Skocz do zawartości
arsenal

Nowy PVR HD 500GB w Cyfrze+

Rekomendowane odpowiedzi

news-shadow.pngPanie i panowie, oto nowy dekoder PVRHD z dyskiem 500 GB i wbudowanym DVB-T jaki za "niedługi czas" zaoferuje klientom Cyfra+.

philipsdtr5220kopia.jpg



90468434.png



80273923.png





Producent na razie nie znany.
Obrazek moglem wykonać dzięki koledze Taiszo z forum SatKuriera.
Edytowane przez Gmeru
Wyrównałem fotografie pod główną stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow! HOT NEWS:) Ale cisną. Co jedna platforma to lepsza : ) W końcu mam nadzieję, skończy się ten koszmarek zwany PVR HD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producentem jest chyba Philips, wnioskuje po napisie na górze tunera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To różne zabawki chociaż podobne.

Ten na lepszym zdjęciu to Philips - DTR5220 dla francuskiej TNT, produkcja oczywiście PACE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten do DVB-T na lepszej jakości zdjęciu ma inny wyświetlacz frontowy. Pokazuje chyba tylko numer kanału. Ten na reklamie C+ ma też na wyświetlaczu nazwę kanału. Ciekaw jestem jaki będzie soft. Ten aktualny-przedpotopowy troszkę nijak by się miał do tego nowego designu tunera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypaśnie wygląda, tylko żeby nie kosztował 40zł/miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać chyba do jakiegoś oficjalnego info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wow! HOT NEWS:) Ale cisną. Co jedna platforma to lepsza : ) W końcu mam nadzieję, skończy się ten koszmarek zwany PVR HD!

Ja osobiście z PVR HD żadnych koszmarków nie przeżywałem (a używam go ze dwa lata), chyba że chodzi o gatunek lub poziom filmów :)

Ale konkurencja to dobra rzecz dla nas konsumentów czego nie rozumieją fanboye zaciekle zachwalający swoje platformy.

Dla mnie jest jasne że bez N-ki i CP Cyfra+ robiła by ze swoimi abonentami co by chciała.

Podoba mi się ten wyścig platform i kibicuję każdej dla swojego dobra :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładniutki tzn ten philips bo ten ponizej troszke mniej

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "VOD" dalej pod intuicyjnym przyciskiem "B".

Skoro Pace kupił Phillipsowską gałąź dekoderów, to produkuje nadal pod tym brandem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro Pace kupił Phillipsowską gałąź dekoderów, to produkuje nadal pod tym brandem?

A to nie chodzi o to że PACE produkuje dla Philipsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to nie Cube, ale i tak wygląda bardzo fajnie. Oby tylko oprogramowanie zmienili, a nie to co jest teraz sprzed 10 lat... Ciekawe jaki będzie haracz za wynajem i przede wszystkim kiedy będzie dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie design tego pudla jest najlepszy ze wszystkich dostepnych dedykowanych dekoderow platformowych w PL.

Wazniejsze sa bebechy i oprogramowanie - wiadomo, ze oprogramowanie dekoderow Cyfry jest "prehistoryczne" nawet na tych "mercedesach-klamotach" Philipsach HD PVR.

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ocenianie wyglądu po tych marnych zdjęciach jest nie na miejscu... nawet nie wiadomo czy to ten sam klocek co na dobrej fotce. Z reklamy nic nie wynika taka słaba jakość. Zobaczymy w realu. Ale jak wyżej: liczy się głównie soft. Ciekawe : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, zalaczone foty to dwa zupelnie rozne pudla. I ten pierszy zdecydowanie ladniejszy niz ten na materialach Cyfry.

Piszac o dobrym designie mialem na mysli ten pierwszy - szkoda, ze to jest obudowa typu piano - rysuje sie od samego patrzenia tak jak 99% sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc tego posta miałem w 100% na myśli to co napisał @Barthezz ; )

Może nie będzie Piano bo to rzeczywiście utrzymać koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze beda 2 dekodery? ja obstawialem Cube,ale chyba sie pomylilem... choc motywem przewodnim w reklamie jest kostka czyli Cube, ktora pasuje jak ulal do dekodera +Le Cube...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder, od dzisiaj w nowej promocji Cyfra +, ale wychodzi na to, ze tylko na papierze - tak jak Philips PVR HD - do konca roku niedostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jutro znajdzie się na ulotkach cyfry razem ze starym PVR HD. Cena za wynajem 10zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...