Skocz do zawartości
ekstro

Nowe promocje w N i pakiet NOC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam zamówiłem przez internet i tak jeszcze nie mają w punktach Turbo. Mam N-kę i wypowiedziałem umowę prawie jeszcze mam do końca miesiąca . Co do dyskusj że N-ka to jest kiepska to sie nie zgodzę , za taką kasę to w porównaniu do innych jest Ok. Mam jeszcze do końca miesiąca C+ multipakiet , Porażka - dekoder głośny , pilot i menu jak z lat 80 a jak by chciał wziąść całą ofertę to lepiej nie liczyć SZOK !!!. No ale wolność wyboru i o gustach sie nie dyskutuje i co komu pasuje ten to bierze , ważne jest zadowolenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zamówiłem przez internet i tak jeszcze nie mają w punktach Turbo. Mam N-kę i wypowiedziałem umowę prawie jeszcze mam do końca miesiąca . Co do dyskusj że N-ka to jest kiepska to sie nie zgodzę , za taką kasę to w porównaniu do innych jest Ok. Mam jeszcze do końca miesiąca C+ multipakiet , Porażka - dekoder głośny , pilot i menu jak z lat 80 a jak by chciał wziąść całą ofertę to lepiej nie liczyć SZOK !!!. No ale wolność wyboru i o gustach sie nie dyskutuje i co komu pasuje ten to bierze , ważne jest zadowolenie .

miałem N-ke dwa lata, zwykly dekoder, przed wakacjami zrezygnowałem, a dziś zamówiłem przez internet promocję Wielka Rewolucja z recorderem, kurier ma byc w ciągu 5 dni. Umowa na 13 miesięcy i wszystkie pakiety za 48 zł, czego chcieć więcej. Wczesiej za 3 pakiety płaciłem tyle . Promocja nie jest zła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż zamówiłem recorder turbo :) przez telefon. W sumie kolega maciek_f skłonił mnie żeby się dowiedzieć kiedy mi umowa wygasa i jest to za dwa miechy. I zamówiłem full.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż zamówiłem recorder turbo ;) przez telefon. W sumie kolega maciek_f skłonił mnie żeby się dowiedzieć kiedy mi umowa wygasa i jest to za dwa miechy. I zamówiłem full.

Autorus

Ale czas wypowiedzenia 3 miesiące , bym radził już złożyc pisemko do punktu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wypowiedzenia 1 miesiąc (umowa czas określony) a pismo oczywiście wysyłam pewnie dziś. Mam czas do końca listopada. Jak to jest ze zwrotem sprzętu? Mogę go oddać do obojętnie jakiego punktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas wypowiedzenia 1 miesiąc (umowa czas określony) a pismo oczywiście wysyłam pewnie dziś. Mam czas do końca listopada. Jak to jest ze zwrotem sprzętu? Mogę go oddać do obojętnie jakiego punktu?

Tak, każdy punkt ma obowiązek przyjąć sprzęt. Pamiętaj tylko, aby wziąć pokwitowanie. Aha, mnie kiedyś spotkała niespodzianka, że do punktu abonent musi pojechać osobiście, aby podpisać jakieś kwity.

Pamiętaj tez o spakowaniu kabla SCART, pilota, i kabla przyłączeniowego od anteny. Braki akcesoriów kosztują pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj tez o spakowaniu kabla SCART, pilota, i kabla przyłączeniowego od anteny. Braki akcesoriów kosztują pieniądze.

Swego czasu przećwiczyłem to na polsacie, za kable scart policzyli mi 40zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, każdy punkt ma obowiązek przyjąć sprzęt. Pamiętaj tylko, aby wziąć pokwitowanie. Aha, mnie kiedyś spotkała niespodzianka, że do punktu abonent musi pojechać osobiście, aby podpisać jakieś kwity.

Pamiętaj tez o spakowaniu kabla SCART, pilota, i kabla przyłączeniowego od anteny. Braki akcesoriów kosztują pieniądze.

