Skocz do zawartości
besson

Kiedy się kończą aktualne promocje eNki?

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni eNka reklamuje się, że to ostatnie dni promocji. Czy to ściema marketingowa czy fakt. W regulaminie promocji jest napisane do wyczerpania zapasów. Umowa mi się kończy 4 lutego i zależałoby mi na podpisaniu umowy na początku lutego. W zeszłym roku promocja gwiazdkowa skończyła się w połowie stycznia i niestety kolejna promocja była już dużo gorsza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku promocja świąteczna skończyła się 4 lub 5 stycznia. Później jeszcze kilka dni była dostępna przez internet (omyłkowo (?) nie zmienili w na stronce promocji, w punktach i przez infolinie obowiązywały już te gorsze promocje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał jakiś przeciek o nowych promocjach to poproszę o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń na infolinię i powiedz, że chcesz skorzystać już teraz z aktualnej promocji, i że do końca abonamentu zostało Ci tylko 2 miesiące.

Do mnie dzwonili już tak 2 miesiące wcześniej, ale po tym, jak złożyłem pisemne wypowiedzenie, z datą zapadalności w dniu zakończenia abonamentu.

Istotne jest, że termin wypowiedzenia trwa 3 miesiące, więc jak chcesz zakończyć abo w terminie, to już teraz musisz pisemnie wypowiedzieć umowę.

Po pisemnym wypowiedzeniu sami mi zaproponowali aktualną promocję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz dzwonili i zaproponowali promocję gorszą, powiedziałem, że jak zaproponują mi taka ofertę jak nowym to wezmę. To było 2 tyg. temu. Wypowiedzenie złożyłem 4 listopada a więc 4 lutego jestem wolny. Dlatego wolałbym podpisać umowę na początku lutego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary numer. Nikt na "przedłużeniu" chyba jeszcze nie dostał tego, co oferuje się "nowym". Swoją drogą ta ciągła wymiana recorderów, wypełniania formularzy, przesyłki kurierskie tam i z powrotem, to chyba jakaś obsesja w eŃce jest.

O tym, że kosztuje to masę forsy, nawet nie wspominam. Mają "gotowego" klienta, i zamiast klepać po pupce, to jakieś fochy proceduralne stroją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest jak nie ma konkurencji, PC odpada bo kicha, a Cyfra mnie już raz oszukała i nie dam im zarobić. Trzeba będzie 2 stycznia podpisać nową umowę. Pierwszy miesiąc gratis to jakoś przeżyję :unsure:

Są jakieś problemy z dostępnością Turbo ?

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie eNki jest już informacja, że zostało 7 dni do końca promocji wynika z tego, że promocja trwa 3 stycznia gdyby nie liczyć dzisiejszego dnia to do 4 czyli poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po rozmowie z Panią na info. udzielono mi informacji, że promocja trwa do odwołania :), więc tam naprawde chyba nie wiedzą co chca powiedzieć klientowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był ostatni dzień promocji.

Natomiast uruchomiono nowe promocje, które w zasadzie niczym się nie różnią od starych. Jedyna różnica jaką zauważyłem to że nfilm nie jest już gratis na pół roku, ale kosztuje 9,90 (dot najniższej promocji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...