Skocz do zawartości
pmcomp

Czy to jest ITI-sport?

Rekomendowane odpowiedzi

Czytajcie tutaj:

[url="http://www.tvn.tivi.pl/index.php?subaction=showfull&id=1157656133&archive=&start_from=&ucat=11&"]http://www.tvn.tivi.pl/index.php?subaction..._from=&ucat=11&[/url]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce na szybko:

[quote]Gotowy do startu

Nowy kanał sportowy Grupy ITI jest już gotowy do startu. Na specjalnej konferencji prasowej omówiono dziś ofertę programową stacji oraz niestosowane dotąd w Polsce rozwiązania. Przedstawiono również studio kanału, z którego nadawany będzie obraz w technologii wysokiej rozdzielczości. Ma być nowocześnie, rewolucyjnie i przystępnie.

- Jest to zdecydowanie najnowocześniejsze studio sportowe w Polsce – mówi szef nowego kanału sportowego, Grzegorz Płaza. Obiekt kosztował około 10 mln zł, zajmuje powierzchnię 200 metrów kwadratowych. Nowe studio sportowe eksploatowane ma być przez około 2-3 lata, potem ma być jeszcze nowocześniej.

W ofercie nowego kanału sportowego znajdą się przede wszystkim serwisy informacyjne i programy publicystyczne (będzie ich 14). O 20:00 rozpoczynać ma się wieczór z Ligą Mistrzów, który skończy się późną nocą. Kolejnego dnia widzowie zobaczą skróty wszystkich spotkań. Nowa stacja sportowa posiada prawa do transmisji Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA, wyścigu kolarskiego Tour de Suisse, Pucharu Davisa, Maratonu Nowojorskiego i turnieju America’s Cup. Zapowiedziano również, że szerokim komentarzem zostaną też opatrzone mecze Orange Ekstraklasy. Jeszcze nie jest znana nazwa i logo nowej stacji, wiadomo natomiast, że kanał wystartuje wraz ze startem Cyfrowej Platformy Nowej Generacji, czyli we wrześniu.

- Nawet jeżeli wcześniej ruszy platforma to i tak do zakończenia rozgrywek grupowych kibice będą mogli także oglądać Ligę Mistrzów w TVN Turbo. Kolejne mecze już tylko w naszym kanale. Nowością będzie to, że u nas równolegle będą transmisje dwóch-trzech spotkań i każdy za pomocą pilota będzie mógł zdecydować co oglądać. Oczywiście do każdego meczu będzie nasz komentarz – zapowiada Grzegorz Płaza.

Dodaje: - Mamy 10 ekip reporterskich w Warszawie i sieć ekip na terenie całego kraju, ściśle współpracujących z oddziałami terenowymi TVN24. Kanał sportowy będzie tworzyć w sumie 50 osób, w tym cały zespół redakcji sportowej TVN24.[/quote]

[img]http://www.tvn.tivi.pl/news/sport1.jpg[/img]
[img]http://www.tvn.tivi.pl/news/sport2.jpg[/img]
[img]http://www.tvn.tivi.pl/news/sport3.jpg[/img]
[img]http://www.tvn.tivi.pl/news/sport4.jpg[/img]

Mniamiiiiiiiiiiiiiiii ależ pachnie nowoczesną technologią :P
SUper, że będzie można oglądać różne mecze w tym samym czasie. WKońcu nie bedziemy zmuszani do meczów tylko to co chcemy bo tvp nie zawsze trafiało w moje gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2-3 mecze na raz... w HD... z mozliwoscia stopklatki... Matko Boska, koniec klotni z ojcem czy byl spalony czy nie! (jemu czesto nie wystrcza 3 powtorki...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pbuda' date='08.09.2006, 09:14 ']2-3 mecze na raz... w HD... z mozliwoscia stopklatki... Matko Boska, koniec klotni z ojcem czy byl spalony czy nie! (jemu czesto nie wystrcza 3 powtorki...)
[right][post="9996"][/post][/right][/quote]
Poprostu miodzio oby tak dalej a będzie super. Doszły mnie słuch że ITI rozsyła zaproszenia postronnym osobom na otwarcie nowego studia, może ktoś dostał już bo mnie niestety niespotakł taki zaszczyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='david' date='08.09.2006, 19:41 ']Doszły mnie słuch że ITI rozsyła zaproszenia postronnym osobom na otwarcie nowego studia, może ktoś dostał już bo mnie niestety niespotakł taki zaszczyt  :)
[right][post="10042"][/post][/right][/quote]
B)B)B)

Oj będzie się działo na Zamku Ujazdowskim :)

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' date='08.09.2006, 21:19 ']B)  B)  B)

