Skocz do zawartości
SebaP

Wybór odtwarzacza NMT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zastanawiałem się nad takim urządzeniem. Na samym początku rozważałem normalną stacjonarną nagrywarkę DVD (i przeszukałem chyba wszystko) ale jak zobaczyłem jakie ma funkcje to mi się odechciało ;) . 2 dni temu napotkałem na te cuda jakimi są odtwarzacze NMT. Skłaniałbym się co do tych:

- hBox HMC-49tv

- PopCorn Hour C200 (po zaznajomieniu z opisem wypas :) Niestety na razie niewykorzystałbym pełnych możliwości tego sprzętu, ponieważ nie mam TV Full HD tylko zwykły CRT).

- Dune BD Prime 3.0 (jeszcze większy wypas, o ile się orientuję, można dodatkowo odtwarzać filmy/muzykę z płyt CD/DVD/BD? Jednak też niewykorzystałbym pełnego potencjału, jak już to byłby to zakup przyszłościowy, tylko nie wiem czy się na tą chwilę obecną opłaca; jeżeli mam TV kineskopowy... może kiedyś będą jeszcze lepsze (zapewne).) [Jeszcze takie małe pytanie: Czym się różni BD Prime 3.0 od Dune BD Prime (tego zwykłego)?

Co do wymagań to oczywiście chciałbym aby odtwarzał wszelkiej maści pliki multimedialne (wideo i muzykę różnych formatów, opcję nagrywania z TV na dysk twardy (z tutaj podanych chyba tylko ten pierwszy to posiada, ale może w tych następnych może byłaby możliwości założenia np. czegoś takiego: http://www.c4i.com.pl/index.php?page=shop....rt&Itemid=1 , aby można było nagrywać na dysk (ewentualnie dodatkowo na płytę DVD, jeśli by była taka możliwość), port USB (chociaż jeden) aby można było podłączyć pendrive'a albo zewnętrzny dysk i oglądać filmy/słuchać muzyki. (Wiem, że zdjęciami nie za dobrze to działa), możliwość założenia dysku twardego w środku (1TB by było miło, lub więcej [tak żeby zgrać swoje ulubione tytuły na dysk] :) , żeby można było do tego podłączyć głośniki 5.1. Dostęp do internetowych zasobów, także mile widziany :) Także wyświetlacz LCD byłby mile widziany, aby obsłużyć słuchanie muzyki bez włączania całego sprzętu. Mały przydatny gadżet, który cieszy :)

Myślałem także nad Popcorn Hour B110 - płytą główną, dzięki której podobno można złożyć swój wymarzony zestaw. Jednak czy nie lepiej by już było mały komputer na płycie głównej micro-ATX?

Jak na razie to nie śpieszy mi się z kupnem, chwilowo tylko rozważam. Dodam, że takie rozwiązanie było by trafione w moim wypadku - aby oglądać filmy/słuchać muzyki w pokoju dziennym a nie na PC.

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie krótko. Ja bym kupił albo Popcorna A110 albo TVIX HD M-6500A. Sprawdzone, większość rzeczy chodzi. A o reszcie czytaj na bieżąco na forum bo są na etapie sprawdzania i nieco rozczarowują (w sumie głównie mówię o C200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale nie odpowiedziałeś w pełni na moje pytanie ;) Do tych pytań z pierwszego posta dorzucam jeszcze te: czy można do A110 podłączyć tuner aby można było nagrywać na dysk? (w sumie tunera nie potrzebuję, chciałbym tylko aby dane urządzenie nagrywało to co jest wyświetlane na TV, żeby można to było zaprogramować na dany czas, oglądanie innego kanału podczas nagrywanie także wchodziłoby w grę.) Tvix chyba ma taką funkcję. Oraz czy można do tych wszystkich podanych powyżej urządzeń można podłączyć zewnętrzny napęd DVD (bo wewnętrznego to chyba nie ma gdzie założyć) i odpalać z płyt CD/DVD muzykę i filmy (ewentualnie także też nagrywać :blink: ) Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...