Skocz do zawartości
Krzysztof007

Prośba o poradę w kwestii dużego telewizora

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na forum.

Szukam dużego telewozora - minimum 55" ale najlepiej większego (60-63") w rozsądnej cenie.

Mam sygnał z n-ki. pomieszczenie nie jest za jasne a odległość od telewizora to ok. 4m.

Dysponiję budżetem do 10tys PLN.

Przede wszystkim zależy mi na dobrej jakości obrazie przy oglądaniu filmów z DVD i blueray ale dzieci mają też PS3.

W tym budżecie i rozmiarze to o ile się orientuję raczej zawężam się do plazmy - ale chciałbym wiedzieć czy nie ucierpi na tym jakość w porównaniu do LCD.

Jeżeli chodzi o plazmy to zastanawiałem się np pomiędzy Samsungiem PS63B680 a LG60ps7000 lub nawet mniejszym ale nowszym Samsungiem PS58B850 (bo ponoć ma lepszą jakość obrazu).

Proszę poradźcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może nic nowego nie napiszę, ale wierz mi tak będzie najlepiej.

Udaj się do sklepu z dużą ilością sprzętu i sam zobacz na własne oczy obraz z Twoich wybrańców.

Pamiętaj aby sygnał podany na nie był jak najbardziej zbliżony do Twojego oraz, że w dużym pomieszczeniu duże ekrany mogą wydawać się nieco ... małe. Dla 4 m z sygnałem cyfrowym 55-60 cali, zwłaszcza HD będzie dobrze.

Spróbuj wykonać jakieś regulacje obrazu w sklepie na "wybrańcach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Może nic nowego nie napiszę, ale wierz mi tak będzie najlepiej.

Udaj się do sklepu z dużą ilością sprzętu i sam zobacz na własne oczy obraz z Twoich wybrańców.

Pamiętaj aby sygnał podany na nie był jak najbardziej zbliżony do Twojego oraz, że w dużym pomieszczeniu duże ekrany mogą wydawać się nieco ... małe. Dla 4 m z sygnałem cyfrowym 55-60 cali, zwłaszcza HD będzie dobrze.

Spróbuj wykonać jakieś regulacje obrazu w sklepie na "wybrańcach".

W końcu kupiłem prjektor i ekan 92" - i bardzo się cięszę z tego wyboru.

Już chyba więcej nie obejrzę filmu na plaźmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to super rozwiązanie i jak ma być duże to dobry projektor to fajna sprawa. A co kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jest to super rozwiązanie i jak ma być duże to dobry projektor to fajna sprawa. A co kupiłeś?

Kupiłem Sanyo Z700 oraz ekran Suprema Andromeda 92".

Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...