Skocz do zawartości
sprocket

jaką plazmę polecanie 42-46 cali budżet 3500 -4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule tematu. Zastanawiam się nad kupnem plazmy. Wstępnie skłaniam się ku modelowi Panasonic TX-p42g10.

A może jakiś inny.

Plazma musi być FULL HD, 100HZ, dobrze by było aby aby było wyjście USB. Zastanawiam się czy przydatny jest cyfrowy tuner telewizji kablowej DVB-C.

Za wszystkie wskazówki dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Panasa TX-P46e10s i teraz mozna go kupić za ok 3300-3500

jest rewelacyjny ! - polecam

chociaż z tym 400Hz to troszkę przesadzili w reklamach , jest pom prostu jeszcze lepiej niż 100Hz ale czy to widać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w tytule tematu. Zastanawiam się nad kupnem plazmy. Wstępnie skłaniam się ku modelowi Panasonic TX-p42g10.

A może jakiś inny.

Plazma musi być FULL HD, 100HZ, dobrze by było aby aby było wyjście USB. Zastanawiam się czy przydatny jest cyfrowy tuner telewizji kablowej DVB-C.

Za wszystkie wskazówki dziękuję.

Ja na dzień dzisiejszy bym kupił plazmę z panasa Panasonic TX-P42V10E. Narazie numer jeden na świecie. Tylko że jest ok 1000 zeta więcej niż przewidujesz w budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Panasonic i to jak największy, chyba że masz nieduży pokój. Mam od blisko 2 lat model TH-42PY70 i jest naprawdę super, zamieniłbym go tylko na większy. Doskonały obraz z tunera HD cyfry+, świetny upscaling z DVD (choć DVD też Panasonica z funkcją upscalingu, więc może to nie zasługa TV), przyzwoity dźwięk nawet przez własne głośniki. Wentylatory praktycznie niesłyszalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym kupił Panasonica skoro ma być plazma. Ostatnio bawiłem się u kolegi Ską i nawet ona była naprawdę ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Panasonica 42G10 (model wyżej od S, model niżej od V), mieści się w budżecie,

polecam też Samsunga PS-50B650 - bardzo dobra plazma 100 Hz (600 Hz subpixel), Mega Contrast i port USB2.0 Movie - ciągnie z zewnętrznych twardych dysków, wprawdzie cena 4399 zł, ale warto, bo masz już 50 cali. A, i jeszcze niski pobór prądu, średnio 160 Watt, jak na 50 cali to pikuś.

pozdr.

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Panasonica 42G10,miesci sie w budzecie, a na dziś Samsunga PS-50B650 .pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doloz do sama b650 warto. i jeśli możesz to 50 cali. plusy co do panasa to obsluga przez usb filmow w tym mkv. obsluga dyskow usb. mniej pobiera produ. ja przesiadlem sie wlasnie z panasa 37 cali i jestem zadowolony. minusy slabe głośniki i mój lekko bzyczy. cena 4400 do 4900 a warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...