Skocz do zawartości
jacob

Fight Club

Rekomendowane odpowiedzi

fightclubblurayt.jpg

Witam! Polecam zakup filmu Fight Club!!! Cena 119zl(Saturn Poznań) Dzwięk i obraz perfecyjny (jak dla mnie ;) ) Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz 119 to zdecydowanie przesada, ale i tak przymierzam sie do tego tytulu, jak tylko znajde jakas lepsza okazje. Juz mialem napisac ze na allegro mozna kupic za 94zł (co i tak nie powala), kiedy sie zorientowalem ze to wersje z UK bez polskich napisow. Najtaniej na razie wychodzi tam za 105zł

A cos wiecej o jakosci obrazu, dzwieku, dodatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatków całkiem sporo (komentarze, wywiady, spoty, teledysk itd.) Parametry obrazu 2.40:1 1080p, dzwięk DTS-HD-MA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym 100 razy ale nie za 119zł. A taki dobry film eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film wiadomo - must have. Póki co tam gdzie się pojawiły recenzje to praktycznie wszędzie podniecają się tym wydaniem od FOX'a, szczególnie dźwiękiem.

Na blu-ray.com obraz 4.5/5, dźwięk 5/5.

Na avsforum obraz 86/100, dźwięk 100/100.

Na amazon.com do wyrwania za 16$ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Film wiadomo - must have. Póki co tam gdzie się pojawiły recenzje to praktycznie wszędzie podniecają się tym wydaniem od FOX'a, szczególnie dźwiękiem.

Na blu-ray.com obraz 4.5/5, dźwięk 5/5.

Na avsforum obraz 86/100, dźwięk 100/100.

Na amazon.com do wyrwania za 16$ ;)

Na thehut.com jest za 14,93 funta co z przesyłką na polskie daje jakieś 75zł. Jedyny mankament to brak polskich napisów, ale rozważam, bo znam film praktycznie na pamięć:lol: Co do naszej ceny to masakra, ale pamiętam, że swojego czasu kupiłem ten film na dvd w tym dwupłytowym wydaniu z wysuwanym pudełkiem. Tak czy inaczej - wkrótce planuję zakup:)

p.s poniżej link do the hut

http://www.thehut.com/blu-ray/fight-club/10063757.html

Edytowane przez JACK_kmf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja must have! Nie wiem czy wytrzymam i się oprę tym 119 :( Obiecuję być dzielnym ;) Aczkolwiek wydanie specjalne DVD kupowałem w Australii na EasyDVD z polskimi napisami oczywiście ;) To były czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na amazon.com do wyrwania za 16$ ;)

No właśnie czekam na przesyłkę amazon.com :(

A recenzje czytałem i rzeczywiście z masteringiem obrazu i dźwięku się postarali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą edycję 2DVD w kartonowym pudełku swego czasu kupowalem w MM za 119pln jako rodzynka i cieszylem sie jak cholera ze dostałem (wtedy np pearl harbor bylo za 49pln)....

patrzac na tamto dvd to wcale nie jest drogo... patrzac na obecne realia i biorac pod uwage ze nie jest to nowosc ktora dopiero zeszla z kin - ZDZIERSTWO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale $16 to nie jest zdzierstwo ;-)

Fakt, to nie jest film nowy, ale to jest świeże wydanie na BD i podobno obraz i dźwięk są rewelacyjnie przygotowane na tym nośniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Film nie chce się odtworzyć na ps3. Wyświetla się czarny ekran i coś o firmware bluray. Mam zainstalowany najnowszy firmware sony. Wszsytkie filmy bluray mi chodzą nowości też.

Spotkał się ktoś z takim czymś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tą edycję 2DVD w kartonowym pudełku swego czasu kupowalem w MM za 119pln jako rodzynka i cieszylem sie jak cholera ze dostałem (wtedy np pearl harbor bylo za 49pln)....

patrzac na tamto dvd to wcale nie jest drogo... patrzac na obecne realia i biorac pod uwage ze nie jest to nowosc ktora dopiero zeszla z kin - ZDZIERSTWO...

