Skocz do zawartości
BitTornado

Prosba o pomoc w zakupie BluRay

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam prosbe opomoc w zakupie bluray,

chodzi mi o taki bluray ktury jest dobrze zbudowany front z metalu,dobry tor video oraz audio,wystarczy stereo 2,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej co do wymagań i do czego chcesz ten odtwarzacz podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś więcej co do wymagań i do czego chcesz ten odtwarzacz podłączyć.

Wymagan zaduzo niemam, tak jak pisalem wczesniej,musi miec dobry obraz z plytek bluray i dobre audio przez hdmi wystarczy stereo,no i dobry wyglad,nie jakas tandeta z plastiku,narazie mam telewizor hdready ale chce zmienic na full Hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HD Ready też będzie OK". Jaki pułap cenowy dla odtwarzacza?

Edytowane przez marciniozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci duży rozrzut....

Bo tak dobry obraz to praktycznie będzie miał każdy odtwarzacz, no chyba, ze masz TV 100", lub projektor. Wiadomo im większy wyświetlacz tym więcej można zauważyć.

Co do toru audio to już tak różowo nie jest, dodatkowo piszesz o metalowym froncie i ładnym wyglądzie / no tu to już subiektywna ocena / - a to są już koszty.... dlatego podaj pułap cenowy - bo Twoich wymagań sprzęt za 600zł nie spełni.

Możesz kupić np ten odtwarzacz

http://www.pioneer.pl/pl/products/42/84/22...LX71/index.html

ale jego cena to oscyluje w granicach 2,7-3 tys złotych.

Ale oczywiście możesz kupić coś tańszego np. LG BD370 LG BD390, lub Panasonic BD80.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic BD80 ma podobno niezly obraz,ale czy ten Pionieer LX71 ma lepszy?

w panasie niepodoba mi sie wyglad,szkoda ze rzaden z panasow nie wyglonda tak jak DVD-S100

ten pioneer jest nawet ok,co do LG to sam plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.... :(

Pioneer może i ma lepszy obraz, ale czy warto wydać na niego żądane pieniądze??? :blink:

Co do Panasonica mam BD35 i na obraz nie narzekam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problem w tym, że kolega nie określił właśnie pułapu cenowego i trudno tak w ciemno doradzić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do harman kardon to nawet wyglada super, ale jak w praktyce czy jest dobry,nigdzie nic niepisze na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że jest chyba jeszcze w Europie model BDP-831 oficjalnie się nie pojawił a jak się pojawi to będzie kosztował 450 funtów...

No i nie wiadomo jak wygląda tor audio, chociaż z opisów wynika, że całkiem nieźle jak na tego typu sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat....posiadam stary ampli Yamaha RX V457 bez dekoderów HD i złączy HDMI oraz kolumny Eltax Universe. Z tego co wyczytałem podłączając blu-ray po optyku mogę liczyć na core ze ścieżki HD, o bitrate wyższym niż w przypadku DVD. Ponieważ jednak ampli posiada analogowe wejścia 5.1 taki Philips 9500 ze świetną ponoć sekcją audio byłby jak znalazł.

Jednak kusi mnie również LG BD390 (ze względu na swoje funkcje sieciowe), dlatego chciałbym się dowiedzieć czy na moim nie najwyższych lotów sprzęcie ma sens podłączenie analogowe i czy przypadkiem po optyku nie zabrzmi lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a moze samsung 3600 jest w Media Ekspert za 980zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączę się pod temat....posiadam stary ampli Yamaha RX V457 bez dekoderów HD i złączy HDMI oraz kolumny Eltax Universe. Z tego co wyczytałem podłączając blu-ray po optyku mogę liczyć na core ze ścieżki HD, o bitrate wyższym niż w przypadku DVD. Ponieważ jednak ampli posiada analogowe wejścia 5.1 taki Philips 9500 ze świetną ponoć sekcją audio byłby jak znalazł.

Jednak kusi mnie również LG BD390 (ze względu na swoje funkcje sieciowe), dlatego chciałbym się dowiedzieć czy na moim nie najwyższych lotów sprzęcie ma sens podłączenie analogowe i czy przypadkiem po optyku nie zabrzmi lepiej...

LG 390 ma również analogowe wyjście 7.1 i dekodery HD na pokładzie. Tak, że wykorzystasz jego wszystkie nowości dźwiękowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega pisał wyraznie o metalowym, dobrze zabudowanym froncie a wy mu poleciacie marketowy szajs

modele ktore spełniaja podane załozenia to m innymi słynny denon 1800 i klony z funajem za 400zł włacznie ew wyzsza półka denon 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie odpowiedzi są do kolegi Twiggy który pod temat się podłączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę ze może nowy philips 9500 .

Czesc

tez juz prawie bylem przekonany na 100% na tego Filipa 9500 ale, ... ale pojawily sie nowe BR od Yamahy i troche zglupialem. Na forach o yamahach roznie sie pisze, ze to klony itd

budget jaki chce przeznaczyc na BR to max 2kPLN

a moze doradicie cos innego - czekam

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci doradzić DUNE BD PRIME - i wszystko jasne .... ew. OPPO BD-83 jak nie potrzebujesz "sieciowca" z e-SATA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgdazam sie z przedmówcą. Masz wtedy full-potencjał :D

Dune jest dla mnie zupelnie nowa opcja - poryje na necie aby cos poczytac

Jesli chodzi o OPPO to duzo czytalem i mam pewne watpliwosci co do mozliwosci kupna w Europie oraz co do zone free lub co do naszej strefy czytania plytek

Jezeli wiecie lub znacie pewne zrodlo, gdzie mozna by go kupic to prosze o wskazówski - anglojezyczne jesli mozna

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupic w stanach zamawiając wersję na europę lub odwiedzić firmę www.CINEMATIC.pl i przepłacić za wersję FULL .

DUNE daje jednak więcej zabawy i jest "ekonomiczniejsze w utrzymaniu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...