Skocz do zawartości
perlowa

mam pytanko dot firmware w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

nie mialem mozliwosci podlączenia ps3 do netu i nie instalowalem do tej pory zadnych fw

czy musze je instalowac po kolei czy moge zainstalowac tyko ostatni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ostatni, zresztą to nie Ty podejmujesz decyzję o tym co konsola zainstaluje, a czego nie, po prostu dostajesz komunikat, że jest najnowsza wersja firmware do ściągnięcia potulnie to wykonujesz i po jakimś czasie (w zależności od posiadanego łącza) masz zaktualizowaną plejkę gotową by Ci służyć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy ostatni, zresztą to nie Ty podejmujesz decyzję o tym co konsola zainstaluje, a czego nie, po prostu dostajesz komunikat, że jest najnowsza wersja firmware do ściągnięcia potulnie to wykonujesz i po jakimś czasie (w zależności od posiadanego łącza) masz zaktualizowaną plejkę gotową by Ci służyć ;]

ale ja nie mam nadal podlączonej konsoli do sieci tylko z pendriva chcę zainstalowac aktualny firmware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe firmware zawiera wszystkie wcześniejsze poprawki, więc wystarczy, że zainstalujesz najnowszą wersję, ale ja na Twoim miejscu bym się wstrzymał, aż wyjdzie 2.7+ bo po zainstalowaniu 2.70 ludzie skarżą się na problemy z plejką więc chyba lepiej poczekać jeszcze troszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 2.70 jest malo dopracowana a nawet potrafi uwalic PS3, jesli ktos nie musi instalowac to niech poczeka na nowszy FW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam doświadczyłem sporych problemów z 2.70 więc lepiej przeczekać. Losowo uwala różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy to wina 2.70 czy coś z grą.

Otóż w burnout paradise jak wejdę w trofea z kolumnie z grami to pokazuje mi że teraz mam 69%

a jak ktoś się ze mną porównuje to pokazuje że mam tylko 61%.

W innych grach nie wiem bo na razie gram tylko w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie mam Urlop w szpitalu. ;) I nie bardzo orjętuje się w Najnowszych FIRMWARE, lecz moim obecnym jest 2.70 i wszystko śmiga jak rakieta, bez najmniejszych problemów.

Trzymta się!

------------------------------------------------------------------

SiwguelmenPL.png

Edytowane przez SiwguelmenPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Aktualnie mam Urlop w szpitalu. :) I nie bardzo orjętuje się w Najnowszych FIRMWARE, lecz moim obecnym jest 2.70 i wszystko śmiga jak rakieta, bez najmniejszych problemów. Spróbuj zainstalować ostatnią poprawkę, powinna pomóc.

Trzymta się!

2.76 to najnowsza wersja firmware, ale czegoś tu nie rozumiem. Piszesz, że z Twoim obecnym FW wszystko śmiga aż miło, a zaraz później piszesz, że zmiana na nowszy 'powinna pomóc', ale w czym? za szybką i za mało awaryjną konsolę masz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czy to wina 2.70 czy coś z grą.

Otóż w burnout paradise jak wejdę w trofea z kolumnie z grami to pokazuje mi że teraz mam 69%

a jak ktoś się ze mną porównuje to pokazuje że mam tylko 61%.

W innych grach nie wiem bo na razie gram tylko w to.

a to akurat nie tylko z burnout'em ;)

kurcze jakby trofea pomimo synchronizacji były nie do końca brane pod uwagę.... zauważyłem że czesto dopiero jak zdobędę nowe i dokonam synchronizacji, wtedy poprzednia partia pojawia się w COMPARE TROPHYS

....

przed ostatnią aktualizacją Firmware jakoś to nie występowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...