Skocz do zawartości
Be3

Noo to n-ka podpadła

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam sobie jakiś kanał, a tu nagle wszystko zasłania mi informacja, że ZA DWA dni mam zapłacić fakturę! Płacę regularnie wszelkie rachunki, ale czasem zdarza się, że termin przypadnie w niedzielę, albo święta i przyznam dostawałem upomnienia, że mam jakieś dwa dni opóźnienia. IMHO wysyłanie upomnień PRZED TERMINEM to chyba "jakaś nowa świecka tradycja". Dla mnie to chyba czas na zmianę dostawcy kontentu?

Pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
upomnienia za 2 dniowe opoznienie? to mozliwe w "n"?

Przeca piszę - żadnego opóźnienia - DWA DNI PRZED TERMINEM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisali w info o cyfrowych płatnościach to informacja przychodzi do każdego aby przypomnieć, że kończy się miesiąc i trzeba zapłacić. I co w związku z tym jest strasznego? Naciskasz ok i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądam sobie jakiś kanał, a tu nagle wszystko zasłania mi informacja, że ZA DWA dni mam zapłacić fakturę! Płacę regularnie wszelkie rachunki, ale czasem zdarza się, że termin przypadnie w niedzielę, albo święta i przyznam dostawałem upomnienia, że mam jakieś dwa dni opóźnienia. IMHO wysyłanie upomnień PRZED TERMINEM to chyba "jakaś nowa świecka tradycja". Dla mnie to chyba czas na zmianę dostawcy kontentu?

Pozdawiam

Pod spodem masz informację, dziękujemy klientom którzy już zapłacili. To nie jest aktualna informacja tylko przypomnienie, gdybyś zapomniał zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i przyznam dostawałem upomnienia, że mam jakieś dwa dni opóźnienia

o tym pisalem mowiac 2 dni opoznienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądam sobie jakiś kanał, a tu nagle wszystko zasłania mi informacja, że ZA DWA dni mam zapłacić fakturę! Płacę regularnie wszelkie rachunki, ale czasem zdarza się, że termin przypadnie w niedzielę, albo święta i przyznam dostawałem upomnienia, że mam jakieś dwa dni opóźnienia. IMHO wysyłanie upomnień PRZED TERMINEM to chyba "jakaś nowa świecka tradycja". Dla mnie to chyba czas na zmianę dostawcy kontentu?

Pozdawiam

"Czytam, głównie czytam i za to... wyleciałem z paru forów... bo nie piszę (głupot)"

Pozostań przy swoim motto ...

Czy na prawdę ludzie nie mają innych problemów ? Wystarczy kliknąć OK ... To taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Czytam, głównie czytam i za to... wyleciałem z paru forów... bo nie piszę (głupot)"

Pozostań przy swoim motto ...

Czy na prawdę ludzie nie mają innych problemów ? Wystarczy kliknąć OK ... To taki problem ?

Mają...

a jakbym nagrywał program ?? Miałbym plansze zamiast meczu.

Kretyński pomysł z tymi fakturami, powinno być możliwość wyłaczenia tego - tak samo jak aktualizacji automatycznych, które co noc robią to samo - przerywają program.

Ja dzwoniłem do nich - poleciało mięso. Kretyn to chyba wymyślił !!! :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mają...

a jakbym nagrywał program ?? Miałbym plansze zamiast meczu.

Kretyński pomysł z tymi fakturami, powinno być możliwość wyłaczenia tego - tak samo jak aktualizacji automatycznych, które co noc robią to samo - przerywają program.

Ja dzwoniłem do nich - poleciało mięso. Kretyn to chyba wymyślił !!! :-(

Żeby na Ciebie nie poleciało mięso jak przyjdzie ci kiedyś pracować w jakimkolwiek punkcie BOK , Typowo Polskie buraczane zachowanie , żal ...