Teraz są wydzielone punkty tzw. "serwisowe" i nie wszędzie można zdać sprzęt. Co do opłat to zgoda, tyle że za scart już nie ścigają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiecie moze ile mi policza za wyłamana klapke od karty dekodera.

wsadź tą klapkę , spakuj i zanieś, jak ja oddawałem starego Nboxa , nawet do środka nikt nie zaglądał, wiec w najgorszym przypadku otworzą by sprawdzić czy kable są i pilot

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wsadź tą klapkę , spakuj i zanieś, jak ja oddawałem starego Nboxa , nawet do środka nikt nie zaglądał, wiec w najgorszym przypadku otworzą by sprawdzić czy kable są i pilot

Nie koniecznie musi tak być. Dziś zamieniałem swojego (w tym samym punkcie wymieniałem dekoder po raz trzeci) recordera na turbo, i po raz pierwszy Pani wyjęła stary dekoder, podłączyła i sprawdziła jak działa. Może są jakieś nowe zalecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas wypowiedzenia 1 miesiąc (umowa czas określony) a pismo oczywiście wysyłam pewnie dziś. Mam czas do końca listopada. Jak to jest ze zwrotem sprzętu? Mogę go oddać do obojętnie jakiego punktu?

Ja bym na twoim miejscu sie dokładnie dowiedział jaki jest czas wypowiedzenia , u mnie umowa już dawno mineła i jak wypowiadałem to w umowie mam zapisane 3 miechy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie koniecznie musi tak być. Dziś zamieniałem swojego (w tym samym punkcie wymieniałem dekoder po raz trzeci) recordera na turbo, i po raz pierwszy Pani wyjęła stary dekoder, podłączyła i sprawdziła jak działa. Może są jakieś nowe zalecenia?

Bo tak powinno to zawsze wyglądać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym może i na Turbo wymianę zrobił ale nie kosztem wydłużenia umowy o 13 miesięcy! :( Kogoś musiało zdrowo pier[beep]nąć w czerep, że tak to sobie obmyślił. Echh, księgowi. :lol:

No nic. Poczekam, aż za chwilę PatioTV umrze śmiercią naturalną( a może to jest przyczyna tak poronionej wymiany na Turbo) i wtedy się zobaczy. Cyfra+ też coś nowego w sprzęcie szykuje.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tą umową to jest dość ciekawe. Dziś odebrałem turbo, s[beeep]y zresztą na dzień dobry, ale nie o tym.... Przedłużyłem umowę po wymianie ze zwykłego recordera. Dostałem też warunki "promocji" na piśmie. W N-ce zawsze było tak, że zrywająć umowę promocyjną, płaciło się karę umowną w wysokości "udzielonej abonentowi ulgi promocyjnej".

Zaglądam w warunki promocji jest tam jak byk, w przypadku wymiany białego na turbo, jest to kwota 371zł i 241zł w zależności od opcji i wynika ona z ulgi udzielonej na przymusowy VOD. Przy wymianie ze starego recordera na turbo, nie ma opcji przymusowego VODu. Ulga zatem wynosi ile? 0zł, słownie zero złotych. Hmm, taką karę umową to zasadniczo ostatecznie można zapłacić ;). Żadnych innych informacji o udzielonej uldze nie ma. Ciekawe, ciekawe co na to infolinia. Może warto by zapytać ile wynosi ulga/kara umowna w takim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zwrocie dekodera trzeba także oddać antenę (jest o tym niby mowa w umowie, ale Wy wspominacie tylko o kablach do anteny) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zamówił opcję FULL z turbo, zredukuje (jak przywiozą mu Turbo przez 3-miesięczny okres wypowiedzenia ) do 16.-/ miesiąc wszystkie pakiety i zastanawiam się czy nie zrobić tak samo. Pakiety płaci się do końca miesiąca a nowe od następnego czyli nie jest źle.

EDIT:

Właśnie kurier dostarczył TURBO BOX-a ( :lol: ) nie minęły 24 godziny.

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega zamówił opcję FULL z turbo, zredukuje (jak przywiozą mu Turbo przez 3-miesięczny okres wypowiedzenia ) do 16.-/ miesiąc wszystkie pakiety i zastanawiam się czy nie zrobić tak samo. Pakiety płaci się do końca miesiąca a nowe od następnego czyli nie jest źle.

