Skocz do zawartości
skalasz1

Glosniki surround back-czyli dwa dodatkowe do 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Prosze wszystkich ktorzy posiadaja systemy 7.1 o napisanie kilku slow na temat swoich odczuc podczas odsluchow.Zastanawiam sie nad kupnem dwoch dodatkowych glosnikow do mojego

systemu 5.1, ale mam duzo watpliwosci czy jest sens i czy warto?

Z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to musiałbyś coś więcej powiedzieć o konfiguracji twojego kina domowego. Rozmiar pokoju, źródło dźwięku, gdzie znajduje się miejsce odsłuchu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to musiałbyś coś więcej powiedzieć o konfiguracji twojego kina domowego. Rozmiar pokoju, źródło dźwięku, gdzie znajduje się miejsce odsłuchu....

Rozmiar pokoju to 4,5 na 4 metry,zrodlo dzwieku to Denon 3808,bluray Sony BDP-S350,subwoofer-SVS PB12-Plus,glosniki Tannoy,a miejsce odsluchu idealnie wpisane w kolo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokój jest na tyle niewielki że nie będzie tragedii jeśli tam tych dwóch kolumienek nie będzie ale....no właśnie ale... ja bym sie na pewno nie powstrzymał i je wstawił. Musisz mieć świadomość tego ze to nie będzie jakaś piorunująca różnica (szczena ci nie opadnie) ale pozwoli dopełnić cały efekt kina domowego :(

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat bo właśnie wymieniam fronty i centralny na jbl studio L (2xl820 i 1xlc2). Więc mam dwie kolumny które mogę dać na surround back, tylko nie wiem czy jest sens znowu bawić się z kablami, trzeba przekonać małżonkę itp. :blink:

Ponieważ większość wydań BD to nadal dźwięk 5.1 to zastanawiam się co się dzieje z dźwiękiem 5.1 puszczanym na systemie 7.1. Mój H/K ma dolby pro logic IIx więc powinien zrobić z tego 7.1 ale czy to będzie lepiej grało? Co dokładnie poleci w LB i RB??

Edytowane przez montas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...