Skocz do zawartości
BoDeX

Amplitunery z dwoma wyjściami HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Masz dwa odbiorniki i chcesz uniknąć przepinania kabli / zakupu splitera ?

Czas na zmianę amplitunera . ;)

Onkyo w nowej linii jak i Yamaha dają takie rozwiązanie .

RX-V3900 - (4 / 2)

RX-V2065 - (5 / 2)

znacie inne modele z dwoma wyjściami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY STR-DA5500ES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer VSX-LX52 Pioneer SC-LX81 MARANTZ SR6003 Marantz SR6004 Marantz SR7002 Marantz SR8002 Denon AVR-4310

Edytowane przez merkusTHX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy takie dwa wyjścia spełnią rolę splittera? Tzn na obu na raz może być sygnał? Bo rozumiem że już takie rocket science jak switch HDMI (czyli na TV oglądamy film a na projektorze w tym czasie gramy) to już raczej nie wchodzi w grę? Czy może któryś z wymienionych modeli coś takiego świadczy?

olo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo, albo ... :) Nie ma lekko ...

Szczegóły znają tylko posiadacze - może coś się zmieniło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znacie inne modele z dwoma wyjściami ?

Onkyo TX-NR905 od dwóch lat posiada taką funkcjonalność (na zasadzie albo-albo), TX-NR906 (4/2) i nowe modele z serii x007 (6/2,7/2,8/2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś można dopisać do listy, czy temat wyczerpany ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak była za Onkyo - moim zdaniem są lepsze, zresztą mam taki, więc wiem co mówię - ma mnóstwo funkcji, których nawet w tym momencie nie jestem w stanie zliczyć. W każdym razie niezły sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych rozwiązań można dopisać Yamaha RX-V767 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowy Onkyo od TX-NR808 rozpoczynając - wzwyż.

Swoją drogą trochę wnerwia że niższe modele mają od cholery wejść a tylko jedno wyjście, 2 wyjścia HDMI to ciągle zbyt wyskoki przedział cenowy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Yamaha 767 ( a także MARANTZ 6003 ) to wydatek ~ 600 Euro, więc chyba do przełknięcia ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta Yamaha 767 ( a także MARANTZ 6003 ) to wydatek ~ 600 Euro, więc chyba do przełknięcia ....

Ta Yamaha rzeczywiście wygląda kusząco choć się już nastawiłem na zakup kolejnego Onkyo :lol: , czyżby te 2 wyjścia mogły działać jednocześnie ? ktoś to już testował ?

"HDMI Input/Output 6 (front: 1) / 2 (Simultaneous) "

http://uk.yamaha.com/en/products/audio_vis...k_g/?mode=specs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... patrze na onkyo TX-NR808 i ona ma jedno wyjście HDMI na tylnym panelu... skąd info że 2?

Edit: Na stronie Onkyo US jest foto z jednym out.... na Onkyo Europe z dwoma. Ciekawa strategia z ich strony...

Edytowane przez obcypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz dwa odbiorniki i chcesz uniknąć przepinania kabli / zakupu splitera ?

Czas na zmianę amplitunera . ;)

-

znacie inne modele z dwoma wyjściami ?

Poza konkursem - bo w tym wątku mogą być zainteresowane osoby...

Kupiłem na tej aukcji : http://allegro.pl/item1075195676_digitus_h..._wy_nowosc.html

Wychodzi jakieś 20 x taniej niż wymiana ampli :lol: Działa bardzo dobrze. Pozdrawiam i uciekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamaha - Marantz ~ 600 Euro

Pioneer ponad 800 Euro , więc to chyba Yama 3D stanie się obiektem pożądania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że tańszy Pioneer VSX-2020-K także posiada 2 wyjścia HDMI http://www.pioneer.eu/pl/products/42/98/40...20-K/index.html

Onkyo chyba musi się obudzić i w niższym przedziale cenowym wypuścić podobnego konkurenta. :D

Według amazon.de Onkyo TX-NR808 844 euro, Pioneer VSX-2020-K 885 euro, czyli ten sam przedział cenowy. Niestety ceny w Polsce (sztuki z oficjalnej dystrybucji) odpowiednio 4490 i 3899 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale wg mojego komputra tudzież Ceneo - 808 kosztuje 3800 (pomijam ceny SRP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę się mylić, ale wg mojego komputra tudzież Ceneo - 808 kosztuje 3800 (pomijam ceny SRP)

Toć pisałem, że z oficjalnej dystrybucji, autoryzowani sprzedawcy trzymają cenę, taniej jest u nieautoryzowanych, ale w razie problemów nie ma co liczyć na autoryzowany serwis patrz i artykuł o tym :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Marantz 6005 ma tylko jedno wyjście HDMI ( opis ) - więc nie łapie się do tego tematu . :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tak powiem WTF? jakiś 2 miesiące temu właśnie szukałem sobie amplitunera z dwoma wyjściami HDMI i z nowości to właśnie znalazłem Marantz 6005 oraz Onkyo 808. A teraz w specyfikacji nagle jest 1 out HDMI - a dałbym sobie rękę uciąć że były dwa...

EDIT: eh.. wcześniejsze modele 600x miały po 2 HDMI out - a tu nagle psikus i zabrali - zostaje wyższy model czyli SR7005 - ale to już kosmiczna cena w Polsce (ok 8k zł) - a więc pewnie zostanę przy Onkyo - będzie przesiadka z 605 na 808

Edytowane przez redlum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...