Skocz do zawartości
Deimos

Denon BD nowe firmware

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję , już wgrałem nowy FW 1,119 , narazie nie widzę różnic...nadal BD Lionel Richie nie gra ,tylko menu i stop, tak w 1800 i 2500 , a PS3 odtwarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1800 i 2500 to generalnie to samo wiec nie ma sie co dziwic

Czy to firmware zadziałe też w Funai? Bo przecież jest identyczny jak Deneon 1800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię

kazdy firmware ma tzw flagi które sprawdzają co jest wpisane w pozycji MODEL NO danego urządzenia

chodzi o to by ktos sobie nie zapakował do Funaia firmware po którym w menu bedzie stało DENON- i na odwrót

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wątpię

kazdy firmware ma tzw flagi które sprawdzają co jest wpisane w pozycji MODEL NO danego urządzenia

chodzi o to by ktos sobie nie zapakował do Funaia firmware po którym w menu bedzie stało DENON- i na odwrót

Szkoda, że tematyka BR jest jeszcze tak mało popularna, przynajmniej w stosunku do dekoderów satelitarnych, gdzie softy są do wyboru (oczywiście przy popularnych markach np. Ferguson, był nawet program do zmieny nagłówka, żeby można było wgrywać do innego modelu). Gdyby dobrze się pobawić to pewnie większość nowych odtwarzaczy radziłoby sobie z matroską i DivX-HD, producenci nie mogą oficjalnie dać bez licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie wsyztsko bazuje na tych samych - lub podobnych - komponentach

Masz 100% tacji

Choc np taki Pioneer trochę wywija. Niby jest na Sigmie ale do tego dobudował własną część elektroniki i ...firmware przytyło z 50 do 100 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając w ostatnim AV porównanie trzech BD odniosłem wrażenie, że red. Kulpa ze wstydem zmuszony był do napisania o wyższości LG BD370 na resztą towarzystwa.

Jedyny na rynku z pasywnym chłodzeniam, najszybszy, w zasadzie wszystko mający LG pozostawia daleko w tyle resztę rynku.

Kocham takie sytuacje.

I to w cenie 700 zł.

Redaktorom oraz ukrytym dealerom pozostaje poetyzowanie o odcieniach kwadratowych czaso-kształtów na platynowych RCA.

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest znów nowy FW do Denona 2500 i 1800 o numerze 1,120 i muszę przyznać ,że po wgraniu ,wreszcie zagrał mi BD Lionel Richie Live.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest znów nowy FW do Denona 2500 i 1800 o numerze 1,120 i muszę przyznać ,że po wgraniu ,wreszcie zagrał mi BD Lionel Richie Live.....

Witam. A czy ktoś może napisać w jaki sposób wgrywa się firmware - proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wejdz tu.http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=17490

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje już zrobione niemniej jednak jak miałem problem tak nadal go mam . Zgrałem dane ( foty, filmy, rysunki ) ogólnie pliki avi, jpg ,na nośnik BD-RE i BD-R za pomocą programu Nero 9 niestety po włożeniu do stacjonarnego odtwarzacza Denon 2500 nie widzi on jej zawartości . Gdzie popełniłem błąd ? Jeżeli ktoś może proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to taką zawartosc mozesz pakowac tylko na dvd-r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje mobor ! Jestem nowicjuszem w tej materii i dlatego zapytałem. Czyli dobrze rozumiem ze wszelkiego rodzaju dane typu zdjęcia , lub filmy z wakacji mogę przechowywać na nośniku BD-RE lub BD-R i na komputerze będzie to widoczne a jezeli chodzi o stacjonarny odtwarzacz w tym przypadku Denon 2500 to mogę o tym zapomnieć - nie zobaczy tych danych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...