Skocz do zawartości
buku

TVP HD: koszykówka ME 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że Gortat - Adamek pójdzie w HD.

A wszystko dzieki Marcinowi Gortatowi.

Czekam na Wasze oceny jakości HD-realizacji ( jest wszak na żywo).

Już leci.

Jak dla mnie TOP do kwadratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, obraz super ale teraz nie wiem czy mi się cos poprzestawiało w ampli czy tak durnie dźwięk nadają, u mnie co prawda ampli pokazuje że nadaje 5.1, ale tyły milczą, a komentarz zamiast w centralnym to idzie na fronty. Jak Wy macie bo nie wiem czy grzebać w ampli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwięk jest 2.0, chociaż świecą się wszystkie lampki na ampli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój LogiTech Z5500 wyświetla: digital ale idzie stereo 2.0.

Obraz : 1080i 50 Hz bez żadnej konwersji na domowym ekranie prosto z Wrocławi.

Miodzio.

Całkowity brak juddera.

Doskonała płynność w ruchu.

Sportowy aspekt:

Miazga, Bułgarzy nieistnieją.

Cały zespół gra na b. wysokim poziomie.

Cudowny Gortat.

Szykują się szalone emocje z Turkami i Litwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, pamiętam jeszcze jak leciały Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej, tam był dźwięk taki że czułem się jakbym siedział na parkiecie w środku akcji. Czyli można. no ale trudno, i tak za realizację obrazu należą się duże brawa. A do tego Polacy grają bardzo ładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak będzie z transmisjami z innych miast (hal).

Hit dnia to o 21.oo Litwa - Turcja.

No i fajnie, że na reprezentacji można wreszcie dostać emocji na maxa.

Trochę mina mi żednia na widok Litwa-Turcja.

Poziom niesamowity. Tak grają gigańci.

Pasjonujące widowisko.

39:39.

Nadal stereo 2.0

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś mecz prawdy.

Litwa - POLSKA.

Nadal stereo 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME: wspaniały mecz Polaków, publiczność "odleciała" we Wrocławiu

Litwa - Polska 75:86 (23:25, 9:17, 18:18, 25:26)

Widzów: 7000

Tylko tak dalej :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę medal.

Jeszcze koloru tylko nie mogę .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ...Ochłońmy i spokojnie podejdźmy do meczu z Turcją ...czeka nas jeszcze długa droga i nie ma co za wczasu rozdawać medale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę obciachu było ze światłem, które zgasło. Mam wrażenie, że chłopakom zaczęło tchu brakować i ktoś przerwę zarządził. Normalnie takie rzeczy w Hali Stulecia (Ludowej) się nie zdarzają, bo jest tam odpowiedni system zabezpieczający. System jest dokładnie kontrolowany każdorazowo przed imprezami, a jednak wszystko zawiodło? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę obciachu było ze światłem, które zgasło. Mam wrażenie, że chłopakom zaczęło tchu brakować i ktoś przerwę zarządził. Normalnie takie rzeczy w Hali Stulecia (Ludowej) się nie zdarzają, bo jest tam odpowiedni system zabezpieczający ....

Trudno się z Tobą nie zgodzić.

Turcja;

I ten Turkoglu. Może sam wygrać każdy mecz. Nawet w NBA.

Ale na niego mamy [Two Towers].

Wg. mniej najsilniejsza drużyna w naszej grupie.

Ale sparowaliśmy i chłopaki zagrają bez kompleksów.

Mamy udany sportowy wrzesień HD.

Szkoda, że siatka z Turcji jest w SD.

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mamy udany sportowy wrzesień HD.

Szkoda, że siatka z Turcji jest w SD.

Oj tak, szkoda siatki. Jestem ciekawy kto przyznał mistrzostwa europy turkom? Przecież ani tam nie ma dobrej transmisji (4:3, realizacja fatalna), oraz termin jest fatalny (Ramadan). Nawet na meczu Polska - Turcja była garstka osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław żyje koszykówką. Na mieście kibice wszystkich krajów świetnie się bawią. Trzeba przyznać, z czego cieszę się osobiście, że fani kosza i siatkówki to zupełnie inna kategoria kibica. Na dzisiejszym meczu z Turcją atmosfera była bajeczna. Przegraliśmy, ale i tak jesteśmy wygrani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mnie do szału doprowadza to fakt ZEROWEJ promocji - jakby nie było - Mistrzostw Europy na tzw. mieście.

Gdybym przypadkowo nie zobaczył informacji , że w moim mieście (w Poznaniu) tez grają to bym nie poszedł wczoraj na mecze Macedonii-Chorwacji-Izraela-Grecji.

Wiedziałem, że nasi grają we Wrocławiu - ale reszta...? Żadnych banerów, zero informacji, zero promocji - to jak mają kibice pójść na mecz o którym nie wiedzą...?

Nie jestem specjalnym kibicem koszykówki - ale z dzieciakiem poszedłem (coby nie wkurzać się na meczu ze Słowenią..) i miło spędziłem czas.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku jest inaczej. Miasto "żyje" tą imprezą. Polacy do swojej euforii wciągnęli kibiców innych państw i jest bardzo miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatkarze już mają sukces. Koszykarze ciężko pracują, ale...no właśnie, ale... Minęła pierwsza połowa i jestem pełny obaw o wynik końcowy.

