Skocz do zawartości
pom22

Nie odebranie przesyłki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie , a mianowicie zamówiłem przez internet nowa promocje N-ki za 99zł i kurier ma mi przywieżć turbodekoder z umową , a miedzy czasie sie rozmysliłem , co sie stanie jak nie odbiore sprzętu ( chyba wezne C+) . Czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie. Umowa nie dochodzi do skutku i nie ma żadnych konsekwencji prawnych.

Nawet jakbyś podpisał to masz prawo do rezygnacji w terminie do 10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest dobrą okazją do przetestowania sprzetu pod kątem głośności pracy oraz problemów z HDCP

kupujesz, testujesz dany egzemplarz i jesli ma jakies wady odsylasz bez podawania przyczyn

i bez uzerania sie na infolinii ze hdcp to juz tak byc musi i to wina twojego telewizora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt w każdym razie faktycznie do odbioru Cyfry jest wyśmienity, szczególnie przecudnej urody i jakości działania odbiornik Philips PVR :). Do piątku jeszcze się z nim męczyłem więc wiem coś o tym. Zresztą zawsze lepiej jest tam gdzie nas nie ma. Ta stara zasada i tu się sprawdza. Każda platforma, której akurat nie używamy, będzie lepsza.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzęt w każdym razie faktycznie do odbioru Cyfry jest wyśmienity, szczególnie przecudnej urody i jakości działania odbiornik Philips PVR :). Do piątku jeszcze się z nim męczyłem więc wiem coś o tym. Zresztą zawsze lepiej jest tam gdzie nas nie ma. Ta stara zasada i tu się sprawdza. Każda platforma, której akurat nie używamy, będzie lepsza.

I tu się muszę zgodzić , co mnie powstrzumuje do C+ to badziewiasty dekoder PVR , tragedia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamawiałem nke przez kuriera i chciałem nowy recorder. Nie ma pewnosci jaki mi podeślą więc dogadałem z gosciem ze sprzedaży,że najwyżej nie odbiore przesyłki.

Mówił,że nic sie nie stanie,co najwyżej przy 2 nie odebraniu moge trafić na czarna liste i miec problem przy kolejnej próbie podpisania umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo czekaliście na przesyłkę? Ja zamówiłem 2 listopada telefonicznie, 4 chciałem zmienić bo bardziej korzystna oferta ale nie było już możliwości ponieważ przesyłka przygotowana, dzwonię do nich 9 listopada aby dowiedzieć się co z moja przesyłką i otrzymałem odp że „przesyłka już jest przygotowana, za parę dni dostanę” i teraz też mam dylemat czy nie iść do sklepu i od razu wziąć C+ a kurierowi podziękować gdy się już łaskawie pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totalnie cie nie rozumiem , o czym ty bełkoczesz???

zamowieles 2-11 w starej swietnej promocji - nie pasuje ci ok, nieodbierasz przesylki zamawiasz nastepny w nowej promocji gotowe , rozmysliłeś się bo co bo sprzęt C+ jest lepszy (wczym) , bo oferte mają lepszą (na co), kompletnie cie nie rozumiem ale wszystkie moje watpliwosci moze rozwiac twój wiek - powiedz mi ile masz lat moze mnie olsni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...