Skocz do zawartości
FIGA1

Salon Sony Center Katowice C.H Silesia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam następujący problem, noszę się z zamiarem kupna nowego telewizora LCD FULL HD(po przeanalizowaniu rynku zdecydowałem się na Sony KDL-32W5500 ,bo troche mam pokoik mały,a zawsz można za jakieś 1,5 roku wymienić na coś większego,nowszego...) po wyprawie szlakiem sklepów RTV w okolicach śląska postanowiłem dokonać zakupu TV w sony center w C.H Silesia City Center w Katowicach(moją fajne promocje).I teraz moje pytanie.Jakie są Wasze opinie o tym sklepie(czy jest dobra obsługa,czy dają jakieś dodatkowe rabaty,jak się ma sprawa zakupów na raty i na czym polega ta dodatkowa 5 letnia gwarancja???

Przepraszam,że takie złożone pytanie,ale skoro mam wydać pieniądze to chciałbym to zrobić dobrze(planuje jeszcze zakup odtwarzacza blue ray-też pewnie w SC)

Z góry dziękuję za Wasze opinie.

Pozdrawiam FIGA1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centra Sony, to zupełnie inna bajka, jeżeli chodzi o sprzedaż produktów tej marki. Specjalnie przygotowana ekspozycja (projektanci, materiały, ekipy wykonawcze) oraz przeszkolony personel, mają zapewnić najwyższą jakość obsługi. Dlatego nie jestem zdziwiony, że po wstępnej "selekcji" wybrałeś właśnie taki "sklep". Jestem z Wrocławia i o Centrum w Katowicach niewiele mogę powiedzieć, poza tym, że we wszystkich takich obiektach, obowiązują jednolite standardy obsługi.

Jeżeli chodzi o 5-letnią gwarancję to akurat pozostawiam wyłącznie Twojej decyzji. Ja takowych nie wykupuję, a mam trochę sprzętu od Sony. Jeżeli nowo kupiony telewizor nie "padnie" w ciągu dwóch - trzech tygodni, to znaczy że będzie grał latami. Pamiętaj, że masz "standardową" dwuletnią, bezpłatną gwarancję fabryczną. Oczywiście są pewnie wyjątki, ale one tylko potwierdzają tę regułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa w salonie Sony powinna byc kompetentniejsza niz w standartowym MM czy Saturnie. To nie ulega watpliwosci. Na Twoim miejscu jeszcze bym poszukał czy tego towaru nie dostaniesz gdzies taniej. Skąd taka rada - ano stąd iz w salonie w CH Forum Gliwice mają np glosniki ss-fcr 6000 za 1300,00 zł podczas gdy w sieci mozna je dostac od 840,00 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cenami bywa różnie. Ostatnio szukałem kart pamięci i kupiłem w MM a okazało się, że najtaniej było w CS na Jana Pawła w wawie :) Trzeba sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obsługa w salonie Sony powinna byc kompetentniejsza niz w standartowym MM czy Saturnie. To nie ulega watpliwosci. Na Twoim miejscu jeszcze bym poszukał czy tego towaru nie dostaniesz gdzies taniej. Skąd taka rada - ano stąd iz w salonie w CH Forum Gliwice mają np glosniki ss-fcr 6000 za 1300,00 zł podczas gdy w sieci mozna je dostac od 840,00 zl.

A to przyznam się,że właśnie skłanialem się ku SC myśląc,że u producenta-w sklepie producenta będzie najtaniej(bez kosztów pośredników).Dzięki za tą informacje.Mam jeszcze pytanko.O co dokładnie chodzi z tą promocją eco rabat za oddanie starego sprzętu,czy na telewizory też się to łapie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obsługa w salonie Sony powinna byc kompetentniejsza niz w standartowym MM czy Saturnie. To nie ulega watpliwosci. Na Twoim miejscu jeszcze bym poszukał czy tego towaru nie dostaniesz gdzies taniej. Skąd taka rada - ano stąd iz w salonie w CH Forum Gliwice mają np glosniki ss-fcr 6000 za 1300,00 zł podczas gdy w sieci mozna je dostac od 840,00 zl.

Wiadomo, sporo zależy od konkretnego produktu, ceny trzeba porównywać zawsze, jedne rzeczy są droższe inne tańsze, odwiedzić o tyle warto, że pozwalają na dość dużo przy sprawdzaniu i testowaniu telewizorów.

FIGA1 szczegóły promocji masz na stronie producenta, generalnie na każdy telewizor masz dodatkowo 3 lata gwarancji (darmowej), rejestrujesz w ciągu 30 dni od zakupu na stronce http://www.5latgwarancji.pl/ (chyba nie łamie regulaminu forum podając link?) i czekasz na maila zwrotnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla mnie jak i dla większości potencjalnych klientów podstawowym wyznacznikiem jest cena. Na wiosnę tego roku zainteresowałem się modelem KDL 40WE5.

W salonie o którym mowa, ten model ( w wersji z białą ramką ) kosztował prawie 7 tys.zł. Porozmawiałem sobie ze sprzedawcą o tym modelu. Zaoferowano mi rabat 18%, co dało coś ok 5,7tys.

W tym samym czasie w NEO.24, którego punkt odbioru znajduje się w samym centrum SCC kosztował on 5 tysiączków, mała różnica :) , przy tej samej gwarancji.

Mnie jednak zależało na wersji z czarną ramką. Poczekałem trochę, pokazały się i te wersje , ceny spadły.

Ostatecznie zdecydowałem się na zakup tego soniaka w sieci Vobis ( dosyć atrakcyjne ceny), gdzie mam możliwość osobistego odbioru w wybranym salonie, a tych na Śląsku nie brakuje.

Aktualnie czekam na zawiadomienie o jego odbiorze w tym tygodniu :-).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...