Skocz do zawartości
mwisniewski

Blu-ray: Łowca Androidów z napisami PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na allegro pojawiło się coś takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=694091475

Gość twierdzi, że Łowca ma napisy PL a Valikria lektora, czy ktoś z Was może potwierdzić, że niemieckie wydania mają taką specyfikację jak podaje gość w opisie aukcji?

pzdr

mwisniewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba już się pojawił i poprawcie mnie, ale o ile pamiętam to przy niemieckich wydaniach powaliło się dystrybutorom i ścieżki Portugalskie opisują jako Polskie (no bo tam jest P, a u nas PL)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat chyba już się pojawił i poprawcie mnie, ale o ile pamiętam to przy niemieckich wydaniach powaliło się dystrybutorom i ścieżki Portugalskie opisują jako Polskie (no bo tam jest P, a u nas PL)...

tak, ale wygląda że Valkiria jest wyjatkiem

6940914751.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łowca ma polskie napisy tylko w dodatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej sie nie zanosi, a wydanie 5-plytowe nie jest 5xblu-ray tylko kombinowane, znaczy 3x bluray + 2x dvd...., tutaj w przeciwienstwie do dvd... nie ma mozliwosci zakupienia z napisami pl... niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no raczej sie nie zanosi, a wydanie 5-plytowe nie jest 5xblu-ray tylko kombinowane, znaczy 3x bluray + 2x dvd...., tutaj w przeciwienstwie do dvd... nie ma mozliwosci zakupienia z napisami pl... niestety

1 Płyta ?? To chyba ku... jakiś żart. Kupiłbym tylko to wydanie 5 dyskowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma ochote kupować wydanie kolekcjonerskie. Ja tam jestem zadowolony z tego 1-płytowego, tylko pytanie jaka to wersja będzie. Mi najbardziej odpowiada ta z narratorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to oczywiście ostatnia wersja FINAL CUT z zaniebieszczonym filtrem na obrazie - o wersji z NARRATOREM i happy endem możesz zapomnieć, choć Fani taką wersję BD z PL oczywiście posiadają .....

5 płytowe wydanie nie ma PL napisów i nie ma co liczyć, że w takiej formie zostanie wydane w PL , to nie ten rynek ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem polską wersję Łowcy Final Cut (dwie płyty, jedna DVD-dodatki) - 69,99zł w MM Gdańsk) i jest to identyczne wydanie (te same parametry) co za granicami naszego kraju. Posiadam wydanie 5 płytowe więc zrobiłem bezpośrednie porównanie. Za taką kasę uważam, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy MM ma jakąś wyłączność na ten film? Nigdzie w internecie nie mogę tego kupić. W każdym sklepie produkt jest niedostępny. Nawet parę dni temu złożyłem zamówienie na merlinie i też płyty nie mogli mi wysłać, tylko zwrócili mi kasę.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie w internecie nie mogę tego kupić. W każdym sklepie produkt jest niedostępny.

Spróbuj TUTAJ

Na chwilę obecną produkt "dostępny natychmiast"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym filmie (nasze wydanie) jest wszystko w porządku z dzwiękiem? Np. w scenie gdy ford ściga kobitkę na ulicy, nie wszystkie dźwięki z otoczenia są ok (trzaski). Sam nie wiem, film jest stary, ale w żadnej recenzji nie spotkałem się z narzekaniem na dzwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma tego filmu czy co? Nich ktoś napisze jak jest z tym dzwiękiem, bo nie wiem czy to coś z płytką, moim sprzetem czy jednak tak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zrobił sobie z polskim napisami wersję z narratorem? Miałbym sprawę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:57:16 , 1.57:25 czy 1:56:34 ?

Voila .....

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to mnie korci aby do najdłuższej wersji z narracją i happy endem dołożyć jeszcze sceny dodane w wersji reżyserskiej - to by dopiero był "biały kruk".

Gdyby znalazł się jakiś Mega-Fan do pomocy przy korekcie językowej i stylistycznej napisów ( najlepiej Tomka Beksińskiego - leciało kiedyś w TV ) to byłoby fajnie...

Info na priva.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i ściąga ....

blader.jpg

- wersja reżyserska ( z jednorożcem ) bez happy endu

- wersja kinowa ocenzurowana ( brak mocnych scen z zastrzelenia Pirs, duszenia Tyrela, wbicia w rękę gwoździa) - z happy endem

- wersja kinowa bez jakiejkolwiek cenzury - z happy endem i z narratorem.

Miałem na myśli stworzenie wersji jakiej nikt nigdy nie wydał - do wersji kinowej z narratorem chciałbym dodać jedną scenę z jednorożcem.

To byłby hicior, alee jest problem, bo Scott zmienił w tej scenie muzykę i to zaburza ciągłość dźwiękową z następną sceną - trzeba by nad tym

posiedzieć i podłubać, a brakuje softu aby dokładnie co do klatki dokonać cięcia i klejenia.

Jakieś pomysły ? :)

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...