Nagrywasz program przy wyłączonym boxie , prawda ? Wtedy żaden komunikat nie "wyskoczy" . Ewentualnie nagrywasz program , podczas oglądania innego kanału - na nagraniu nic nie wyskoczy ... Nagrywasz oglądany aktualnie program (choć nie wiem czy takie plansze się nagrywają , nie miałem jeszcze takiego przypadku) wciskasz na pilocie OK , który masz przy udzie ... ile ci to zajęło 1 s - 5 s ? Rzeczywiście STRASZNE :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywasz program nie plansze, plansza idzie z softu!!!!!

To tak samo jak na nagrywanym programie jesteś w epg lub w info, przecież to się Tobie nie nagrywa, podobnie jaki jakiekolwiek inne alerty. To chyba logiczne!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po rozpatrzeniu wszystkich możliwych opcji przeze mnie , i po utwierdzeniu mnie w przekonaniu przez kolegę paw (za co dziękuję) że takie komunikaty nie nagrywają się ... Wszelkie roszczenia i malkontenctwo założyciela tematu są bezzasadne ...

Pozostaje nam tylko czekać aż ktoś rzuci "mięsem" w Kolegę robert71 , bo ewidentnie napawa dumą z powodu tego że obraził Bogu ducha winnego pracownika BOK , miejmy również nadzieję że nie spotka na swej drodze pomysłodawcy nowego sposobu dostarczania dokumentu sprzedaży ...

Aż strach myśleć o tym jaki poziom kultury niektórzy ludzie sobą reprezentują , i jak łatwo przychodzi im obrażanie innych ... Bezpodstawne ...

Pozdrawiam

Edytowane przez biedronka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie para w gwizdek ...na Cyfrowym jest ten sam komuniukat. Dajmy spokoj biciu piany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z nagrywaniem może być, jeśli ktoś ma białego nbox'a (abo czarnego z pełnym dyskiem ;o) ) i nagrywa sobie na zewnętrzną nagrywarkę. Tak, że nie zbywałbym tego kpinami, dla kogoś może to być denerwujące. Ja natomiast wolałbym dostawać fakturę na maila, z TV i tak nie przepiszę numeru faktury ani kwoty do przelewu, muszę się logować do nbok'a ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy na forum hd więc zakładamy ze jakby mial nagrywać to z jakascia Hd a nie sądzę, że nie wtajemniczeni userzy naszego forum nagrywali w hd na zewnetrzną nagrywarke hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest forum i każdy może napisać swoje zdanie (z zachowaniem reguł oczywiście) i nie jest to powód do napiętnowania.

Po drugie mój stosunek prawny z nadawcą reguluje umowa z której jasno wynika: ja płacę abonament, nadawca dostarcza kontent. ŻADEN z warunków umowy nie mówi o zakłócaniu odbioru bezsensownymi informacjami (przypomnę, że chodzi o informację o płatności, która nie jest wymagalna!).

Rewolwerowcom dla których "wystarczy wcisnąć OK", którzy zawsze przy udzie mają pilota gotowego do strzału, życzę telefonu na komórkę, w czasie kiedy śpią, od jakiegoś debilnego automatu informującego o zupełnie nieinteresującej sprawie. Przecież to żaden problem - śpicie z nią pod poduszką - zawsze gotowi.

Czytając niektóre wypowiedzi widzę, że idea Włodzimierza Ilicza o "pożytecznych ..." wieczne żywa!

Pozdrawiam myślących

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby na Ciebie nie poleciało mięso jak przyjdzie ci kiedyś pracować w jakimkolwiek punkcie BOK , Typowo Polskie buraczane zachowanie , żal ...

Nagrywasz program przy wyłączonym boxie , prawda ? Wtedy żaden komunikat nie "wyskoczy" . Ewentualnie nagrywasz program , podczas oglądania innego kanału - na nagraniu nic nie wyskoczy ... Nagrywasz oglądany aktualnie program (choć nie wiem czy takie plansze się nagrywają , nie miałem jeszcze takiego przypadku) wciskasz na pilocie OK , który masz przy udzie ... ile ci to zajęło 1 s - 5 s ? Rzeczywiście STRASZNE :rolleyes:

Nie, nagrywam z boxa na nagrywarkę DVD i musi być włączony i co na to powiesz ??

