Skocz do zawartości
elvis_wz

Jaki telewizor 37/40 cali do 3000zł??

Rekomendowane odpowiedzi

Dane:

Najlepszy telewizor w cenie do 3000. Lcd/plazma - obojętne.Służyć będzie do oglądania głownie telewizji (cyfrowy Polsat). Telewizora poszukuje o przekątnej 37/40 cali. Proszę o wszelkie rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam, tak szczerze: poczytałeś trochę ten dział czy tylko wszedłeś i od razu założyłeś temat licząc na to, że ktoś inny będzie poświęcał czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak poczytałem .. trochę . Głównie rozważam SAMSUNG LE37 A656 ; Jest coś lepszego w tej cenie tzn. do 3000??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak bo mam wrażenie, że ostatnio odpisywałem na takie tematy chyba ze 20 razy : ) A inni jeszcze więcej bo już jest trochę tematów co kupić do 3tys..... i to z ostatniego tygodnia.

Myślę, że lepiej iść w serię B np. B650 jak się załapie albo B5. Czy Sony W5500 się załapie? Chyba może być problem ale też warto. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy TV w tej cenie. Jak ma być do Polsatu to może lepiej plazma? Np. Panasonic seria S - bardzo dobry TV w tej cenie. Sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzięki. Ten B650 chyba będzie najlepszy ale plazma tez rozważę. Jeszcze raz thx. (sony się cenowo niestety nie łapie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dane:

Najlepszy telewizor w cenie do 3000. Lcd/plazma - obojętne.Służyć będzie do oglądania głownie telewizji (cyfrowy Polsat). Telewizora poszukuje o przekątnej 37/40 cali. Proszę o wszelkie rady.

Obejrzyj sobie jak wyświetla obraz Philips 42PFL7404H, mam ten sam model tylko o przekątnej 32 cala. Obraz żyleta i bardzo dobry dźwięk.

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Gmeru, Samsung B650, albo Sony W5500, ewentualnie plazma Panasonica S10,

co do Philipsa, to bardzo uważaj, bo model 32 cale nie ma wiele wspólnego z 42 cale, mimo jednakowego oznaczenia serii,

tak jest zazwyczaj, że w wielkości 32 cale to 95% telewizorów ma obraz jak żyleta, nawet Funai,

większy ekran wymaga jeszcze lepszej jakości i tutaj widać większe różnice pomiędzy TV, a ten model Philipsa w 42 calach to nie jest "miszcz" obrazu.

i jeszcze jedno, jeśli dasz radę finansowo, to weź większy TV (zamiast 37 to 40/42 cale), nie pożałujesz, bo za tydzień będziesz marzył o jeszcze większym (nigdy na odwrót, ja już marzę o jakichś 70-80 calach, a mam maleńkie 50 cali)...

pozdr.

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej znadz chwile czasu - zapoznaj sie z poradami i pójdź do jakiegoś sklepu i na żywo oceń co najbardziej ci odpowiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...