Skocz do zawartości
luciow

Odtwarzacz Blu-Ray i DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Nie!

To oznacza że nie mam pojęcia czy ten Sharp jest dobrym czy złym odtwarzaczem.

Pomyszkuj za jakimiś testami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam starszy model tego sharpa czyli ten z 20 a nie 21, i powiem ci omijaj go z daleka.

To jest chyba firma ktora nawet dvd nie robila(moge sie mylic), ale mam wrazenie ze to jest sprzet wogole niedopracowany

Ja kupile swojego na promocjii za 600zl - samsungi wtedy byly po 1200zl a inne jeszcze drozej, tak wiec jak pierwszy moj odtwarzacz BD mysle ze bylo warto.

Najwieksze wady:

- brak mozliwosci wyslania dzwieku HD po HDMI - tak wiec moje onkyo nie moze sie poppisac

- liczne zwiechy na plytach bd - jak wlozysz plyte i po 10 sek chcesz ja wyjac jak zczytuje to 50% ze bedzie zwiecha i zasilanie trzeba odpiac.

- nie czyta wielu nagrywanych plyt dvd, albo zacina sie w polowie filmu - czesciej bajki.

- wogole nie czyta nagrywanych plyr BD, lub ja nie umiem ich wypalic.

- brak odtwarzania AVCHD

- brak mozliwosci puszczenia 24p w rozdzielczosci 720.

i inne.

Dlatego tez caly czas trzymam mojego starego poczciwego pioneera ktory to nawet HDMI nie ma i wszystko czyta jak leci, dzieciaki nie placza ze im bajki sie zacinaja.

Mysle ze jus duzo lepszego sprzetu na rynku, i niekoniecznie duzo drozszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłemdołożyć i kupić coś z tego i jeśli chodzi o DVD to zastanawiam się nad którymś z tych modeli: PIONEER DV-410V i PIONEER DV-420V, który jest lepszy. A jeśli chodzi o BLU-RAY to który z tych modeli jest lepszy: LG BD 350 czy SAMSUNG BD-P1580.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...