Skocz do zawartości
axl2000

BD-HP20 a film "Hancock"

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądał ktoś hancocka na tym odtwarzaczu? Mam co pare minut 2-3s pauzę w filmie, obraz zamiera, znikają ikonki z amplitunera, i za chwile jedziemy dalej normalnie, i za pare minut znowu...

do tego menu dziala strasznie powoli i skokowo (w QoS też, za to film leci płynnie)

Ten odtwarzacz jest taki kijowy? Sprzedawać na allegro i uciekac od tego jak najdalej czy da rade coś zrobić? Firmware z kwietnia 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
laser out

Jest na gwarancji, prosic o wymiane lasera? Juz przeszło to skakanie Hancockowi :/ Nie wiem jak to załatwić....skaczące menu w filmach wystarczy jako "powód" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam player i nie stwierdziłem żadnych problemów na tym filmie ani (jak dotychczas) na żadnym innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki sam player i nie stwierdziłem żadnych problemów na tym filmie ani (jak dotychczas) na żadnym innym.

A jak z szybkością ładowania się oraz głównie - MENU. U mnie menu skacze jak gra komputerowa kiedy ma 2-3fps. I w Hancocku i w Quantum of Solace, wybieranie sceny podczas oglądania filmu graniczy z cudem, na przeskoczenie "obrazka" czekam 2 sekundy.

Tak ma być czy laser lub coś do wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to są oryginalne filmy i bez "sieci" widocznych rys, to laser. Nie napisałeś jak masz to wszystko połączone. Czasami potrafi mieszać wadliwy kabel hdmi.

Jeśli oglądasz piraty, to sorry winnetou. Masz do czynienia z kompresją z BD-50 do BD-25 całości materiału oryginalnego. Nie ma cudów, zwłaszcza jak coś wcześniej ważyło ze 40 GB. I potem masz pokaz slajdów w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to są oryginalne filmy i bez "sieci" widocznych rys, to laser. Nie napisałeś jak masz to wszystko połączone. Czasami potrafi mieszać wadliwy kabel hdmi.

Jeśli oglądasz piraty, to sorry winnetou. Masz do czynienia z kompresją z BD-50 do BD-25 całości materiału oryginalnego. Nie ma cudów, zwłaszcza jak coś wcześniej ważyło ze 40 GB. I potem masz pokaz slajdów w menu.

Oryginały jak najbardziej. Nie toleruje piratów, nie wyglądja ładnie na półeczce. Płytki niskazitelne, jak mają rysę jakąś to sprzedaje na allegro i kupuje nowe, takie zboczenie.

BD podpięty do TV za pomocą 0,75m kabla ProWire, w momencie freeza podczas oglądania filmu z amplitunera znikają ikonki głośników (dźwięk idzie przez optyczny kabel) więc HDMI nie ma tu nic do rzeczy, probowalem też z 3m innym HDMI ale to samo się dzieje.

Co powiedzieć ludziom z serwisu jak przyjadą?

Menu tnie się zawsze to moge im pokazać, płyty ładują się wieki (oprocz płyty NEXT ale ona nie ma animowanego menu i wogole jest jakas okrojona) ale akurat BD może mięć dobry dzień i może nie ciąć filmów (przed chwilą dałem ojcu do obejrzenia QoS i raz się zacięło na około 2s i to dopiero po 8 minutach filmu więc warstwa czy coś nie ma tu nic do rzeczy).

Mogą nie wymienić lasera "bo u nich jest wszystko ok"?

Załamka, nowy sprzęt :/

Edytowane przez axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj PW.

Z tego co piszesz to na 99 % kłania się serwis lub 1% wymiana softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...