Skocz do zawartości
baton_dk

pytanie jaki odtwarzacz bluray wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza Bluray. Prosiłbym o poradę jaki wybrać, cena do ok700zł, tyle chciałbym przeznaczyć. Zastanawiam się nad modelami Samsung BD-P1500 , BD-P1580, BD-P1600 lub Sony np BDP-S360. Poniżej linki:

http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-b...tml#content_3c

http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-b...bd-p1580.bhtml

http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-b...tml#content_3c

http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-b...bd-p1600.bhtml

podałem te sprzęty, ponieważ mieszczą się w przedziale cenowym, nie biorę pod uwagę innych marek, skupiam się raczej na Samsung i Sony.

Kolejne pytanie , czy jest możliwość odtwarzania piratów płyt BD, bo zakup oryginałów to spory koszt, czy mają odtwarzacze jakieś zabezpieczenia pirackie ?

Proszę o poradę...dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo najlepszy wybor to LG bd 370, najszybszy i najbardzie multimedialny. samsungow nie polecam kolega ma 1580 i nie jest zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!!

A ja polecam PS3 ( Sony) - super multimedialny sprzet mozna powiedziec ze kombajn i niezawodny a jakość wyswietlanego obrazu ....no coz uwazam ze bardzo dobra !!!!! oczywiscie jak dla mnie !!!

Miałem mozliwosc porownywac z BR Denona ( straszna kasa ) no i wynika ze jestesmy z kolegami ślepi - bo roznicy według nas w obrazie nie ma !!!!

...ale sa tacy co sie dopatrzą ....?!!! jedyna "wada" lub niewygoda w PS3 to odgłos twardziela i "inne" menu niz w kasycznym BR aha no i warto pilota dokupic

Max5810

ps

o jakie piraty chodzi ??? o pełną kopie płyty BR???? czy z BR na "HD"???

Edytowane przez max5810

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps jesli ktos chce grac to owszem. ale jescze jeden minus to pobor pradu ok 200 watt ps3 do okolo 30 blu ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidną (zbudowaną na podobieństwo do medelu ES - 5000 ) i aktualnie tanią, jest konstrukcja SONY BDP-S350 , której nie rozpoznasz w teście

z innymi, wielokrotnie droższymi modelami - świetny, nie ustępujący (z najnowszym firmawarem) najlepszym . Do wzięcia za 500 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też rozważałem ten model s360 od Sony. A może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z kopiami filmów, czy chodzą na tym sprzęcie? Zakładam że są dostępne oczywiście kopie filmów BluRay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak kolega vandel1 mogę polecić LG BD370 albo BD390. Są w dobrej cenie BD370 od 650 zł, jakość obrazu mają bardzo dobrą dodatkowo czytają Divx i MKV o YouTubie (który ma być teraz na części sprzętu niedostępny) nie wspominając. ;)

http://www.ceneo.pl/2249075

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też rozważałem ten model s360 od Sony. A może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z kopiami filmów, czy chodzą na tym sprzęcie? Zakładam że są dostępne oczywiście kopie filmów BluRay.

BD-R i BD-RE chodzą. 25 i 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony S-350. Wszystko działa. Ważne też, że obsługuje AVCHD. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cała zeszłoroczna rodzina Sony daje się bardzo łatwo tuningować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale DivX-a raczej nie da się na nich odtworzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale DivX-a raczej nie da się na nich odtworzyć...

No właśnie na tym Sony nie odtworzysz, a na tanim LG BD370 odtworzysz i Divx i MKV no i ta cena 650 zł... według mnie (i nie tylko), warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez wybor jest oczywisty cena /jakosc/mozliwosci lg bd 370. od przybytku glowa nie boli B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze post nie na temat ale:

czym rozni sie model 370 lg od modelu 390?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 najwazniejsze roznice to. wyjście wielokanałowe audio oraz DLNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest promocja na sony 360

za 660 daja 4 filmy BD - z czego 2 to dla mnie typowe sample /dema/, bajka i anioły i demony

Generalnie mleko ale po pogonieniu filmów player wychodzi ok 450zl

Cena adekwatna do klasy sprzetu

EDIT - i po promocji - wszystko wyczyszczone -raty 30x0% zrobiły swoje ;)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zamówiłem DMP-BD60 :).

No tak, Panasonic DMP-BD60 to niezły sprzęt, ma ethernet i teoretyczny dostęp do Youtube (bo Google ma blokować dostęp i tylko niektóre firmy podpisały z nimi porozumienie), jakość obrazu niezła ale odtwarza tylko Divix, poza tym napisy tylko w standardzie smi/sub/srt.

LG BD370 w tej samej cenie (ok.650zł) ma wszystko to samo + matroskę (MKV), Youtube (w LG nie będzie zablokowany) i czyta napisy srt/sub/smi/txt.

recka: http://www.frazpc.pl/artykuly/691/LG/BD370.../wszystkomajacy

ja jednak wolałbym tego LGka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zależy na wszystkim, potrzebne mi było tylko BD, DVD i DivX z USB (gdyby Samsung 2500 to miał, to pewnie kupiłbym Samsunga). A jakość DVD jednak podobno na Panasoniku lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie zależy na wszystkim, potrzebne mi było tylko BD, DVD i DivX z USB (gdyby Samsung 2500 to miał, to pewnie kupiłbym Samsunga). A jakość DVD jednak podobno na Panasoniku lepsza.

Ja też mam zamiar kupić tego Panasonica, mam jednak pytanie czy jest jakaś znaczna przewaga pomiędzy modelami 60 i 80 ponieważ cena różni się znacznie i zastanawiam się czy warto dopłacać do 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Główna różnica to wyjścia analogowe 7.1.

To mi wystarczy ten tańszy model i tak mam wzmacniacz tylko 5 kanałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz dekoderów HD w amplitunerze, nie będziesz miał dźwięku HD. Mnie to nie przeszkadza, ale Tobie może :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...