Komunikat przerwie mi nagrywanie tak samo jak beznadziejny update co noc !!!

Jeśli ktoś mi wciska przez telefon, że jest OK to jest idiotą lub robi z siebie idiote za kasę jaka dostaje od pracodawcy więc mi go nie szkoda.

Wciska kit że jest git jak wiesz, że nie jest np z tym że po ostatnim update wieszają się kanały.

Ponadto pomysł z plansza na cały ekran jest debilny - wystarczyłoby że wyskakuje i miga w rogu jakaś mała kontrolka lub coś w tym stylu.

Edytowane przez robert71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym powiedział kto tu jest idiotą,ale nie będę sobie języka strzępił.Wystarczająco spadło mi mniemanie o niektórych tutaj userach. Zastanówcie się co piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się jakiś krążący w internecie nagrany klient dzwoniący do jakiejś telefonii i jego stwierdzenie "płacę, żądam". Najlepiej nawrzucać komuś przez telefon i jeszcze się wyżalić na forum jak oni śmią mnie poważanemu obywatelowi takie komunikaty przysyłać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten "ekran" tez przeszkadza - lepiej gdyby zrobili to na zasadzie ikony / piktogramu pojawiajacego sie na ekranie z opcją wywołania.

Maja szanse na korekte bo i tak musza naprawic walniety soft, ktory ostatnio podeslali na dekodery abonentom N!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy na forum hd więc zakładamy ze jakby mial nagrywać to z jakascia Hd a nie sądzę, że nie wtajemniczeni userzy naszego forum nagrywali w hd na zewnetrzną nagrywarke hd

Wiem, że to nie miejsce na taką dyskusję, ale to ty ten temat zaczepiłeś. Mam pytanie - bycie wtajemniczonym oznacza zgrywanie HD z boxa przy pomocy zewnętrznego grabbera? A może chodzi Ci o znaną od wielu lat możliwość zapisania sterama?

Wskaż chociaż kierunek z którego bije światło, O WIELKI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Wskaż chociaż kierunek z którego bije światło, O WIELKI!

:( hahaha.

Powiem tyle, mam białego boxa i też wkurza mnie ten komunikat 2 dni przed datą płatności.

Teraz bardziej od tego wnerwia mnie Błąd HDCP po ostatniej aktualizacji softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd HDCP pojawia się u mnie "od zawsze" na kilka sekund po zapuszczeniu zestawu (Sony Bravia). Podobno "tak musi być" jak zeznała "mądrala z part line". Sprzęcicho w tym czasie sprawdza "poprawność zabezpieczenia", bo np. są wyświetlacze, wg. eŃki, które HDCP mają niepoprawne. Wtedy można łączyć recordery i boxy innym złączem np. component. Ale wówczas sprzęt nie jest "prawidłowo" zabezpieczony i jesteśmy jakby "piratami", co na TYM forum brzmi trochę dziwnie :(, ale wg. eŃki, to Oni mają rację. Bo tak ogólnie, generalnie i w szczegółach, to Oni zawsze mają rację....

Edytowane przez wieslawef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja piszę o całkowitej niemożności oglądania przez HDMI po ostatniej aktualizacji softu.

Błąd HDCP świeci cały czas i po HDMI nie ma oglądania wcale.

Zobacz forum nki jak jest zawalony dział sprzęt i instalacje tematami o błędzie hdcp i chęci rezygnacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie komunikaty nie wyskakują ale możne dla tego ze mam polecenie zapłaty. A w tosi problemów po ostatniej aktualizacji jakby brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego ja piszę o całkowitej niemożności oglądania przez HDMI po ostatniej aktualizacji softu.

Błąd HDCP świeci cały czas i po HDMI nie ma oglądania wcale.

Zobacz forum nki jak jest zawalony dział sprzęt i instalacje tematami o błędzie hdcp i chęci rezygnacji.

U mnie pomogło wyłączenie na chwilę TV z gniazdka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...