Skocz do zawartości
tymoteusz

Jaki Blu-Ray do LG42LH4000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem w trakcie przesiadania sie z DVD na Blu-Ray ale nie wiem jaki sprzet do tego wybac.

Te 3 modele wydaj mi sie byc najbardziej interesujace w przedziale cenowym do 1200zl (+-).

Bylbym wdzieczny za podpowiedz co do wyboru odtwarzacza.

Mam takie pytanie ekstra - czy na PS3 mozna przekierowac sygnal wideo aby nagrywal filmy TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj tymoteusz,

1. PS3 sobie odpuść chyba że lubisz grać, i filmy w BluRay-u będziesz oglądać z oryginalnych (drogich) płyt.

PS3 nie obsługuje kontenera MKV, więc filmy w 720p lub 1080p ściągane z sieci nie pójdą, będziesz musiał je przerabiać, co jest czasochłonne. dodatkowo problemy z napisami nawet przy divx-ach. jedyną zaletą PS3 jest szybkość odczytu płyt DVD, BD oraz świetne skalowanie do 1080p. / PS3 nie obsługuje dysków w NTFS, więc kostka USB czy dysk zew. tylko do 4 GB, oraz pliki też tylko do 4GB.

2. osobiście mam LG BD-390, właściwie bez problemów odgrywa MKV (więc gra filmy HD ściągane z sieci, łącznie z napisami. odtwarza divx-y, ma wifi, oraz klienta youtube, nieźle skaluje do 1080p. wygodny sprzęt, obsługuje dyski twarde NTFS, dodatkowo ma wyjście analogowe dźwięku i dekoduje DTS HD i Dolby True HD. Za obecną cenę około 1060 - 1100 pln sprzęt naprawdę uniwersalny.

3. samsung BD-3600, hmmmm, właściwie niby to samo co LG BD390, ale dalej z tego co czytałem są problemy z odtwarzaniem MKV, kolejne updaty softu niezbyt to poprawiają, choć doczytaj dokładnie na tym forum pod tematem MKV w produktach SAMSUNG.

moja rada : kup LG BD-390, skoro masz TV LG to dodatkowo będziesz obsługiwał wszystko jednym pilotem.

pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...