Skocz do zawartości
Deimos

Świąteczna "promocja" Cyfry+

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie:

Ta promocja dostępna jest przy umowie na 24 miesiące z pakietami:

1. Prestiżowy+HD

2. Prestiżowy+

3. Komfortowy+ z obowiązkowymi opcjami Canal+ i HBO

Dekoder nieobowiązkowy, a ew. dzierżawa 10 PLN/mc

Trochę absurdalny jest wybór pomiędzy pozycją 1 i 2 ponieważ w tej promocji wszystkie kanały HD są za darmo. Jak to już z wałkami z Cyfry bywa, regulaminu promocji na stronie Cyfry + nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to widzę kolejki w dystrybutorów i naprawdę sporo osób podpisujących umowy. Jakie konkretnie pakiety biorą tego nie wiem bo im w umowy nie zaglądam :(. Cos mi się wydaje ze pula 30 tys telewizorow rozejdzie sie szybko. 23'' to z pewnoscia nie 42 czy 50 i umieszczenie tego odbiornika w salonie z pewnoscia szczesliwe nie jest, ale jako 2 lub 3 telewizor w domu mysle ze sie nadaje, tym bardziej iz dają tez multiroom (jaki jest taki jest, ale lepsze to bieganie co 6 godzin do drugiego tunera niz np kablowka analogowa lub antena tradycyjna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak obok tematu. Trzymanie w domciu 3 tv dla rodzinki dla mnie jest niezrozumiałe. Nie chodzi o to ze nie można tylko o to ze jak każdy w domciu ogląda co innego kiedy chce to potem można nie mieć ze sobą o czym rozmawiać , ba nawet teoretycznie można sie w domciu nie widywać.

A może tak myślę bo mam małe bobasy i nie wyobrażam sobie żeby sobie w pokoju oglądały bajki kiedy i ile chcą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy tv i trzy platformy oraz pełną chatę ludzi :P i zapewniam że to dobre rozwiązanie bo przy kilkuset programach z różnymi kategoriami wiekowymi nie ma jedynego słusznego kanału bądź programu. Oczywiście opróćz kina familijnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma pytanie jak ten telewizorek nadaje się do grania na nim na konsoli oraz do podłączenia do pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To monitor więc się nadaje :)

Jasność 300 cd/m2

Czas reakcji 5 ms

Kontrast 20 000:1 DFC

Kąt widzenia poziomy: 170°, pionowy: 160°

Częstotliwość pionowa 56 ~ 75 Hz

Rozdzielczość 1920 x 1080 / 60 Hz

Połączenie z PC 15-stykowe złącze D-sub, DVI-D(HDCP), HDMIx2

Audio PC Audio IN/OUT

szaleństwa nie ma, nie jest to idealny monitor ale w tej cenie bezkonkurencyjny :)

Poczytaj o nim na stronie LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To monitor więc się nadaje :)

.....

szaleństwa nie ma, nie jest to idealny monitor ale w tej cenie bezkonkurencyjny :D

Poczytaj o nim na stronie LG

No może nie taki bezkonkurencyjny, jeśli patrzymy w kategoriach czysto monitorowych, czyli do konsoli i komputera.

Wtedy to jest to typowy monitor z matrycą 16:9 i typowy w tej przekątnej, jakich jest pewnie ze 150 innych modeli i innych firm. I tak monitorowo patrząc, to wcale wtedy nie najtańszy. Kupowanie go w tej promocji dla samej "monitorowości" nieco obniża jego wartość na tle konkurencji, która oferuje to samo, tyle że relatywnie taniej. Żeby daleko nie szukać Benq 2420/2412. Jest zresztą duża szansa że oba są na tej samej matrycy. A piszę to dla ostudzenia co poniektórych i ewentualnego owczego pędu za hasłem "promocja". Bo w ogólnym rozrachunku może się okazać to średnio opłacalną inwestycją. A to na pewno jeszcze nie ostatnie słowo w promocjach przedświątecznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej twierdze że w cenie 1 zł lepszego nie ma :) w cenie sklepowej czyli 1200 owszem są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...