Skocz do zawartości
mrozik

Czy ktoś namierzył nowy model BR od ONKYO ?

Rekomendowane odpowiedzi

...jakieś info w sieci o następnych playerach BD od Onkyo ?

Zdałoby się coś ładniejszego, w lepszej cenie i mniej funaiopodobnego.. :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to - kup Funai i doklej logo ONKYO - efekt ten sam ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie licz na to - kup Funai i doklej logo ONKYO - efekt ten sam ! :blink:

I nawet ma 435 mm szerokości, jak Onkyo.. :P Pasuje do ampli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie ;)

Parę miechów szukałem zapowiedzi czegoś ze stajni Onkyo, następcy BD606.. W normalnej cenie.

I nic, cisza. Zero szumu w sieci.

No to kupiłem Panasa, bo bez łaski - nie wydam majątku na Funai z naklejką Onkyo.

I co ? Miesiac później wychodzi BD507... :)

Nosz qr..... :)

A niech się w nos teraz ugryzą <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem, że tak będzie ;)

Parę miechów szukałem zapowiedzi czegoś ze stajni Onkyo, następcy BD606.. W normalnej cenie.

I nic, cisza. Zero szumu w sieci.

No to kupiłem Panasa, bo bez łaski - nie wydam majątku na Funai z naklejką Onkyo.

I co ? Miesiac później wychodzi BD507... :dobani:

Nosz qr..... ;)

A niech się w nos teraz ugryzą :rolleyes:

ale czy zależało Ci tylko na naklejce Onkyo ? czy na jakości, bo w testach ten Onkyo przegrywa z większością playerów BR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, bo tutaj piszą o nim w samych superlatywach: http://www.areadvd.de/hardware/2009/onkyo_dv_bd507.shtml

W konkluzji: skalowanie obrazu excelent + bardzo dobry dźwięk po HDMI + bardzo dobra dynamiczna redukcja tzw. szumów obrazu...

a w Video Home Vision nr 10/2009 na 6 testowanych BR (Denon DBP-2010, Harman Kardon BDP10, LG BD-390, Pioneer BDP-LX52 i Sony BDP-S760), Onkyo zajął przedostatnie miejsce i wyprzedził tylko Harmana i znacznie przegrał z 4 pozostałymi, a w łącznej tabeli zajmuje 23 miejsce i wśród nowości zajmuje jedno z ostatnich miejsc, Onkyo 606 jest na dole tabeli 6 pozycji za 507.

a w Hifi Test TV Video poprzednik, czyli Onkyo 606 zajmuje 3 miejsce od końca wyprzedzając tylko Funaia i Sharpa na 20 modeli

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o wykasowanie posta

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy zależało Ci tylko na naklejce Onkyo ? czy na jakości, bo w testach ten Onkyo przegrywa z większością playerów BR

No pewnie, że na naklejce, jak większości audio- i videofili :P

No i na kompatybilności wyświetlaczy rzecz jasna... Bo na czym, skoro gałki głośności nie ma, jak również audiofilskich dodatków typu skóra wielbłada... :)

Czytając testy zawsze mam świadomość tendencyjności.. A po drugie co one są warte, skoro wszystko jest i tak robione na trzech czipach na krzyż ? Czasem wręcz już smiesznie i karykaturalnie wyglądają te próby wymęczenia "opinii", żeby coś spłodzić :) Np. takie rarytasy:

bardzo dobry dźwięk po HDMI

A wszystko okraszone wzruszającymi pejzażami pt. "przepiękny, egzotyczny zagajnik dziesięciu kondensatorów elektrolitycznych widziany z perspektywy obiektywu pod kątem 10 stopni....".... HMmmm.. :P

W kółko to samo, tylko zestaw wad i zalet mieszają....

Ale tera to już czekam na conajmniej trzeci model, bo nie bede się pozbywał Panasa za pół darmo :)

Edytowane przez mrozik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...