Skocz do zawartości
kaczo

Discovery HD w ITI :)

Rekomendowane odpowiedzi

[quote]Prawdopodobnie kanał Discovery Channel w HD pojawi się na polskim rynku już w październiku. Discovery HD najprawdopodobniej pojawi się w ofercie programowej nowej platformy grupy ITI. Od 1 października ma ruszyć pierwsza produkcja w HD – cykl podróżniczy Atlas HD.
Adblock
Na zlecenie Discovery Networks powstaje film dokumentalny „Solidarność, początek rewolucji”. Ma on być wyemitowany na kanale Discovery HD w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego 13 grudnia 2006 roku. Emisja oczywiście w Discovery HD.

Kanał Discovery HD Deutschland w wysokiej rozdzielczości jest dostępny w DVB-S2/MPEG-4 w ofercie niemieckiej i austriackiej Premiere HD z Astry 19,2E z 11,914 H. Jest też Discovery HD UK w brytyjskim pakiecie Sky HD (DVB-S2/MPEG-4) z satelity Astra 2B - 28,2E z 12,324 V - tu jest kodowany w NDS.

Discovery HD nadaje również w Kanadzie i USA.

Pojawienie się Discovery HD w Polsce zapewne zainteresuje posiadaczy telewizorów HD Ready o najwyższej rozdzielczości.[/quote]

Źródło: SatKurier.pl [url="http://www.satkurier.pl/?hdtv/&kat=203&id=33904"]http://www.satkurier.pl/?hdtv/&kat=203&id=33904[/url]

Zaczyna się robić naprawdę przyjemnie :lol:

Edytowane przez kaczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oł jeeee! Jestem za!! Ten kanał ma naprawdę bardzo dobrą jakość i w pakiecie Premiere HD nie ma sobie równych pod jej względem! Jeżeli tutaj nie będzie żadnych cięć (bitrate ; - ) ) itd to będzie naprawdę chyba mój ulubiony kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wieslaw' date='31.08.2006, 14:39 ']W HD może nawet bedzie przelot bocianów ! albo może spacery pingwinów !? :)
[right][post="9314"][/post][/right][/quote]


... i historia kamasutry z przykladami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ziomek' date='31.08.2006, 16:36 ']To bylo do przewidzenia. Ja czekam na filmy w HD :)
[right][post="9318"][/post][/right][/quote]

A mało ci jeszcze z binarek i torrentów? :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sciagam filmow :P Nie mam nazisty. Moj odtwarzacz to XBOX z XBMC. Filmy ogladam sobie na HBO i C+.
Chetnie bym cos posciagal z sieci, ale binarek sie boje (nie moge sobie pozwolic na problemy, jak mnie potem zlapia z numery karty kredytowej), a na torrentach mininova nic nie ma (jak znasz lepszy adres, to plis podaj mi na priv).
Jestem wygodny i moge zaplacic ten abonament i miec VOD, kanaly w HD od platformy cyfrowej ITI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ziomek' date='01.09.2006, 00:41 ']Jestem wygodny i moge zaplacic ten abonament i miec VOD, kanaly w HD od platformy cyfrowej ITI :)
[right][post="9359"][/post][/right][/quote]

Tak trzymać :P

PS. prędzej "cię złapią" z IP niż z numeru karty.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...