Jako wrocławianin, może nie powinienem tego pisać, ale moim zdaniem, relacja z Łodzi lepsza niż z Hali Stulecia. Nie pod względem jakości, czy innych technicznych bajerów, ale boisko lepiej widoczne w kadrze. Może mam to odczucie, ponieważ widziałem we Wrocławiu mecz " na żywo", a nie mam okazji być w Łodzi. Telewizja jednak trochę "przekłamuje" rzeczywistość, nawet ta w HD. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rezerwowi pokazali jak sie walczy

moze to da Katzurinowi do myslenia, ze trzeba rotować składem

trzeba walczyć dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim pierwszym meczu II fazy mistrzostw Europy koszykarzy Polska, gospodarz imprezy, przegrała w Atlas Arena w Łodzi z Serbią 72:77 (22:23, 14:20, 17:19, 19:15).

A co do obrazu TVP HD to obraz żyleta,super jakość....... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrym sprawdzianem formy rezerwowych była szansa w meczu z Turcją. Nie czarujmy się, byliśmy tłem dla tej drużyny i wtedy chętnie na parkiecie zobaczył bym np. Adama Wójcika i resztę ławy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugim, wygranym meczu naszej drużyny w rozmowach ze znajomymi szczerze obawiałem się o nasze zdrowie, nie podoba mi się taktyka trenera wg której podstawowa 5 jedzie do wyrąbania, a reszta siedzi na ławie cały mecz. W tym turnieju najlepsze drużyny musz zagrać 9 meczów, jesteśmy na razie po 4 a już od dwóch mowa jest o zmęczeniu materiału. Niedobrze to rokuje, całe szczeście, że w dzisiejszym meczu zagrali w końcu zmiennicy i to całkiem skutecznie. w końcu to skład z Szewczykiem, Roszykiem, Chylińskim i Koszarkiem prawie odrobili 16-punktową stratę do Serbów. Ale co tu dużo mówić, Serbowie grali mądrze i bronili przewagi skutecznie. Szkoda trochę jednego momentu kiedy strata wynosiła już tylko 2 punkty i Koszar się podpalił i rzucił w 7-10 sekundzie akcji z nieprzygotowanej pozycji za 3. Nie trafił i potem Serbowie z powrotem odzyskali bezpieczną przewagę. Niemniej naszym należą się brawa za walkę. Statystyki jak się okazuje wcale nie są dla nas gorsze, co z tego skoro wynik do tyłu :P

Ale jeszcze 2 mecze, Słowenia jest do ogrania, a Hiszpanie w tym turnieju nie grają tak dobrze jak powinni zważywszy na nazwiska w ich składzie. Z drugiej strony gramy z Hiszpanią ostatni mecz, dla nich również kluczowy dla awansu więc będzie bardzo ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym turnieju powiedzenie "grali jak nigdy, przegrali jak zwykle" nabiera zupełnie innego znaczenia. Zawody się skończą, pozostanie być może gorycz, ale nasi na mistrzostwa świata pojadą. Taką "ograną" drużną mogą jeszcze nas zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos HD wczoraj widziałem 3 mecze w Bydgoszczy w hyper-HD czyli na żywo :) Co tu dużo mówić, kompletnie inny odbiór meczu niż w telewizji i nie mówię nawet o trybunach, dopingu itd ale o samej grze. Ale to każdy kto był na meczu na żywo wie doskonale.

To o czym chciałem napisać to pełne zaskoczenie jak można spartolić tak fajną, dużą imprezę. Czytałem już wcześniej o tym, ze zagraniczni dziennikarze piszą o miernym klimacie Eurobasketu, braku reklamy nawet w miastach gdzie 0odbywają sie mecze itp itd. Wczoraj przekonałem się o tym na własne oczy. Poczynając od zajefajnego inaczej miasteczka eurobasketu. Masakra, brak słów. Specjalnie pojechaliśmy z kumplami wcześniej, żeby być 2h przed meczem, pochodzić po owym miasteczku, z nastawieniem, że napewno będzie tam trochę atrakcji, może konkursy jakieś, pewnie dużo stoisk z koszulkami i tego typu. To co zobaczyliśmy to jakieś wielkie nieporozumienie, dwa krzywe kosze na parkingu, kilkoro dzieci bawiących się samemu piłką, oprócz tego jeden namiot z piwem i telebim. Cóż, jaka organizacja takie miasteczko chciałoby sie rzec. Dodając do tego, że na halę zaczęli wpuszczać dopiero 45 minut przed pierwszym meczem to mogliśmy jedynie pospacerować sobie po bulwarach wzdłuż Brdy. Nie lepiej było jesli chodzi o żarcie czy napoje. Tego to już kompletnie nie rozumiem, hala na 8 tysięcy miejsc (było pewnie góra połowa co i tak jest niemało), dzień meczowy trwa od 15:30 do 23 czyli prawie 8h, a do żarcia jedynie jakieś hot-dogi i zapiekanki z ciężarówki Orlenu (gdzie zresztą co chwilę czegoś nie było bo mieli tylko jeden piec i się nie wyrabiali, albo parówki były za zimne :)) i odgrzewane kurczaki w kartonach z KFC. Nie muszę mówić jakie były kolejki między meczami. Generalnie klimat i sama gra super, ale organizacja to wielkie G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż dodać. Mam nadzieję, że to również będzie jakąś wskazówką dla Polskiego Związku Koszykówki, gdzie mecze można, a gdzie nie należy, rozgrywać. Impreza rangi europejskiej, a kibiców potraktowano jak na zawodach okręgówki.

Pisałem o Wrocławiu, dodam jeszcze, że specjalne ogródki dla kibiców funkcjonują jeszcze dziś. Można w większej grupie spotkać się na oglądaniu zawodów z innych miast. Bardzo ważne! Obcokrajowcy bardzo mile widziani przy wspólnym biesiadowaniu. Taka normalna. polska gościnność.

A widzieliście wczoraj w Izmirze, ilu Turków kibicowało Polakom. To jest właśnie prawdziwy sport, prawdziwe widowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...