Skocz do zawartości
Sofo

Samsung bd 3600

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączam do LCD: Samsung 40A656A1,

Stworzyłem hasło dla użytkownika ale mnie wkurza włączanie kompa i wpisywanie hasła w XP więc wywaliłem.

Zastanawiam się nad jakimś dyskiem z LAN i tam wrzucać filmy i żeby działał mi z 3600 a możne i jeszcze tunerem SAT (nokia DBOX2).

Pozdrawiam.

Edytowane przez szamcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do właścicieli BD-P3600. Czy jest możliwość wyboru jednocześnie wyjśca optycznego i analogowego 7.1 ?

To znaczy żeby na oby dwóch był dźwięk.

Troche to zawiłe ale mam starszy amplituner i starsze formaty dźwięku -DOLBY DIGITAL i DTS (ex es) puszcze optykiem a nowsze analogiem.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na sucho aktywując w menu czy się wzajemnie nie wykluczają? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przelecialem szybko ale z tego co zauważyłem wzajemnie sie wykluczają.

Edytowane przez szamcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI :-)

Jak tylko odłoże kase to zaopatrze się w to cudo.

POZDDRAWIAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie masz polskiego jezyka???

Edytowane przez Sofo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czytam i czytam i chyba znalazlem cos dla siebie. Ale jak to bywa to mam pare pytan:

- czy przez siec odczyta mi film blu-ray (lub dvd) z katalogu lub pliku *.iso ?

- zapowiadane bylo odczytywanie plikow DivxHD, czy jest tak faktycznie ?

- i tak dla formalnosci, pliki do filmow w formacie *.txt ta osblugiwane ?

- odczyt z pendriva jest, ale czy czyta z pena sformatowanego w ntfs ?

Jesli by spelnial te wymagania i dodatkowo w przyszlosci pliki *.mkv to nie potrzeba nic innego, wystaczy maly serwerek plikow i odczyc z niego przez siec lub z archiwum plyt.

Bede wdzieczny za odopowiedzi jesli ktos u siebie moze to sprawdzic.

Pozdrawiam, Christian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie odczyta pliku-filmu jako *.iso chyba że emulujesz go jakimś programem np. Deamon Tools i udostępnisz.

Niestety nie posiadam ani DivXHD, ani BlueRay narazie, ale mam filmy DivX i moge sprawdzić współpracę z plikami *.txt pod wieczór jak wróce do domu. Co do pendrive tez jeszcze nie sprawdzałem ale mogę to zrobić jak wróce do domu.

Pozdrawiam.i

Edytowane przez szamcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jezeli chodzi o txt to nie ma problemu. nazwa pliku txt musi byc taka sama jak filmu.

jezeli chodzi o ntfs to czyta ale do jakiejs tam wielkosci. w sierpniu wyjdzie aktualizacja i bedzie wszystko czytal w ntfs i mkv tez

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to swietnie, dzieki za informacje ;)

A jak wyglada odtwarzanie innych plikow przez siec, mp3, divx, zdjecia, sa jakies problemy ?

Z drugiej strony jesli by to wszystko potrafil, nie musial bym kupowac odtwarzacza sieciowego, ewentualnie jakis dysk sieciowy ;)

Edytowane przez Rewident

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mp3, divx i zdjeciami nie ma zadnego problemu. jedyne na co zwrocilem uwage to jezeli plik nazywa sie *.MP3 to go nie widzi. ale moze juz to poprawili bo sprawdzalem to w poprzedniej wersji. musi byc *.mp3

nie wiem jak z dyskiem sieciowym. bo on pyta o nazwe uzytkownika i haslo wiec nie wiem.

pod windowsem widzi wszystko i od nowej wersji widzi caly dysk a nie tylko katalog konkretny.

wystarzy wpisac jako katalog do ktorego chcesz sie dostac ze nazywa sie np D i potem dziala

milej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bajer ;)

Ech zeby czytal tez blu-ray z katalogu...

