Skocz do zawartości
janek_pl

Problemy z C-200 /SOFTWARE/

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim

Wie ktos moze jak wlaczyc osobne audio do filmu mkv

Popcorn widzi osobne audio ale nie mam pojecia jak je wlaczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z synchronem napisow na C-200 - najnowszy firmware i jakkolwiek bym nie ustawil video output/framerate sync - napisy sie rozjezdzaja... na kompie sa dobrze odtwarzane, na C-200 zawsze przyspieszaja wiecej lub mniej, ale jednak... help

edit: .srt - ok, .sub - rozjazdy...

Btw. jak macie u siebie ustawione wyjscie wideo/framerate sync?

Edytowane przez ErniK29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie,zastanawiam się nad kupnem C200.

Ale dla mnie bardzo ważne czy on potrafi odtworzyć pliki video w kolejności losowej z wybranego folderu ?

Wiem że audio tak,ale video?

byłbym wdzięczny za odpowiedż ,bo od niej uzależniam zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam tak:

- C200 bez dysku widzi w sieci A-110 (z dyskiem 2TB)

- odtwarzanie filmow mkv przez C200 z A-110 bez problemow

Natomiast C200 nie widzi plikow *.iso w katalogach A-110-tki (pusto) a takze nie widzi plikow avchd (zgrane "na zywca" katalogi z karty kamery Sony).

Oczywiscie jesli to samo odpalam bezposrednio z A-110-tki - wszystko dziala ...

(C200 z wgranym ostatnim 02-02-100402-19-POP-408-Beta3)

Jakies pomysly?

Pozdr,

Wudek

Edytowane przez Wudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei mam tak:

- C200 bez dysku widzi w sieci A-110 (z dyskiem 2TB)

- odtwarzanie filmow mkv przez C200 z A-110 bez problemow

Natomiast C200 nie widzi plikow *.iso w katalogach A-110-tki (pusto) a takze nie widzi plikow avchd (zgrane "na zywca" katalogi z karty kamery Sony).

Oczywiscie jesli to samo odpalam bezposrednio z A-110-tki - wszystko dziala ...

(C200 z wgranym ostatnim 02-02-100402-19-POP-408-Beta3)

Jakies pomysly?

Pozdr,

Wudek

moze chodzi o to *Beta3... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze chodzi o to *Beta3... :)

Niestety nie ... :D

Na poprzednim oficjalny sofcie było tak samo ...

Jakieś inne sugestie ?

Pozdr,

Wudek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pewnie czeka na to info....a Gmeru na pewno :lol:

Trwają już pracę nad nowym SDK gdzie zostanie wprowadzona obsługa formatów HD Audio w plikach M2ts, ts i MKV. Nie będzie to jeszcze w następnym oficjalnym sofcie, który aktualnie jest jako RC1 lecz w kolejnym. W sofcie, o którym wspomniałem powinna też już być dostępna obsługa filmu AVATAR.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problemy z Download Managerem, mam zainstalowaną wersję 3.1.4 i następnie 3.1.5, dokładnie dotyczy zrywania połączeń w trakcie pobierania. Na kompie w WINXP nie mam takich problemów, także konfiguracja sieci jest poprawna, może należy ustawić jakieś parametry dla sieci w c-200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z c200,przy aktualizacji softu przez internet pokazało sie Firmware Recovery,po przeszukaniu netu znalazłem instrukcje jak przywrócić system,wiec ściągnąłem plik na USB, ale trakcie sprawdzania tego USB wyswietla bład FAIL ERRO19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy soft to jakaś pomyłka. Musiałem wrócić do porzedniego. Filmy stawały mi np. po godzinie oglądania, zanikał też po jakimś czasie dźwięk. Na starym sofcie działają ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam takie same objawy, dźwięk ginie na HDMI ( na optyku i coax jest ), filmy nie banglaja a wcześniej normalnie odpalały (avi, mkv, wmv, mpg nie ma znaczenia rodzaj ), problemy z wyświetlaniem podczas startu"Popcorn Hour Loading" czasami nie ma tego loga, max rozdziałka 720p do 1080p trzeba kombinować ręcznie i nie zawsze zaskoczy, kilka razy zdarzyło się że nic nie wyświetlał na TV mimo że na panelu wszystko działało. Jedyna rada to twardy reset sprzętu na razie jadę na najnowszym FW, jak mnie wk**** to przejdę na wcześniejszy

EDIT

Niestety po kilku dniach walki z nowym FW jestem zmuszony przejść na wcześniejszy FW z w/w powodów które stały się zbyt częstsze

Edytowane przez Blacklio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, u mnie jest podobnie na nowym sofcie, pliki MKV niechca odpalic, na sofcie z maja ida bez problemu, predkosc po LAN podczas kopiowania duzych plikow z kompa na C200 spadla , podczas ogladania filmow z plikow ISO odtwarzacz potrafi sie zawiesic i pomaga tylko twardy reset, niepolecam nowego softu z sierpnia , to jakas pomylka :) wrocilem juz na wczesniejsza wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wgraniem firmware z 7 maja 02-02-100428-19-POP-408-000, gdyż wymaga on Minimum NMT apps 02-02-100318-19-POP-408, przy czym firmware 02-02-100318-19-POP-408 nie ma na oficjalnej stronie, gdyż z tego co zdołałem się zorientować był to soft testowy. Obecnie mam firmware 02-02-100214-19-POP-408-000 ale chciałbym zainstalować ten z maja, gdyż na tym z marca jest problem z obrazami dvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z wgraniem firmware z 7 maja 02-02-100428-19-POP-408-000, gdyż wymaga on Minimum NMT apps 02-02-100318-19-POP-408, przy czym firmware 02-02-100318-19-POP-408 nie ma na oficjalnej stronie, gdyż z tego co zdołałem się zorientować był to soft testowy. Obecnie mam firmware 02-02-100214-19-POP-408-000 ale chciałbym zainstalować ten z maja, gdyż na tym z marca jest problem z obrazami dvd.