A tu jeszcze jeden powód, żeby kupić wydanie za granicą, a nie u nas

http://www.thehdroom.com/images/news/5723a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.............. Wyświetla się czarny ekran i coś o firmware bluray. ..................

no i to jest najważniejsze co jest napisane. przetłumacz sobie i będziesz wiedział w czym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam taki problem. Film nie chce się odtworzyć na ps3. Wyświetla się czarny ekran i coś o firmware bluray. Mam zainstalowany najnowszy firmware sony. Wszsytkie filmy bluray mi chodzą nowości też.

Spotkał się ktoś z takim czymś?

Ja też używam Ps 3 więc jak ktoś inny też może potwierdzić taki problem to niech to zrobi bo głupio było by kupić film który u mnie nie zadziała i odsprzedawać ze stratą bez obejrzenia. W sumie ps 3 to najpopularniejszy odtwarzacz blu ray świata więc chyba testowali płytki na tej konsoli... Powinni przynajmniej. Akurat nie dawno se zastanawiam czy czasem gdybym nie miał przy ps 3 neta to już bym nie miał dawno przypadku że film by nie działał bo coraz częściej przy nowszych filmach pojawiają się informacje na starcie że mogą być problemy na starszych odtwarzaczach, że film włączy się po 5 minutach itp.

Zawsze i tak mojej ps 3 to nie dotyczyło i szły od razu ale teraz te nowsze już po tej informacji ze 2 razy załączały się w taki sposób jak by nie doczytywał ich napęd , że mignęło play ze 3-4 razy na ekranie jak by się od nowa cały czas robiło to samo i się trochę już martwiłem ale potem było ok po kilkudziesięciu sekundach. Może to była tylko kwestia tego że dany film jakoś obszerniej miał płytkę wypełnioną. Problem to nie jest jeśli tak będą się włączać bo 30 sekund to żaden dramat jednorazowo ale jak kiedyś przestaną działać niektóre to będzie nie wesoło ale wierze że na razie to takie gdybanie na siłę.

No ale jak mówisz że masz nową aktualizacje to ci wierze i niepokoi mnie to. Bo co by nie mówić jest to konstrukcja starsza i może nadszedł czas że ta informacja o problemach z działaniem na niektórych odtwarzaczach którą się uważało za formalność która posiadaczy ps 3 nie dotyczy zacznie ich ... dotyczyć. Przypomniało się mi jakieś DVD wypuszczone chyba przez Panasonic co tylko jednego filmu nie odbierał każdy egzemplarz , jakiś tytuł z Cagem chyba , 60 sekund mi majaczy w pamięci ale może się myle. W każdym razie było coś takiego i był to problem bo wtedy nie były to czasy gdy odtwarzacz był podpiety do sieci i mógł się zaktualizować.

Edytowane przez klopsik1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ps3 i wszystko działa. Nie było żadnych problemów z obejrzeniem filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to uff.. sam ogladam na ps3 i zmartwilo by mnie to gdyby cos nie dzialalo. Do tej pory wszystko hulalo bez problemu. Moze kolega jednak nie sciagal dawno aktualizacji do swojej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Mam pytanie do osób posiadających polskie wydanie tego filmu, czy przed właściwym menu, pojawia się coś takiego :

Czy występuje to tylko w wydaniu amerykańskim ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe...w polskim jest tak samo! Na początku się zeschizowałem :)

Edytowane przez jacob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fincher był mocno zaangażowany w to rocznicowe wydanie Fight Clubu na Blu-Ray.

I oczywiście ten gag na początku nie jest jedynym efektem tego zaangażowania w przygotowanie płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację :) Ciekawe czy na płycie jest więcej tego rodzaju eastern egg.

A jak wygląda sprawa z dodatkami, chodzi mi szczególnie o ich długość, bo jakie są to się mniej więcej orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja zrobiona. Wszystko śmiga super. Pozdrawiam.

Czyli jednak nie było nowej aktualizacji:) Nie zawszy wyskakuje że jest nowa wersja choć powinno stą może nie miałeś. Ale ważne że jest dobrze :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...