Skocz do zawartości
landr

Uniwersalny DENON DBP-4010 UDCI

Rekomendowane odpowiedzi

Na amerykańskiej stronie do obejrzenia nowy uniwersalny odtwarzacz Denona 4010 gra ,SACD ,DVD AUDIO i inne formaty, ciekawa propozycja , w Europie pod koniec roku .http://www.usa.denon.com/ProductDetails/5113.asp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już w Europie:http://www.avland.co.uk/aasp/denon/0920/dbp4010ud/dbp4010ud.asp

U nas podobno za kilka dni, cena sugerowana 8900pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niekoniecznie, jak znajomkowi z Hornu jakiś już czas temu napisałem, że DENON DVD-A1UD, kupi co najwyżej ktoś z rodziny Kulczyka, to mi odpisał, że sprzedano ich już kilkanaście, co jak na nasze polskie możliwości, to i tak sukces.

Podpytywałem go w kontekście zmiany mojego LX-91 na DBP 4010 (odtwarzanie SACD, Denon link 4 itd-ponieważ do mojego AVC wgrałem niedawno nowe frimware właśnie z Link 4)), ale mi odpisał, że mając tego LX-a nie widzi sensu żadnej zmiany...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w Polsce jeździ na pl Bugatti Veyron czy Maclareny to co się dziwić że sprzedają się cdki czy bd za 10 tysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale "bidny" ten Denon (oczywiście żartuję i z góry potepiam swoje zdanie :-)).

Jak kogoś uwiera gotówka to juz lepiej wydać na tego marantza www.marantz.com/new/index.cfm?fuseaction=Products.Product&cont=eu&bus=hf&prod_id=3833

cena okolo 20 tys. zl.

Edytowane przez crazy-j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denon ten zostal juz przeswietlony i jak widac na takiego flagowca za taka cene zbudowany jest conajmniej dennie

spojrzcie na te zasilanie czy topowy klocek moze sie chwalic takim zasilaniem?

nie mowie tu o cyfrze bo kazdy player zagra

ale jak to ma grac po analogach np SACD nie wiem kto tutaj ma doczynienia z starymi cedekami topowymi Sony es i pioneer z lat 80tych i 90tych

ale tamte plytki zasilania z reguly szczycily sie poteznymi dwoma trafami i waga odtwarzcza to w wiekszosci zasilanie a nie bajerancka wielka obudowa:) i to grało a nawet gra do dziś:) a tutaj szczycą sie takim badziewiem

LX91 BIJE TEGO DENONA NA ŁEB

najbardziej opłacalnym zakupem z denonow to bdp2010 zasilanie praktycznei tak samo wyglada jak w 4010 jednym slowem porazka dla 4010

http://www.denon.com.hk/images/cms/xl_2009...0450ea664a6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tęsknie za starymi czasami

Kto by nie chciał mieć w chacie nowiutkiej wieżyczki sony ES z DAT'em w komplecie ? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też tęsknie za starymi czasami

Kto by nie chciał mieć w chacie nowiutkiej wieżyczki sony ES z DAT'em w komplecie ? ;)

Dokładnie. Byłem ostatnio w sklepie który nazywa sie HiFi- klubben, a właścicielem sieci jest jest niejaki Lyngdorf (tak ten od NAD-a). Najmniej było właśnie NAD-a i ŻADNEGO Lyngdorfa, głównie był Ipod, LCD i ARGON. Straszna dewaluacja wyrażenia Hi-Fi.

Powalił mnie katalog gdzie w artykule napisano, że nie można z Blu-ray osiągnąc takiej jakości muzyki jak z CD, bo elektronika jest optymalizowna pod blu-ray i video-elektronika tylko czeka żeby zakłócac jakośc dźwięku. Ale jest rozwiązanie, nie gratis, ale wspaniałe, to DENON (wszystko w jednym), który ma bardzo wysoką jakośc komponentów i dobre ekranowanie przed zakłóceniami. A uniwersalne BR dają jakośc muzyki jak z kasetowego magnetofonu (naprawdę to napisali, chyba przetłumaczę to i zamieszczę na luzie, chyba Lyngdorf nie wiedział o tym artykule.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crazy:) dobry DECK (czytaj analogowy magnetofon np znane mi ) sony tck-990es 950es 909 i 808es potrafia zagrać muzyke o ile jest nagrana z dobrego źródła ,tak porządnie jak na tym źródle jak masz srednie ucho mozesz nie wychwycic roznicy miedzy deckiem a cd oczywiscie pisze tu o klockach najwyzszej klasy

taki soniak 990es magnetofon to 13 kg potwor rok produkcji 92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, tylko oni mieli na myśli, że dźwięk będzie jak z kiepskiego kaseciaka i proponują kupno osobnego CD i osobnego BR, nie wnikając w kwestę czy przetworniki będą w CD czy we wzmaku, albo przedwzmaku itd. A sam transport podłączony do przedwzmaka nie wystarczy jako CD i BR ? Po prostu wyciąganie na siłę pieniędzy od klienta...

Wczoraj to się nawet wkurzyłem i chciałem iśc żeby mi podłączyli najgorszy jaki mają BR przez cyfrowe złącze do ich najlepszego wzmaka. Do porównania średniej klasy CD, plus średniej klasy BR plus średniej klasy wzmak. Cenowo zbliżone (nie mają dobrych wzmaków w sklepie) a lepiej zagra ten z zakłóceniami ;) . Ale to rzucanie pereł przed wieprze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
denon ten zostal juz przeswietlony i jak widac na takiego flagowca za taka cene zbudowany jest conajmniej dennie

spojrzcie na te zasilanie czy topowy klocek moze sie chwalic takim zasilaniem?

nie mowie tu o cyfrze bo kazdy player zagra

ale jak to ma grac po analogach np SACD nie wiem kto tutaj ma doczynienia z starymi cedekami topowymi Sony es i pioneer z lat 80tych i 90tych

ale tamte plytki zasilania z reguly szczycily sie poteznymi dwoma trafami i waga odtwarzcza to w wiekszosci zasilanie a nie bajerancka wielka obudowa:) i to grało a nawet gra do dziśB) a tutaj szczycą sie takim badziewiem

LX91 BIJE TEGO DENONA NA ŁEB

najbardziej opłacalnym zakupem z denonow to bdp2010 zasilanie praktycznei tak samo wyglada jak w 4010 jednym slowem porazka dla 4010

http://www.denon.com.hk/images/cms/xl_2009...0450ea664a6.png

Tak tylko w celu sprostowania DBP-4010 nie jest flagowym odtwarzaczem firmy Denon, jest nim na dzień dzisiejszy DVD-A1UD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozrzutność ! :lol: No i takie CINEMIKE potrafi poprawić DENONA - wstyd !!!

Koniecznie załącz fotki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale rozrzutność ! ;) No i takie CINEMIKE potrafi poprawić DENONA - wstyd !!!

Koniecznie załącz fotki ...

Potrwa to jeszcze z tydzien,bo upgrade jest dwustopniowy,ale fotki postaram sie zalaczyc.Sam jestem ciekaw wyniku.21.08.jest dwudniowa wystawa i rozliczne prezentacje w Cinemike -moze sie tez wybiore.pzdr :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...