodam, że wolałbym kupić tego gniota w miarę tanio :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale ten film jest chyba w promocji w MM dwa Blu-ray za 99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...