Skocz do zawartości
ibron1

tv 32 cale do 2800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam tv 32 cale w grancicach 2800 zl , ledowy SHARP LC32LE600EV czy KDL-32W5500 sony Wiekszy nie wchodzi w gre, najwiecej zalezy mi na dobrej matrycy, czerni odwzorowaniu kolorow. Urzadzenia podlaczone do tv to dreambox 7000 , xbox360 po componencje zwykla antena siatkowa a niedlugo jakis odtwarzacz blu ray . A moze jakas inna marka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw uściślijmy co rozumiesz pod pojęciem "ledowy" Sharp. Paradoksalnie, ta prosta informacja da nam pojęcie co do Twoich wyobrażeń i oczekiwań odnośnie przyszłego telewizora.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama Sharpa: Full LED O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat tego sharpa jak napisałem"ledowego"(opisy w sklepach i allegro) nie ma za wiele recenzji ani opisów.Jest chyba nowością. Nie zależy mi na dodatkach typu filmy na usb. Co do wielkości to jest ona 32 cale mały pokój ok 2 m do ekranu.Zależy mi na dobrej czerni -dobrym odbiorze cyfry po euro ,szybkim czasie odnośnie gier -xbox360.Pobór mocy tez mógłby być jak najmniejszy ale nie kieruje się tym w pierwszej kolejności,lepiej mieć dobra matryce.Posiadam teraz LE27s71 samsunga który wyląduje niedługo przez okno z jego matryca i wyświetlaniem,same wady.Dlatego chciałbym kupić coś lepszego dolożyć ale żeby nie zmieniać juz tv przynajmniej nie raz w roku jak dotąd. Zaczęło się od philipsa crt ktory mial wade z wypalaniem maski invarowej moze nie dokladnie sie wyrazilem ale objawiało się tym ze na statycznej bieli po prawo pojawiała sie żółta plama po lewo niebieska. Po walce z serwisem przysłali nowy inny model crt niestety nie wiele lepszy od poprzednika wylądował w innym pokoju potem właśnie samsung niestety z fatalna matryca która pokazuje po lewo jakby smugę cienia od dołu ok 15 cm w pionie no i zostają znaczki po programach w rogach przy dłuższym oglądaniu przy przełączeniu na następny kanał zostaje na kilka minut poprzedni znaczek tv lub trójkąt.Tv oglądam przeważnie wieczorem siedząc na wprost.Podsumowując jak najlepsze odwzorowanie kolorów i dobra czerń , jak najmniejsze smużenie.Dobre recenzje posiada właśnie sony a o sharpach tez wiele dobrych opinii czytałem , dlatego wybrałem te dwie marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...