Skocz do zawartości
kamsxp

Jaki TV do kablówki do 1800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zakupić w prezencie telewizor dla kuzyna. Cenę jaką chce przeznaczyć na ten telewizor to najwięcej 1800zł, przekątna ekranu nie może być mniejsza niż 32". Telewzor będzie używany w kablówce, jest to dość marna jakość obrazu, żadnych kanałów HD. Odległość od TV do miejsca siedzenia to ok 5m... Mam więc kilka pytań:

1. Plazma czy LCD co lepiej kupić do takiej kablówki ?

2. Jaka wielkość tv ?

aha, do tv nigdy nie będzie podłączany odtwarzacz BlueRay, ani PS3... Proszę, podajcie jakiś model TV, który by sprostał moim wymaganiom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam zamiar zakupić w prezencie telewizor dla kuzyna. Cenę jaką chce przeznaczyć na ten telewizor to najwięcej 1800zł, przekątna ekranu nie może być mniejsza niż 32". Telewzor będzie używany w kablówce, jest to dość marna jakość obrazu, żadnych kanałów HD. Odległość od TV do miejsca siedzenia to ok 5m... Mam więc kilka pytań:

1. Plazma czy LCD co lepiej kupić do takiej kablówki ?

2. Jaka wielkość tv ?

aha, do tv nigdy nie będzie podłączany odtwarzacz BlueRay, ani PS3... Proszę, podajcie jakiś model TV, który by sprostał moim wymaganiom.

Każdy.

Z 5m raczej nie będzie widać żadnej różnicy.

W tej cenie w promocjach kupisz nawet 37 cali.

Jeżeli do kablówki to plazma będzie lepszym wyborem. Jak możesz dopłacić 7 stówek to poszukacj Panasonica 42S10. Nie pamietam, czy on wystepuje w też 37".

Z 5m 42 cale to i tak bedzie za mały ekran.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,tak jak napisal wyzej kolega,lub panasonic tx-p42x10v,lub samsung ps42 b 451 i obowiazkowo kanapa blizej.pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...