Oj będzie się działo na Zamku Ujazdowskim :)
[right][post="10045"][/post][/right][/quote]
Widze że niektórzy już dostali :) . Liczymy na jakąś relacje z tej impry. Co ciekawego Sojka powie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, ze ITI nie bedzie zle i pusci relacje z tej impry w TVN :angry: Tak przynajmniej nakazywalaby logika - przeciez to najlepsza promocja. A jak by do tej pory jeszcze odkodowali swoj kanal HD dla posiadaczy TV i mogacych sygnal zlapac... ahhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pbuda' date='09.09.2006, 13:39 ']Miejmy nadzieje, ze ITI nie bedzie zle i pusci relacje z tej impry w TVN :angry: Tak przynajmniej nakazywalaby logika - przeciez to najlepsza promocja. A jak by do tej pory jeszcze odkodowali swoj kanal HD dla posiadaczy TV i mogacych sygnal zlapac... ahhhhhh
[right][post="10071"][/post][/right][/quote]

Wszystko jest możliwe :blink: bo to, że impreza będzie w HD w to nie wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' date='09.09.2006, 14:11 ']Wszystko jest możliwe :blink: bo to, że impreza będzie w HD w to nie wątpie.
[right][post="10072"][/post][/right][/quote]

Swoim postem tez to wyrazilem :) Ehh, nie moge sie doczekac.. Sharp + TNW... :/ cala masa czasu :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pbuda' date='09.09.2006, 13:39 ']A jak by do tej pory jeszcze odkodowali swoj kanal HD dla posiadaczy TV i mogacych sygnal zlapac... ahhhhhh
[right][post="10071"][/post][/right][/quote]
Jak się niemyle superkino narazie miałobyć nadawnane w HDTV także drogą naziemną, a relacja z tej impry to pewnie będzie na TVN 24, 2 minutowy urywek głównego wydarzenia wieczoru i tyle :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='david' date='09.09.2006, 15:49 ']Jak się niemyle superkino narazie miałobyć nadawnane w HDTV także drogą naziemną, a relacja z tej impry to pewnie będzie na TVN 24, 2 minutowy urywek głównego wydarzenia wieczoru i tyle  :blink:
[right][post="10080"][/post][/right][/quote]

Jak może być nadawane HD drogą naziemną :angry: Tylko tuner ITI. A wydarzenie raczej będzie całe i może być spora burza w światku :) Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poprosze jeszcze o relacje z F1 takie jakie byly na wloskim sky albo na premiere. Ujecia z roznych kamer w tym samym czasie z roznych bolidow i takie tam. Bo teraz jak mam ogladac f1 na tv4 to mnie telepie wole w ogole nie ogladac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='miaziol' date='12.09.2006, 22:20 ']To ja poprosze jeszcze o relacje z F1 takie jakie byly na wloskim sky albo na premiere. Ujecia z roznych kamer w tym samym czasie z roznych bolidow i takie tam. Bo teraz jak mam ogladac f1 na tv4 to mnie telepie wole w ogole nie ogladac :huh:
[right][post="10378"][/post][/right][/quote]

No i napewno tak będzie. W sumie już takie coś było na C+ tylko na różnych kanałach rózne kamery. Napewno tutaj będzie podobnie : ) Już się nie mogę doczekać HD ligiiii M. i innych sportów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrazenia po wczorajszym premierowym nadaniu Ligi M w TVN Turbo?

Do komentatorów musze się przekonać :D
Jakość w SD wymiatała...TVP2 z powierzchni ziemi... bez dwóch zdań. Różnica na C+ bardzo duża.
Ciekawe jak było w HD :lol:

Na boisku reklamy PS3 ; ) SOny widze już wymiata.


Ale jestem podniecony to przyznaje :D Ja chce już HDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Ja czekając na ITI Sport HD, jestem po meczu w HD na Premiere MU-Celtic,
oj było dużo potu na czole Boruca...jakość nie doopisania

teraz karmię oczy meczem Hamburg - Arsenal, oczywiscie w HD
na Amoi 42" i Toshibie 47", jednocześnie, a co

REWELKA, oby taką jakość dał nam iti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobrażacie sobie Ich Troje w HD ?

Ich Troje, czyli Endrju, Jarosław. K i Roman na kanapie u Moniki O. w TVN24?

W HD ?????????????????

To dopiero będą wrażenia, nie tam Liga M. :D:):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='olatigid' date='14.09.2006, 18:40 ']teraz karmię oczy meczem Hamburg - Arsenal, oczywiscie w HD
na Amoi 42" i Toshibie 47", jednocześnie, a co[/quote]
O w mordę! Grałem a nic nie pamiętam. Pewnie przez ten kac(moralny) :D:):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...