Skocz do zawartości
hr.susel

Nowe opcje nagrywania

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu na ekranie mojego dekodera pojawił się komunikat o nowej eFakturze w n.

Dzisiaj, gdy dodawałem nagranie do listy (CSI NY na AXN) okazało się, że mogę zmienić nazwę audycji. Czyli zamiast pustego pola wpisałem sobie "CSI Nowy Jork" (bo można zmieniać wielkość liter). Wszystko śmiga, jak w ogóle w recorderze, bez problemu.

Czy ktoś zauważył coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja zauwazylem, ze po upgradzie zaczely sie przycinac kanaly HD...

Aha, z pozytywow to to, ze poprawili nagryanie cykliczne. Teraz nagarania maja opis.

Edytowane przez kamcyk26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sie nawet nie pochwalili :) Widocznie zmiany sa na tyle małe ze nie warto. A szkoda. Małe a cieszy.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dla białego nBox'a był upgrade.

Dodano eFaktury. Według mnie zbędny bajer.

Zepsuto (u mnie) włączanie dekodera.

Teraz muszę najpierw włączyć TV a potem nBox'a bo inaczej odzywam mi się HDCP (TV Amoi). Wcześniej tego nie było :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również dla białego nBox'a był upgrade.

Dodano eFaktury. Według mnie zbędny bajer.

Zepsuto (u mnie) włączanie dekodera.

Teraz muszę najpierw włączyć TV a potem nBox'a bo inaczej odzywam mi się HDCP (TV Amoi). Wcześniej tego nie było :lol:

O tym problemie piszą na Interii. Dotyczy to sharpów (potwierdzam), samsungów i LG. Podobno N już nad tym pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panasonica też to dotyczy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo u mnie po aktualizacji problem akurat przestał występować (Philips), a przed, chyba od samego początku, był :lol: . Brawa dla piszących specyfikację HDCP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

media2 to najbardziej "opiniotwórczy" portal, jak dla mnie. Ich informacje dzielę przez 2.

Przy Sony żadnych problemów nie ma, a edycja nazw dotyczy nie tylko planowanych, ale także istniejących nagrań. Dla mnie mała rzecz, a cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie stwierdziłem

Problem zacinania się obrazu na np. TVN HD lub Discovery HD, dotyczy odbiorników HDTV rekorder przy połączeniu z TV przez HDMI i wykorzystaniu dwuprzewodowego połączenia z anteną. Aby zaleczyć problem wystarczy wyłączyć w menu nbox rekordera drugą antenę (żółty przycisk na pilocie) w menu USTAWIENIA/ANTENA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak permanentnie zostawić? Bez jaj.

Może znów dadzą radę poprawić te błędy - nie wierzę, że to wynika z jakichś bezpośrednich błędów. Pewnie HDCP gryzie się z tak wieloma rzeczami, że soft to troszkę "rosyjska ruletka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak permanentnie zostawić? Bez jaj.

Może znów dadzą radę poprawić te błędy - nie wierzę, że to wynika z jakichś bezpośrednich błędów. Pewnie HDCP gryzie się z tak wieloma rzeczami, że soft to troszkę "rosyjska ruletka".

Napisałem chyba wyraźnie "w celu zaleczenia", a nie rozwiązania.

Rozwiązaniem będzie nowe oprogramowanie nad którym według przedstawicieli N, intensywnie się pracuje.

http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=20070...p;postcount=341

Edytowane przez OrionHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając N to roześle za jakiś miesiąc informacje do użytkowników by wykonali reset urządzenia i problem zniknie :)

W wystarczyło by dołożyć do oprogramowania nowa wersję HDCP, bo ktoś kiedyś powiedział ze te dekodery używają starej wersji HDCP i przez to te wszystkie błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zauważyłem problemów z odbiorem.

Ale teraz wiem dlaczego od trzech dni nie mogłem się dodzwonić do N o zmianę pakietów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Kuro zrywa od czasu do czasu to samo na Soniawkach. Eh. Ale to zależy od momentu co się robi więc może być tak, że ktoś ma te TV i jest ok. Przy zabawie nradiem są przerwy od czasu do czasu z HDMI. Coś ADB namieszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Soniaku nie zauważyłem żadnych zmian. Wszystko "po staremu". Niemniej jednak chciałbym zwrócić uwagę, na jeden moim zadaniem, bardzo istotny szczegół. Otóż, eŃka nowym softem zadbała wyłącznie o swoje interesy.

Dlaczego nie pojawiają się komunikaty o kończących się terminach "pakietów promocyjnych". Rozwiązano by w ten prosty sposób, odwieczny kłopot abonentów, których eŃka wprowadza w kanał niechcianych i niezamawianych usług, za które trzeba płacić? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tosi zf355 rwie obraz. Nawet się zastanawiałem czy nie mam cos z anteną.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe bo u mnie po aktualizacji problem akurat przestał występować (Philips), a przed, chyba od samego początku, był :hura: . Brawa dla piszących specyfikację HDCP.
N się bawi w Robin Hooda lub Janosika :hura: :hura:
Na Kuro zrywa od czasu do czasu to samo na Soniawkach. Eh. Ale to zależy od momentu co się robi więc może być tak, że ktoś ma te TV i jest ok. Przy zabawie nradiem są przerwy od czasu do czasu z HDMI. Coś ADB namieszało.
To akurat nie ma nic wspólnego z telewizorem, na kablach euro też zrywa. Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zepsuto (u mnie) włączanie dekodera.

Teraz muszę najpierw włączyć TV a potem nBox'a bo inaczej odzywam mi się HDCP (TV Amoi). Wcześniej tego nie było :hura:

Z moim Amoiem tego problemu nie ma (nie musiałem zmieniać kolejności włączania urządzeń w Harmony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez dzwiek i obraz zrywa, ale nie na kanalach HD tylko na VOD. Nscreen i wszystko inne co sie sciagnelo, ciagle mi rwie. Czego to moze byc wina? Z nagranymi programami nie mam problemu. Tylko kolekcja VOD, niekoniecznie HD, ale i SD. Np jakies tam ostatnie filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomógł restart box'a - seriale i filmy, które rwały, pojawiły się z powrotem we" Wkrótce w ofercie" a dzisiaj już chodzą bez zacinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box z Soniawką "chodzi" jak zawsze, natomiast recorder z Panasem przed weekendem zaczął rwać sygnał. Spedziłem jakiś czas na dachu, ale dałem spokój po zapoznaniu się z komentarzami (na innym wątku tego forum). Dziś recorder "padł". Podłączyłem go do Sonika i odżył, ale na Panasie nadal nie daje "znaku życia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...