Skocz do zawartości
janek_pl

NOWY TViX M-6600

Rekomendowane odpowiedzi

mam napisy srt które odtwarzam np. na WDTV i idą bez problemów a na Tvix-ie nie, bez polskich znaków to co mam przerobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam napisy srt które odtwarzam np. na WDTV i idą bez problemów a na Tvix-ie nie, bez polskich znaków to co mam przerobić?

Ustaw w Tvix kodowanie na "East Europe" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za być może proste pytanie ale gdzie to kodowanie się ustawia w menu na East Europe?, szukałem ale ... no cóż nie dopatrzyłem się.

Edytowane przez lesar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki za być może proste pytanie ale gdzie to kodowanie się ustawia w menu na East Europe?, szukałem ale ... no cóż nie dopatrzyłem się.

normlanie masz w ustawieniach, napisy i tam masz kodowanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na pewno mam 6600 w wersji N i niestety nie ma opcji kodowania EE? W opcjach można zmieniać tylko kolor czcionki a podczas wyświetlania filmu w opcjach innych wielkość, przesunięcie czasu oraz pozycje. Tak więc jak ktoś może mi wskazać jak ją odnaleźć z praktyki sam to widział w ustawieniach to będę wdzięczny? Proszę o wskazanie ścieżki. Być może mam jakąś lipną wersję. Dodam, że mam soft 1.8.7 tej nowej bety nie wgrywałem.

Podana w poprzednim wątku przez Jado ścieżka Setup>Misc>Change default subtitle encoding>C. Europe dotyczy chyba tylko 6500 bo ja takiej w 6600 nie mam.

Edytowane przez lesar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma racje w 6600n i ja nie moglem tego znalezc jak wrzucisz do folderu z filmem osobno napisy nie czyta polskich znakow przepusc napisy i film przez mkvmerge i po problemie wtedy czyta elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się u dystrybutora że już niebawem będą napisy działały okej w 6600. Śledzić należy stronę tvix.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezly wal jak mozna pisac w opisie produktu ze czyta polskie znaki skoro naprawde nie? Przeciez to oszustwo na potege. Od dwoch dni mam 6600 i nie ma mozliwosci zeby czytal pl znaki jedynie jak zmienisz menu na czeskie ale wtedy cale menu jest zj bo czesku !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma mozliwości jak MÓJ czyta bez problemu. Zawsze czytał- z każdym softem - nic w nim nie musiałem grzebać.

Nie sprzedaję TVIX'aani go nie reklamuję - jestem tylko jego uzytkownikiem od 1.5 miesiaca - po co miałbym sciemniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi ze Ty sciemniasz chodzi mi o firme divico. Odnosnie Ciebie posiadasz 6600 czy 6500 bo z tego co wyczytalem 6500 czyta polskie napisy a 6600 ( ktorego ja posiadam ) nie czyta i próbuje dociec dlaczego. Format .srt i jak jest polskie ó z kreska albo é to jest przerwa albo jakies cyfry problem z kodowaniem. W 6500 byla mozliwosc zmiany kodowania regionu a jak jest w 6600 bo przegrzebalem cale menu i nie mam takiej opcji a dodam ze mam najnowszy soft. dzieki wiekie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 6600, kupiony tu u nas a nie tam u nich - żadnych kombinacji w menu, wgrywania, dogrywania itp

Wrzucam /film/ i oglądam- wszystko

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...