EDIT:

Właśnie kurier dostarczył TURBO BOX-a ( :lol: ) nie minęły 24 godziny.

a ja czekam i czekam i czekam......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mozna tak np. wziasc full 99zł z mniejsza opołata za turbo a nastepnie zmniejszyc do wszystkich pakietów za 68zł m-cznie i nic nie dopłacac za zmniejszenie i nie trzeba wyrównywac roznice za turbo i umowa skraca sie z 24 do 18m-cy? Jest to mozliwe? Dajcie znac.

Edytowane przez michalmichalmichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez już dotarł, nawet zapomniał zostawić kopi umowy, no i żonka sie podpisała zamiast mnie.

Ogólnie to walczę, menu stare wiec czekam az sie wgra oprogramowanie. No i pościąga wszystko z VOD.

Ze zmian odnośnie starszego recordera zauważyłem:

- inne gumowe nóżki ( czy leprze ?)

- inaczej rozmieszczone wyjścia z tyłu

- Inny wtyk do zasilacza i odejście do gniazdka ( zwykłe radiowe, wcześnie to wyglądało porządniej tzn kabel komputerowy)

I to na tyle ,przód identyczny, nie da rady odróżnić.

Autorus

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki model przysyłają z "Wielką rewolucją" ? Zamówiłem dziś nke ale pod warunkiem ze dostane nowy model z możliwoscią rozszerzenia do Turbo. Czy dostał juz ktoś recordera w "W r" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "Wielkiej Rewolucji" nie ma opcji Turbodekodera HD. Są tylko albo nbox HDTV albo nbox HDTV recorder. Prosić o dekoder z możliwością rozszerzenia do turbo możesz, ale nie ma gwarancji, że taki dekoder dostaniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem,ze oficjalnie nie ma, ale nie każdy jest kumaty tak jak my forumowicze i bierze to co dają.

Mi przy zamówieniu gośc,który dzwonił do mnie 3 razy (po rezygnacji) powiedział,że nie może mi zagwarantować bo to chyba na chybił trafił daja. Kazałem mu zrobić adnotacje a jak przyjdzie stary do nie odbieram przesyłki od kuriera.

Skoro nie zależy im na kliencie i kasie...

Dlatego pytałem czy ktoś już ma rec w "Wr" bo czekam z niecierpliwością.

Dzwoniłem teraz i jeszcze nie wysłali. Kolejny facet mówi ,ze trafi sie to co mają na składzie. I następny cwaniak mówi,że "najwyżej sobie pan póżniej wymieni".

Ale ,że trzeba bedzie umowe przedłużac o kolejne 13mcy ani słowem nie wspomnieli!!!

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem,ze oficjalnie nie ma, ale nie każdy jest kumaty tak jak my forumowicze i bierze to co dają.

Mi przy zamówieniu gośc,który dzwonił do mnie 3 razy (po rezygnacji) powiedział,że nie może mi zagwarantować bo to chyba na chybił trafił daja. Kazałem mu zrobić adnotacje a jak przyjdzie stary do nie odbieram przesyłki od kuriera.

Skoro nie zależy im na kliencie i kasie...

Dlatego pytałem czy ktoś już ma rec w "Wr" bo czekam z niecierpliwością.

Dzwoniłem teraz i jeszcze nie wysłali. Kolejny facet mówi ,ze trafi sie to co mają na składzie. I następny cwaniak mówi,że "najwyżej sobie pan póżniej wymieni".

Ale ,że trzeba bedzie umowe przedłużac o kolejne 13mcy ani słowem nie wspomnieli!!!

Jak przyjdzie to zobacz czy na opakowaniu jest napisane czerwonym 500GB, jest tez kod kreskowy z boku opakowania i tam mamy nr seryjny. Łatwo sprawdzić nie będzie bo folia mimo, że przeźroczysta to kilkukrotnie obwinięta. :)

Poza tym to nic się nie zmieni bo i tak nie będziesz miał nowego menu ani większego dysku sad.gif Zapewne będziesz sobie mógł zrobić zmiany jak przedłużysz umowę sad.gif Czyli wyjdzie na to samo . TZN Jedyne to nie będziesz leciał do punktu żeby fizycznie wymienić.

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...