Skocz do zawartości
solid20

PlayStation 3 ostatecznie „złamane”?

Rekomendowane odpowiedzi

Tia. Do następnego update softu może sobie działać. Chyba już wyrosłem z podniecania się takimi rewelacjami i piracenia gier. Nie chce mi się, nie widzę potrzeby, czasu na gry mam tyle, że bez przerabiania nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tia. Do następnego update softu może sobie działać. Chyba już wyrosłem z podniecania się takimi rewelacjami i piracenia gier. Nie chce mi się, nie widzę potrzeby, czasu na gry mam tyle, że bez przerabiania nie ogarniam.

Nie zapominajmy o homebrew. Takim XBMC raczej nikt by nie pogardzil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps3 ma bardzo dobrą politykę cenową. Nowosci po 2 stowki a po pol roku Platynka i 9 dyszek

Przy takim układzie nie będę kombinował z ryciem w konsoli. Lubie meic dobry tytul w kolekcji do ktorego pozniej sie powraca

Popatrzcie na Nintendo. Tam nawet 5 letnie gry na DS'a (mające po 60 megabajtów kodu) kosztują po 150zł... :)

Tymczasem czytam ze firma sie dziwi iż platforma jest tak piracona. Nie mają żadnego programu wsparcia dla poprawy sprzedazy starszych pozycji

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie ma czasu ograć tego co jest :lol: Ale mimo wszystko custom w postaci np. zgrywania filmów BD itd byłby fajny ;) Ale oczywiście uwaga wszystkich skupia się tylko i wyłącznie na ISO. Dobrze, że czasy się troche zmieniły i aż takiego znaczenia spiracenie teraz nie ma bo są dobre ceny w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie tani ten Jailbreak nie jest to raz. A dwa, że info jest jasne, ze nie gwarantują działania w przyszłosci. Czyli do grania solo starczy, ale ide o krate browaru, że granie Online wkrótce będzie tylko wspomnieniem. Sony się zabezpieczy, zacznie banować i będzie po sprawie dongla za 170USD.

Co do zgrywania filmów... no fakt, że to by bardziej interesowało publikę, ale biorąc pod uwagę dostępność obrazów BD w sieci to czy jest sens sie tak naginać?

Edytowane przez obcypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czego nie zrobił GeoHot dokonali cracerzy z Hong Kongu.

Nie trzeba ingerować we wnętrze konsoli.

Przeróbka to pendrive który zawiera wszystko co potrzebne do zgrania gry na hdd , a następnie uruchomienie jej z napędu bez obecności płyty.

Na dziś koszt spory 170 usd. Dostępny już na Allegro pow. 500 zl.

I tu należy zastanowić się nad sensem takiej zabawy.

- Czy zadziała po aktualizacji softu ?

Edytowane przez koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach mają pokazać się tańsze wersję tej zabawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna rozpoczyna się na dobre.

Sony połatało system PSGroove / PSJailBreak / PSFreedom na sofcie 3.42 nie odpali.

Ale wystarczy Logan5 PS3 Proxy Tool. Konsola działa pomijając obowiązkową aktualizację.

Warto pobrać PS3 FTPSerwer.

PS3Freedom jest już dla HTC HD2

Xbox 360 SPI czytnik USB NAND z kwarcem 12MHz do łamania PS3.

Wszystko opisuje PS3-hacks zamieszczając potrzebne pliki.

Edytowane przez koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamanie nastąpiło i teraz będzie walka z wiatrakami. A tak długo się trzymała no. Jak z PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....a teraz tylko XBMC!!! Stary XBOX wróci w nowej odsłonie! Tyle lat czekania się opłaciło! :)

P.S. Zobaczymy na co się wcześniej skuszę - nowa platforma AMD, czy PS3?:P

Edytowane przez sudione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSMC ;-) Oby oby... Ja niemal zakupiłem Zotaca z ION 2 ale coraz wiecej inormacji o małej wydajności tej platformy. I też czekam na nowego AMD...

Edytowane przez obcypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła więc ta chwila. GeoHot złamał już wszystkie zabezpieczenia w PS3. Co to oznacza? Potężny MediaCenter, tsunami piractwa i rozwój homebrew. Więcej TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to mało istotne w obliczu najważniejszej konsolowej informacji tego roku ;) - w najbliższych dniach na PSN-PSP/PS3 wyjdą Angry Birds. Później również na Wii, Xboxa, Nintendo itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już wcześniej na innym portalu i się tutaj powtórzę odnośnie XBMC na PS3 - obawiam się tylko jeden rzeczy, że twórcy XBMC po prostu ugną się pod naciskiem SONY i nie będą chcieli popierać piractwa i oficjalnie nie wydadzą portu na PS3. Jednak ja mam cichą nadzieję, że ktoś tematu nie odpuści i port szybko się pojawi. .....i wszystkie Networked Media Tanki typu Popcorn, czy Dune odejdą w zapomnienie.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już wcześniej na innym portalu i się tutaj powtórzę odnośnie XBMC na PS3 - obawiam się tylko jeden rzeczy, że twórcy XBMC po prostu ugną się pod naciskiem SONY i nie będą chcieli popierać piractwa i oficjalnie nie wydadzą portu na PS3. Jednak ja mam cichą nadzieję, że ktoś tematu nie odpuści i port szybko się pojawi. .....i wszystkie Networked Media Tanki typu Popcorn, czy Dune odejdą w zapomnienie.;)

Tak sądzisz? ja jednak wolę filmy odtwarzać z Dune'a ... BEZGŁOŚNIE.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i port szybko się pojawi. .....i wszystkie Networked Media Tanki typu Popcorn, czy Dune odejdą w zapomnienie.;)

A znasz bajkę o Łodzi? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...