Skocz do zawartości
loooker

Dźwięk w filmach c200

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Zauważyłem że dźwięk odtwarzany z avików i mkv jest odrobinę wcześniej niż obraz. C200 podłączony do TV przez HDMI. Czy też tak macie i czy jest jskiś sposób na pełną synchronizację z obrazem bo bywa to trochę irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich plikach, czy na niektórych?

Czy sprawdzałeś na PC czy nie jest to wina pliku?

Niektóre amplitunery, przez które przepuszcza się sygnał HDMI maja opcję korekty, C200 nie ma. Czy opcja taka jest dostępna w jakichś TV - nie wiem.

Osobiście nie zauważyłem takiego problemu, ale C200 u mnie zawsze pracuje przez amplituner, który odbiera dźwięk i do TV puszcza sam obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podłączone c200 do tv przez hdmi i nie spotkałem takiego problemu. Wszystko jest zsynchronizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niedogodność ta występuje we wszystkich filmach avi mkv m2ts odtwaranych z dysku HD. Dzwięk dvd i BD jest ok. Może macie jakiś pomysł złości mnie to coraz bardziej w grę wchodzi reklamacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic podobnego u siebie nie zauważyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś ma pomysł dlaczego tak jest. tv mam połączone przez HDMI a amplituner przez spdif. opóźnienie obrazu występuje także w amplitunerze i jest inne niż w tv. Dziwna sprawa. może amplituner podłączyć przez światłowód - nie mam pojęcia. oprogramowanie w popie mam najnowsze z 191109. ustawienia fabryczne. amplituner onkyo tv to plazma lg 42 cale. Jest jeszcze jedna usterka otóż kiedy popcorn zostaje przez dłuższy czas na stand-by powiedzmy godzinę to przy probie włączenia mignie wyświetlaczem i guzikiem na niebiesko guzik robi się pomarańczowy i c200 nie reaguje na nic. trzeba wyłączyć go z sieci. chyba się złamie i oddam do reklamacji.

Edytowane przez loooker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa sama sie rozwiązała dziś znów sie powiesił - wyłączyłem na jakieś 20 sek i włączyłem. Nie podnosi się sytem - na wyświetlaczu rysunek startowy na ekranie loading... Wypad do serwisu. uff... nareszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...