Skocz do zawartości
Malibu

Jakie KD ? Klipsch czy Monitor Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem na kupnie zestawu KD do swojego pokoju 20m2. I nie wiem dokładnie jaki zestaw zakupić.

Zastanawiałem się nad Onkyo 606 z Monitor Audio Bronz (br6,br-lcr,br-fx,brw-10) lub z Klipsch Reference SET52 z subem RW-12. KD było by przede wszystkim wykorzystywane do filmów na Blu Ray i trochę w mniejszym stopniu do muzyki. Jak myślicie ktory zestaw byłby lepszy a może coś innego ??

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście polecam kef iq 70 lub 90 30 60,słuchałem jednych i drugich przy onkyo i dla mnie wyparły monitor audio w przedbiegach,ale jesli masz zamiar kupic głosniki,to tylko ODSŁUCH ODSŁUCH ODSŁUCH,NIKT ZA CIEBIE LEPIEJ NIE WYBIERZE,musisz posłuchac kilku i wybrac te które ci najbardziej pasują,polecam do odsłuchu SALON FUSIC w Lubiniu,rewelacja obsługa i doradztwo, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klipsch to typowe kinówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jestem na kupnie zestawu KD do swojego pokoju 20m2. I nie wiem dokładnie jaki zestaw zakupić.

Zastanawiałem się nad Onkyo 606 z Monitor Audio Bronz (br6,br-lcr,br-fx,brw-10) lub z Klipsch Reference SET52 z subem RW-12. KD było by przede wszystkim wykorzystywane do filmów na Blu Ray i trochę w mniejszym stopniu do muzyki. Jak myślicie ktory zestaw byłby lepszy a może coś innego ??

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Jeśli na prawdę tak typowo do kina domowego to Klipsch bo mają miękki bas i całkiem fajną przestrzeń ale ogólnie to sprawdź sobie np Magnata quantum 605- tania i całkiem ciekawa kolumn jak na pokój 20m2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może gdzie w Krakowie jest możliwośc odsłuchania Klipscha ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klipsch to typowe kinówki...

Potwierdzam :P Dodam że przy tym bardzo dobrze się sprawdzają :) Kino to ich żywioł . Mają bardzo dobrą sprawność prawie 100db a to daje możliwość uzyskania dobrego pasma przenoszenia przy nie zbyt głośnym słuchaniu. Co je bardzo wyróżnia z pośród konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...