a probowales wogole go wgrac, bo to NMT potrzebuje minimum softu z danego dnia a nie odwrotnie... czyli mowiac w skrocie, SOFT mozna wgrac kazdy, a pozniej w zaleznosci od wersji - wgrywa sie odp. wersje NMT apps...

w kadym razie jak kupilem wgrywalem najpierw soft najnowszy, pozniej odpowiedni NMT - BEZ PROBLEMOW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wgrywalem najpierw soft najnowszy, pozniej odpowiedni NMT - BEZ PROBLEMOW...

taka jest kolejność....zresztą było o tym pisane milion razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka jest kolejność....zresztą było o tym pisane milion razy :D

Sorki za zamieszanie. Jest faktycznie tak jak piszecie. Przyczyną zamieszania było to, że przy pierwszej próbie wgrania FW z maja pojawił się komunikat load error i C-200 się zawiesił i jedyne co pozostało to zrestarować sprzęt, co kosztowało mnie sporo nerwów gdyż obawiałem się uszkodzenia popcorna. Przed podjęciem kolejnych prób wolałem się upewnić, że sytuacja się nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po aktualizacji najnowszego firmware zniknęła możliwość regulacji wysokości wyświetlania i rozmiaru napisów. sprawdzone w dwóch egzemplarzach C200 , czy jest na to jakiś workaround ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się ale musisz przełączyć w napisach... z AUTO na jakikolwiek inny ;) Wszystko śmiga... Mnie martwi inna rzecz bo... jak podniesiemy napisy do [80] czyli max w górę to napisy przylegają do krawędzi filmu a nawet na nią nachodzą :/ A kiedyś było idealnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C-200 z najnowszym oprogramowaniem.

Czy zauważyliście problem z wyświetlaniem napisów ?

Jeśli dana linijka tekstu ma początkowy czas wyswietlania identyczny jak poprzedzający tekst i jego kończący się czas

to nie jest wogóle wyświetlana na ekranie.

Przykład :

24

00:04:03,600 --> 00:04:10,300

/Oto historia jego powrotu do domu,

/gdzie to broniąc słabych przed tyranią,

25

00:04:10,300 --> 00:04:15,900

/zostanie skazany na życie banity.

Tekst nr. 25 nie jest wyświetlany !!!

W wcześniejszym oprogramowaniu nie było tego problemu.

Tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C-200 z najnowszym oprogramowaniem.

Czy zauważyliście problem z wyświetlaniem napisów ?

Jeśli dana linijka tekstu ma początkowy czas wyswietlania identyczny jak poprzedzający tekst i jego kończący się czas

to nie jest wogóle wyświetlana na ekranie.

Przykład :

24

00:04:03,600 --> 00:04:10,300

/Oto historia jego powrotu do domu,

/gdzie to broniąc słabych przed tyranią,

25

00:04:10,300 --> 00:04:15,900

/zostanie skazany na życie banity.

Tekst nr. 25 nie jest wyświetlany !!!

W wcześniejszym oprogramowaniu nie było tego problemu.

Tez tak macie ?

chyba, tak... zwrocilem uwage ze czasami nie wyswietla napisow ale nie myslalem ze ma to z tym zwiazek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z wyświetlaniem interfejsu NMJ oraz aplikacji. Otóż czasami po odpaleniu C200 i po wejściu do NMJ nagle z obrazu pełnego robi mi się obraz na 1/4 ekranu TV (lewy górny róg). Konkretnie juz wybrany i odpalony film wyświetla sie prawidłowo, głowne menu C200 też ok. Z aplikacjami jest jeszcze gorzej bo gdy uruchamiam youtuba to cały czas mam go tylko na 1/4 ekranu. Po restarcie całego urządzenia problem znika... albo nie. Loteria. Spotkał się ktoś już z taką kaszaną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z wyświetlaniem interfejsu NMJ oraz aplikacji. Otóż czasami po odpaleniu C200 i po wejściu do NMJ nagle z obrazu pełnego robi mi się obraz na 1/4 ekranu TV (lewy górny róg). Konkretnie juz wybrany i odpalony film wyświetla sie prawidłowo, głowne menu C200 też ok. Z aplikacjami jest jeszcze gorzej bo gdy uruchamiam youtuba to cały czas mam go tylko na 1/4 ekranu. Po restarcie całego urządzenia problem znika... albo nie. Loteria. Spotkał się ktoś już z taką kaszaną?

Nie miałem takiego problemu ,a używam często ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak przywrócić standardowe menu ?. Wgrałem jakieś inne i cały czas mam z nim problemy. Zmiana Firmware oraz NMT nic nie daje. Pewnie pomoże instalacja z formatowaniem dysku, ale nie chce tego robić bo backup 1,5 TB trwa wieki.

Firmware ostatni bez NMJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak przywrócić standardowe menu ?. Wgrałem jakieś inne i cały czas mam z nim problemy. Zmiana Firmware oraz NMT nic nie daje. Pewnie pomoże instalacja z formatowaniem dysku, ale nie chce tego robić bo backup 1,5 TB trwa wieki.

Firmware ostatni bez NMJ

Przywróć ustawienia fabryczne (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...