Skocz do zawartości
chimba

Maly pokoj jaki tv wybrac?? Max 32"

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaki model telewizora radzicie kupic do malego pokoju max 32 cale. Myslalem nad plasma ale najmijeszy jaki widze to panasonic 37 cali chyba ze sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i 32" Lg dokładnie to 32PG6000

Tutaj masz pełen opis

http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actTy...00&model=0#

A czy możesz troszkę bardziej się rozpisać na temat warunków w pokoju

kąty oglądania, czy pokój jest mocno nasłoneczniony, pod co ma być podłączony TV, do czego konkretnie będzie wykorzystywany, rzecz jasna z wyjątkiem oglądania telewizji, a jeśli już, to jakiego typu programy oglądasz najczęściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokoj ma okolo 12 metrow, slonce do poludnia ale sa zeluzje, mam cyfre oraz tv cyfrowa oraz kablowke. Bralem pod uwage tego LG 32 cale ale nigdzie nie moge go dostac niestety:-( Jest duzy wybor lcd ale z tego co czytalem to maja slaby odbior na kablowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to rzeczywiście będzie ciężko go dostać, ale w Twoim przypadku LCD będzie dużo lepszym rozwiązaniem. Na zwykłej kablówce owszem, plazma będzie się spisywała całkiem nieźle, natomiast jeśli posiadasz cyfrę to zdecydowanie LCD, ta plazma ma rozdziałkę 1024x720, a każdy inny LCD 1366x768, no ewentualnie możesz rozglądać się za Full HD. Co do tego słabego odbioru, to wcale nie jest tak źle, jak piszą. Ale wracając do tematu. Modele które mogę polecić z czystym sumieniem to: Sharp lc32dh65, lc32d65, LG 32lh2000, 32lh3000. Nie wiem jeszcze jaki masz fundusz na to przeznaczony. Modele, które podaję to ok. 2000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w Twoim przypadku LCD będzie dużo lepszym rozwiązaniem

a dlaczego ze tak zapytam?

natomiast jeśli posiadasz cyfrę to zdecydowanie LCD, ta plazma ma rozdziałkę 1024x720, a każdy inny LCD 1366x768,

:unsure: i to i to jest hd ready widzisz roznice pomiędzy 1024x720 a 1366x768 :( ?

no ewentualnie możesz rozglądać się za Full HD

szczególnie przy 32 calach :)

moja rada kup 42 cale plazme , cali nigdy nie za duzo ,a stosunek jakosci do ceny w tej chwili przy plazmach jest bezkonkurencyjny

42 cale plazme spokojnie kupisz w budzecie do 2000 zł

Edytowane przez Robert Luczynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jaki model telewizora radzicie kupic do malego pokoju max 32 cale. Myslalem nad plasma ale najmijeszy jaki widze to panasonic 37 cali chyba ze sie myle.

Philips 32PFL7404H (jest to model 2009r) mam ten TV, super odbiór, ale cena w necie około 2500 zł.

Poczekaj - dołóż te 500 zł. a na pewno będziesz zadowolony.

Wyświetla bardzo dobry obraz, lepszy od Sony, Samsunga, LG czy Sharpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja 4 wypowiedź na forum, a wszędzie to samo.

Wiem że modne w Polsce jest chwalenie się tym co się ma, ale skoro już udzielasz odpowiedzi i to w dwóch praktycznie takich samych wątkach to proponuję byś uzasadnił czym ten Philips jest lepszy od Sony, Samsunga, LG czy Sharpa.... wielu osobą taka odpowiedź na pewno się przyda !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega andrzej_abc to zaraz chyba odpocznie sobie od forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...