Ale jesli ma byc od Sierpnia *.mkv to moze tez w HD, wiec zawsze mozna przerobic :-)

Dzieki za wszystkie odpowiedzi, zaczynam zmiekczac zone i odkladac kase na jakies male kino domowe do tej zabawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj zakupiłem to cacko i niestety mam problem. Zrobiłem aktualizację ale niestety nie czyta polskich napisów ( pomimo tej samej nazwy co plik wideo) oraz nie mogę połączyć się z komputerem. Mam hasło itp i nic ani automatycznie ani ręcznie nie widzi nic. Wykrył sieć bezprzewodową ale połączyć się nie chce. Czy ktoś może miał podobne problemy?

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Małe sprostowanie. Polskie napisy jednak czyta ( czyli aktualizacja załadowana) ale nadal problem połączenia z komputerem pozostał. Nie wiem czy to ma znaczenie ale komp kupiony w USA i może jakieś zabezpieczenia sieci są albo coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,

Małe sprostowanie. Polskie napisy jednak czyta ( czyli aktualizacja załadowana) ale nadal problem połączenia z komputerem pozostał. Nie wiem czy to ma znaczenie ale komp kupiony w USA i może jakieś zabezpieczenia sieci są albo coś podobnego.

NA pewno musisz udostepnic ten katalog na kompie zeby mozna bylo miec do niego dostep z sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że udało mi się udostepnić folder ale dostać do niego mogę się tylko poprzez manual ( i czy wy tez tak macie ze za kazdym razem jak wlaczam BD to nie widzi sieci i musze przejsc przez ustawienia reczne ponownie?) . Drugi sposob czyli przez auto niestety nie działa. Sieć jest widoczna ale nie widzi zadnych udostepnionych plikow ( za pierwszym razem mi sie udalo ale po ponownym wlaczeniu BD juz nie - próbowalem chyba z 10 razy i nic).

Czy komus przychodzi jakis pomysl jak to rozwiązac?

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy może któryś z właścicieli modelu 3600 spotkał się z tym że filmy po pewnym czasie odtwarzania zaczynają przerywać, ja niestety zakupiłem model 3600 w poprzednim tygodniu, i w weekend chciałem pooglądać jakieś filmy, niestety podczas oglądania jednego z filmów po około godzince oglądania dźwięk i obraz zaczął bardzo przerywać trochę wygląda to tak jak by się przegrzewał czy coś bo jak go wyłączyłem na trochę (około 15min.) i później wrzuciłem ten sam film to czytał w tym samym miejscu filmu bez żadnych problemów, próbowałem na paru płytach i jest tak samo, poprzednio miałem model samsunga 1500 i nie miałem takich problemów a ten nowy stoi na tej samej półce co ten stary i nie powinien mieć problemów z chłodzeniem, dodam jeszcze że soft jest najnowszy nie chce się aktualizować a jest podłączony do Internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z nim inny problem. Manualne połączenie do sieci działa bez problemu natomiast poprzez auto za kazdym razem musze wpisywać użytkownika hasło itp. Czy wy też macie ten problem czy automatycznie łączy wam sie z siecią.

Poza tym nie wiedziałem że wyjście USB ma ograniczenia odnośnie wielkości podłączanego urządzenia z pamięcią. Podłączając pendriva 2 GB widzi go od razu natomiast po podłączeniu dysku zewnętrznego 750 GB niestety nie dzieje się nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego oddałem do serwisu bo te przycięcia to po prostu masakra, a co do sieci to tak niestety działa automat działa ale bardzo kiepsko już nie pamiętam jak trzeba ustawić w kompie żeby go znajdywał ale jak go odbiore to napisze jutro mam dzwonić także może go jutro odbiore:) do puki go nie odbiore to musi mi starczyć p1500, ale też nie jest zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie kiedy dokladnie będzie ten nowy soft obsługujący mkv ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś sprawdził czy widzi po USB zewnetrzne dyski o poj. 1TB ???

Mam zamiar kupić tego BD, wczesniej zastanawiałem się nad WD TV ale po informacji, że 3600 ma obsługiwać mkv. takie rozwiązanie by było dla mnie ciekawsze.

Chyba, że się mylę...

3600 bedę miał na pewno i nie wiem czy jest sen kupowania WD.

Czy jakość obrazu będzie lepsza dla filmu puszczonego z zewnetrznego dysku podłączonego do BD3600 czy też do WD ? Czy też taka sama i nie ma różnicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...